Letni semestr SR, układ zajęć, obowiązkowe przedmioty

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
klaudynka90
Nowy(a)
Posty: 22
Rejestracja: 27 gru (wt) 2011, 01:00:00

Letni semestr SR, układ zajęć, obowiązkowe przedmioty

Post autor: klaudynka90 » 27 gru (wt) 2011, 13:02:38

Hej wybieram sie od lutego (a dokladnie od marca niestety bede miala miesiac w plecy,mam nadzieje ze nadrobie,wlasnie moze ktos mi podpowie czy dam rade???,ale mysle,ze dla chcacego nic trudnego i nie jest to glownym zagadnieniem mojego posta) i chciałąbym sie dowiedziec,cos wiecej,bardziej szczegolowo na temat systemu,organizacji zajeć,ciagle ciezko jest mi sobie wyobrazic dobieranie przedmiotow wg wlasnego uzania oprocz tych obowiazkowych i jakie na SR są te obowiązkowe przedmioty,czy moze te,ktore wyczytalam w charakteryzacji specjalizacji? :Typowe przedmioty specjalizacyjne:
Badania reklamy,
Strategia reklamy,
Planowanie i rynek mediów,
Strategia PR,
Zarządzanie personelem,
Handel zagraniczny,
Socjologia reklamy,
Historia gospodarczo-polityczna (z el. hist sztuki i rekl.),
Kultura słowa/Warsztaty dziennikarskie,
Marketing polityczny.
AS co z resztą? jak wygląda nauka jezyków ,oprocz angielskiego mozna wziac drugi,czy podane na liscie jezyki to tylko jeden do wyboru?
Ile mniej wiecej dziennie siedzi sie w szkole,przy takim normlanym tyrybie,nie ze minimalnym doborze dodatkowych przedmiotow,pytam bo chce na pewno na dzienne,ale chcialabym tez troche pracowac.
Bede wdzieczna jak uzyskam odpowiedzi:))

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7154
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Re: Letni semestr SR,układ zajęć obowiązkowe przedmioty

Post autor: zielonyszerszen » 29 gru (czw) 2011, 12:12:19

klaudynka90 pisze:Hej wybieram sie od lutego (a dokladnie od marca niestety bede miala miesiac w plecy,mam nadzieje ze nadrobie,wlasnie moze ktos mi podpowie czy dam rade???,ale mysle,ze dla chcacego nic trudnego i nie jest to glownym zagadnieniem mojego posta) i chciałąbym sie dowiedziec,cos wiecej,bardziej szczegolowo na temat systemu,organizacji zajeć,ciagle ciezko jest mi sobie wyobrazic dobieranie przedmiotow wg wlasnego uzania oprocz tych obowiazkowych i jakie na SR są te obowiązkowe przedmioty,czy moze te,ktore wyczytalam w charakteryzacji specjalizacji? :Typowe przedmioty specjalizacyjne:
Badania reklamy,
Strategia reklamy,
Planowanie i rynek mediów,
Strategia PR,
Zarządzanie personelem,
Handel zagraniczny,
Socjologia reklamy,
Historia gospodarczo-polityczna (z el. hist sztuki i rekl.),
Kultura słowa/Warsztaty dziennikarskie,
Marketing polityczny.
AS co z resztą? jak wygląda nauka jezyków ,oprocz angielskiego mozna wziac drugi,czy podane na liscie jezyki to tylko jeden do wyboru?
Ile mniej wiecej dziennie siedzi sie w szkole,przy takim normlanym tyrybie,nie ze minimalnym doborze dodatkowych przedmiotow,pytam bo chce na pewno na dzienne,ale chcialabym tez troche pracowac.
Bede wdzieczna jak uzyskam odpowiedzi:))
wiesz strasznie dużo informacji chcesz uzyskać więc lepiej proponuję zadzwonić po nowym roku do szkoły lub przyjść w styczniu na dni otwarte i wtedy uzyskasz wszelkie informacje :)

ps. nie to że ktoś nie chce Ci powiedzieć ale aby napisać to wszystko co co Cię interesuje to pół dnia aby zajęło :roll:

ODPOWIEDZ