pomoc przy reklamacji w konkursie

Ogłoszenia, prośby o pomoc itp.

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
szymi84
Nowy(a)
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz (ndz) 2013, 02:00:00

pomoc przy reklamacji w konkursie

Post autor: szymi84 » 01 wrz (ndz) 2013, 09:20:19

Witam, mam kilka pytań...
W jakim terminie organizator, konkursu czy też loterii powinien udostępnić regulamin. Czy jeżeli konkurs ogłosił wcześniej a regulamin udostępnił w momencie startu konkursu. Czy to jest w porządku?
-Czy jeżeli umieścił taki punkt, ."""" W przypadku jeżeli żadna z Odpowiedzi nie jest prawidłowa lub prawidłowa jest tylko część Odpowiedzi, Komisja Konkursowa po identyfikacji Odpowiedzi prawidłowych, dokonuje wyboru nadesłanych w pierwszej w kolejności Odpowiedzi jej zdaniem najbliższych Odpowiedzi prawidłowej, tak aby łączna ilość nagrodzonych Uczestników w zakresie danego Pytania wynosiła 11 (jedenaście)"""""
-Czy to nie jest już loteria i jak to zmienia sytuację? Czy jest podstawa do reklamacji? Czy powinienem powiadomić""" Ministerstwo Finansów"""
-Nie dotrzymał ustanowionego w konkursie czasu zadawania pytań """""Pytania będą się pojawiać w czasie trwania Konkursu, przy czym nie więcej niż jedno w każdej godzinnie jego trwania""""""" Padło więcej pytań w czasie jednej h co mnie zmyliło i nie udało mi się poprawnie odp.
-Czy mam podstawę do reklamacji i czego mogę oczekiwać jako rekompensaty? Główne nagrody miały wartość 2600zł szt. x 7szt Organizatorem jest Sp z. o. o.

ODPOWIEDZ