Dni otwarte

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
dota0001
Nowy(a)
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar (wt) 2011, 02:00:00

Dni otwarte

Post autor: dota0001 » 06 maja (pt) 2011, 17:23:18

Witam
Jestem z Białegostoku, od września chciałabym zacząć naukę na kierunku grafika. Zastanawiam się czy jest sens przyjeżdżać specjalnie na dni otwarte? Proszę o szybką odpowiedź bo to już jutro :)

Lukasz_85
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 86
Rejestracja: 06 lip (pn) 2009, 02:00:00

Post autor: Lukasz_85 » 06 maja (pt) 2011, 18:27:38

Nie :) tyle się tłuc, po co? Jak wiadomo, że i tak zapiszesz się do tej szkoły. Najwyżej zaplanuj sobie cały dzień na zwiedzanie Warszawy.

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7154
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 06 maja (pt) 2011, 19:33:22

jeżeli masz jechać tyle czasu to musisz się zastanowić
powiem tak jeżeli masz konkretne pytania zadzwoń a sekretariat odpowie Ci na nie :)
taka jest moja propozycja a jak zrobisz to od Ciebie zależy

dota0001
Nowy(a)
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar (wt) 2011, 02:00:00

Post autor: dota0001 » 07 maja (sob) 2011, 13:45:44

właśnie tak się zastanawiałam jakie pojęcie mają ludzie w dziekanacie w tej szkole:) w końcu nie pojechałam, może po prostu kiedyś przy okazji jak będę w Warszawie to tam zajrzę. Mam jeszcze pytanie jak oceniacie tą uczelnię? Interesują mnie dwa kierunki- grafika i strategia reklamy. W tej chwili jestem na 4 roku Architektury Wnętrz i mam pojęcie o programach typu AutoCad, Photoshop, Cinema 4d więc jestem ciekawa jak wygląda nauka tego typu programów? Prowadzący przykładają się do zajęć? Poza tym chcę pogodzić zajęcia zaoczne w tej szkole z dziennymi w Białymstoku. Dużo jest roboty? Bo u mnie sporo i trochę się boję, że nie będę się wyrabiać z tym wszystkim...ale chęci mam a w Białym niestety nie ma dobrej szkoły tego typu:/

Lukasz_85
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 86
Rejestracja: 06 lip (pn) 2009, 02:00:00

Post autor: Lukasz_85 » 07 maja (sob) 2011, 14:09:14

To już od Ciebie zależy jaką jesteś osobą, ale jak widzę po koleżankach i kolegach potrafią połączyć pracę i dwa kierunki studiów. Z tego co wiem jest parę osób z Białegostoku no i dają sobie radę z dojazdami :). Pamiętaj, że to szkoła policealna a nie uczelnia wyższa, więc ciężar nie jest najcięższy :). Na temat kierunków to już chyba ludzie się porozpisywali w innych tematach. Poszukaj, poczytaj. :)

zielonaherbata
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 53
Rejestracja: 10 lut (czw) 2011, 01:00:00

Post autor: zielonaherbata » 24 maja (wt) 2011, 23:58:36

Do której godziny będzie trwał dzień otwarty w sobotę 28.05?
Jak przyjadę o 15 to udzielą mi jeszcze jakichś informacji? :D

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7154
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 25 maja (śr) 2011, 08:07:40

zielonaherbata pisze:Do której godziny będzie trwał dzień otwarty w sobotę 28.05?
Jak przyjadę o 15 to udzielą mi jeszcze jakichś informacji? :D
dzień otwarty trwa około 1,5h ale później informacji może udzielić Ci ,,zawsze przyjazny" sekretariat :)

SamoA
Nowy(a)
Posty: 10
Rejestracja: 13 cze (pn) 2011, 02:00:00

Post autor: SamoA » 14 cze (wt) 2011, 09:47:03

Byłem na dniach otwartych i NIGDY WIĘCEJ! Strata czasu, obskurne, małe sale, dziwny prowadzący, zero konkretów, sprzedawane bajeczki o cudowności tego miejsca, a realia są niestety inne..

STRATA CZASU!
I na dni otwarte i na uczenie się tutaj. To chyba tylko szkoła dla dzieciaków, których rodzice kazali się "gdziekolwiek" uczyć. To jest właśnie to gdziekolwiek...

zecer
Nowy(a)
Posty: 45
Rejestracja: 22 wrz (wt) 2009, 02:00:00

Post autor: zecer » 14 cze (wt) 2011, 19:08:31

SamoA pisze:Byłem na dniach otwartych i NIGDY WIĘCEJ! Strata czasu, obskurne, małe sale, dziwny prowadzący, zero konkretów, sprzedawane bajeczki o cudowności tego miejsca, a realia są niestety inne..

STRATA CZASU!
I na dni otwarte i na uczenie się tutaj. To chyba tylko szkoła dla dzieciaków, których rodzice kazali się "gdziekolwiek" uczyć. To jest właśnie to gdziekolwiek...
hmm... jakoś nie przypominam sobie takiej sytuacji, aby mama z tatą ciągneli mnie na siłę do WSR-u w wieku 25 lat :-)

ewro
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 72
Rejestracja: 02 wrz (śr) 2009, 02:00:00

Post autor: ewro » 14 cze (wt) 2011, 20:29:33

SamoA, a ja nie przyjeżdżałabym specjalnie z Tarnowa (-wersja dla geografów; ponad 300 km - wersja dla matematyków) żeby uczyć się 'gdziekolwiek'. Pojechałabym bliżej, wierz mi.
Także wśród słuchaczy są ludzie 25 w górę, ciężko kogoś takiego nazwać dzieciakiem...

Pierwsze wrażenia są jakie są, często złudne ;) Osobiście nie rozumiem czemu uznajesz sale za obskurne - są czyste, nic po podłodze nie biega i po ścianach nie rośnie.
Dziwny prowadzący - człowieka w godzinę nie poznasz, widocznie nie przemawia do Ciebie jego sposób bycia. Bywa.
Konkrety - A co chcesz wiedzieć konkretnie? Pytaj! Każdy Ci odpowie!

Najbardziej chyba mnie rozeźliło stwierdzenie "strata czasu! I na dni otwarte i na uczenie się tutaj"
Skoro się nie uczysz TUTAJ, to SKĄD możesz o tym wiedzieć cokolwiek?
Następnym razem skończ na kwestii która Cię bezpośrednio dotyczy (Dni otwarte).

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7154
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 15 cze (śr) 2011, 08:16:14

a dni otwarte już w ten czwartek o 17:00 i w najbliższą sobotę o 12:00 :)

nitka
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 729
Rejestracja: 18 paź (wt) 2005, 02:00:00

Post autor: nitka » 15 cze (śr) 2011, 10:09:11

Hie, hie!

Zielony, zapomniałeś napisać, że ZAPRASZAMY :D

PS. Wszystkie informacje na temat szkoły (zdjęcia sal, galerię prac słuchaczy, bieżące informacje na temat Dni Otwartych i wiele, wiele innych ciekawych informacji) znajdziecie na stronie: http://www.rekrutacja.szkolareklamy.pl/

Zapraszamy!

zielonaherbata
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 53
Rejestracja: 10 lut (czw) 2011, 01:00:00

Post autor: zielonaherbata » 03 sie (śr) 2011, 06:25:48

czy ktoś tak jak ja jeszcze się nie ogarnął, nie zapisał i idzie w czwartek albo w sobotę na dni otwarte? :P

nitka
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 729
Rejestracja: 18 paź (wt) 2005, 02:00:00

Post autor: nitka » 24 maja (czw) 2012, 10:22:44

Witam,
W czwartek, 31 maja w WSR odbędzie się specjalny Dzień Otwarty!

W programie jest między innymi prezentacja szkoły, odwiedziny redakcji TV Południe oraz pokazowy mecz Ultimate Frisbee przygotowany przez drużynę muJAHedini dysku. Po meczu zaplanowany jest warsztat, podczas którego każdy będzie miał okazję dowiedzieć się na czym polega gra w Ultimate, jak rzucać „forehend” oraz „backhend” i co oznacza „stack”. Przy okazji ekipa TV Południe (Agencja Filmowa zapewniająca staż słuchaczom szkoły reklamy) nakręci specjalny odcinek „Zajawki na sport” – każdy bliżej zainteresowany będzie miał okazję stanąć za kamerą oraz spróbować swoich sił jako operator, dźwiękowiec lub prezenter telewizyjny.

Uczestnicy Dnia Otwartego będą mieli okazję porozmawiać ze słuchaczami szkoły, stażystami TV Południe, dyrektorem szkoły – Sławomirem Wojtkowskim oraz opiekunami ekipy telewizyjnej: Aleksandrą Piotrowską, Kahą Hoffman i Bernadetą Komiago. Będzie można również obejrzeć prace uczniów i absolwentów WSR oraz sprawdzić jak wygląda praca ekipy filmowo-telewizyjnej „od kuchni”.

Serdecznie zapraszamy!
(pojawcie się o godzinie 17:00 :) )
:D :D :D :D

nitka
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 729
Rejestracja: 18 paź (wt) 2005, 02:00:00

Post autor: nitka » 25 maja (pt) 2012, 10:41:13

PS> Jeśli komuś nie uda się do nas dotrzeć w czwartek, zapraszamy w sobotę (na 11:00) :D

ODPOWIEDZ