Nowy temat na temat szkoły :)

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
oktus
Nowy(a)
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie (pn) 2003, 02:00:00

Nowy temat na temat szkoły :)

Post autor: oktus » 15 cze (ndz) 2003, 23:46:20

No i juz :D A propos Twojej odpowiedzi, to takie rozwiazanie rzeczywiscie daje szanse na rozwoj, bo dla mnie polaczenie kamery i grafiki 3d jest obecnie praktycznie jedyna sznsa na stworzenie czegos na prawde atrakcyjnego wizualnie :) A tak omijajac temat to widze ze Ty zawsze trzymasz reke na pulsie :>

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

taka maja rola

Post autor: aw » 16 cze (pn) 2003, 08:51:09

Takie mam zadanie. Jak już jest jakieś na rzędzie, (np. forum) to niech działa na prawdę.
Wiele renomowanych korporacji odpowiada na zapytania swoich potencjalnych klientów po kilku, ba, nawet kilkunastu dniach. Niektóre wogóle sobie tym nie zaprzątają głowy, zakładając. że to jest margines ich działań CRM. Z mojego punktu widzenia to kompletna bzdura. Ale upatruję w tym również szansy dla młodych ludzi.
Jakiej? - To proste! Piszesz liścik do wybranej korporacji. Jeśli nie otrzymujesz na czas odpowiedzi, oferujesz swoje usługi. Od dziś Ty możesz odpowiadać na zapytania ofertowe kierowane do nich przez internet. itd.

PS
Ja niestety też muszę czasem spać. Ale cenię sobie Twoje zdanie i rozsądne pytania, które zadajesz.

Wracając do tematu, myślę, że te cztery specjalizacje (grafika, tv, foto, web design) są ze sobą ściśle powiązane i można je dowolnie kluczować - stosownie do uzdolnień i upodobań. Nie wyobrażam sobie dziś fotografika, któy nie ma pojęcia o foto. cyfrowej i w związku z tym o obróbce zdjęć w komputerze. I tak możnaby mnożyć przykłady...

zawieja
Nowy(a)
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze (ndz) 2003, 02:00:00

Lizuski

Post autor: zawieja » 22 cze (ndz) 2003, 10:09:29

Ale się wzajemnie cukrujecie chłopaki hahaha.

ODPOWIEDZ