≡ 15 czerwiec, 2020

Informacje na temat letnich plenerów (5-dniowy w Sopocie [29 VI - 3 VII]weekendowy w Sopocie [3-5 VII]weekendowy w Warszawie [4-5 VII]) malarsko-fotograficzno-filmowo-marketingowych Warszawskiej Szkoły Reklamy / Wyższej Szkoły Biznesu, Mediów i Reklamy.

Letnie plenery WSR - 2020

Plener 5-dniowy w Sopocie (29 VI - 3 VII)

Plener weekendowy w Sopocie ↓
Plener weekendowy w Warszawie ↓

Informacje podstawowe:

Uwagi dodatkowe:

Plener weekendowy w Sopocie (3-5 VII)

Plener 5-dniowy w Sopocie ↑
Plener weekendowy w Warszawie ↓

Uwagi dodatkowe

Plener weekendowy w Warszawie (4-5 VII)

Plener 5-dniowy w Sopocie ↑
Plener weekendowy w Sopocie ↑

Zajęcia malarskie, fotograficzne, filmowe i terenowo-marketingowe odbywać się będą w Warszawie, zarówno w siedzibie (studiach) WSR na Ursynowie, jak i poza siedzibą, w plenerze, w różnych częściach miasta. Zajęcia pomyślano jako dwudniowe: pierwsza ich część będzie miała miejsce w sobotę, 4 VII, a druga w niedzielę, 5 VII. Każdego z tych dni należy spodziewać się warsztatów w wymiarze 3 x 90 minut + ewentualnych dodatkowych aktywności (dla chętnych). Udział w plenerze dla słuchaczy, studentów i kursantów WSR / WSBMiR jest bezpłatny, obowiązują zapisy. Szczegółowy plan pleneru będzie opublikowany na forum WSR w dn. 22 VI 2020 r.

Oceń:

• Aktualnie 5.00/5