Dojazd do Warszawskiej Szkoły Reklamy

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
marblehouse
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 99
Rejestracja: 29 wrz (śr) 2010, 02:00:00

Post autor: marblehouse » 31 sty (pn) 2011, 18:08:05

a ja jak jechałam pierwszy raz dotarłam bez problemu :p o dziwo, bo z moją orientacją w terenie różnie bywa. I dojazd niestety też mi zajmuje około godziny (do czego trudno mi się nadal przyzwyczaić, bo na poprzednią uczelnię jeździłam niecałe pół godziny bezpośrednim autobusem ;p), z Targówka jednak mam kawałek, ale za to mogę pospać w tramwaju i metrze ;]

maland
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 775
Rejestracja: 02 lip (czw) 2009, 02:00:00

Post autor: maland » 31 sty (pn) 2011, 23:10:51

tez jade z Targowka.
Wczesniej jezdzilem busem do metra (500 lub 527) no i metrem kawal drogi. Zawsze mozna cos poczytac lub posluchac muzy.
Teraz zapierdzielam samochodem bo szybciej :) ale i tak zadupie niezle ;)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 12116
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Dojazd do WSR

Post autor: s_wojtkowski » 25 lip (śr) 2012, 11:55:06

Stara rycina (dojazdowo-lokalizacyjna) WSR ciągle aktualna:

http://www.szkolareklamy.edu.pl/section ... le-83.html

MagdaT
Nowy(a)
Posty: 19
Rejestracja: 09 lip (pn) 2012, 02:00:00

Post autor: MagdaT » 03 sie (pt) 2012, 01:01:57

Ja muszę przyznać, przeżyłam lekki szok. Jadąc składać papiery, kompletnie nie wiedziałam nic o lokalizacji. Wysiadłam z busa dosłownie po drugiej stronie ulicy, na przeciw budynku i pytam się ludzi, gdzie ta szkoła :P
Z racji, iż wcześniej chodziłam na studia, gdzie wszystkie budynki były w jednej lokalizacji, tworzyły one mega-kampus, który zajmuje teren pomiędzy kilkoma ulicami i tworzył labirynt dla różnych wydziałów [kto był na WAT, ten wie].
W końcu dotarłam pod schody pawilonów, stanęłam jak wryta i myślę: "No chyba śnię. Toć to bździnka". Ale nic, rozbawiona weszłam dziarsko, załatwiłam formalności i bez ogródek dopytałam się Pana na w punkcie rekrutacyjnym, czy tu się mieści tylko administracja WSR :D mina, która wyrażała reakcję na to pytanie była bezcenna. Był gotowy pootwierać mi sale i pokazać jak naszpikowane są sprzętem i że spokojna ma być ma głowa - słuchaczy dużo się tu mieści :P
Ogólnie bardzo fajnie to wygląda, przyjaźnie, kolorowo, tylko dojazd w zimie będzie horror pewno :]

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7154
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 06 sie (pn) 2012, 12:55:59

MagdaT pisze: Ogólnie bardzo fajnie to wygląda, przyjaźnie, kolorowo, tylko dojazd w zimie będzie horror pewno :]
zimą będzie luzik
metro pod ziemią, śniegi i mrozy nic nie zrobią
a 5 minut od metra dla szkoły to dla zdrowotności :)

ODPOWIEDZ