Tanie noclegi na weekendy dla grup zaocznych

Ogłoszenia, prośby o pomoc itp.

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Patris
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja (czw) 2008, 02:00:00

Tanie noclegi na weekendy dla grup zaocznych

Post autor: Patris » 07 cze (sob) 2008, 20:20:15

Czy ktoś sie orientuje czy są jakieś tanie noclegi nieopodal szkoły, nie wiem hotelik, motel, pensjonat, może jakiś akademik, cokolwiek. Nie jestem z Wa-wy i do kosztów studiowania będę musiała doliczyć koszty podróży no i noclegi. Niestety.

tiptop
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 103
Rejestracja: 05 cze (czw) 2008, 02:00:00

Post autor: tiptop » 08 cze (ndz) 2008, 17:38:56

a będziesz na dziennych czy zaocznych??niedaleko WSR-u jest akademik sggw,moze tam udałoby się cos załatwic, jest jeszcze w ,,pobliżu" jakis akademik, chyba na Tanecznej, prowadzony przez siostry zakonne-o ile odpowaiada Ci brak koedukacji:), poza tym popatrz w necie na jakies ogłoszenia, na pewno juz ktos szuka lokatorów/współlokatorów do mieszkania.

Patris
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja (czw) 2008, 02:00:00

Post autor: Patris » 10 cze (wt) 2008, 16:14:37

Zapisałam sie na zaoczne, wiec chodzi o pojedyncze noclegi. Dzięki za info, jak ktoś ma jeszcze jakieś informacje to poproszę.

tiptop
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 103
Rejestracja: 05 cze (czw) 2008, 02:00:00

Post autor: tiptop » 10 cze (wt) 2008, 17:07:25

to jesli chodzi o zaoczne w sekretariacie mi owiedzieli o panie Sławku,który pomaga załatwic noclegi na weekend,wiec moze zadzwon na sekretariat, tam mozesz sie umówic z tym panem,bynajmniej mi tak poradzili :)

Patris
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja (czw) 2008, 02:00:00

Post autor: Patris » 10 cze (wt) 2008, 18:34:05

Dzięki tiptop. Zadzwonie i zobaczymy co tam z Panem Sławkiem , ale z tego co sprawdzałam akademik SGGW na ul. Nowoursynowskiej jest w miarę najbliżej.

Patris
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja (czw) 2008, 02:00:00

Post autor: Patris » 24 lip (czw) 2008, 15:15:17

W SGGW nie ma takiej możliwości. Pan Sławek jest chyba trudny do uchwycenia :-)

Paziu
Ekspert
Ekspert
Posty: 1246
Rejestracja: 03 paź (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: Paziu » 24 lip (czw) 2008, 15:53:32

hah ... "Pan Sławek" :D ... zapamiętajcie sobie te posty i wejdźcie tu za pół roku :P

marcin1
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 83
Rejestracja: 01 lis (czw) 2007, 01:00:00

Post autor: marcin1 » 24 lip (czw) 2008, 17:04:08

SW jest chyba jeszcze na urlopie...
co do akademików przy uczelniach to moze byc problem, bo oni maja zwykle za malo miejsc dla "swoich", a co dopiero jeszcze dla ludzi z zewnatrz...

halag
Nowy(a)
Posty: 19
Rejestracja: 20 lip (ndz) 2008, 02:00:00

Post autor: halag » 24 lip (czw) 2008, 19:05:54

Tak się składa, że studiuje na SGGW i mieszkam w akademiku, i potwierdzam, kiepsko tu jest z otrzymaniem pokoju, ludzie z sggw stoją w kolejkach do miejsc, które się zwalniają...
Chyba, że zaczynasz naukę od września, wtedy możesz spokojnie sobie coś na miesiąc wynająć (a w między czasie szukać czegoś innego), wtedy akademiki świecą pustkami, i pewnie by ci przydzielili tzw. pokój dla gości..;)/chyba 30zeta za nocleg :?

Patris
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja (czw) 2008, 02:00:00

Miejsce dla zaocznych

Post autor: Patris » 19 sie (wt) 2008, 10:49:45

Kochani zaoczniacy a jak Wy zamierzacie przetrwać te noce podczas zjazdów?

Paziu
Ekspert
Ekspert
Posty: 1246
Rejestracja: 03 paź (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: Paziu » 19 sie (wt) 2008, 11:24:59

2KC oczywiście ...

tomzdul
Nowy(a)
Posty: 12
Rejestracja: 22 cze (ndz) 2008, 02:00:00

Post autor: tomzdul » 19 sie (wt) 2008, 12:12:23

o klinie nie wspominajac:)

Paziu
Ekspert
Ekspert
Posty: 1246
Rejestracja: 03 paź (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: Paziu » 19 sie (wt) 2008, 12:19:16

w japonii taniej jest spędzić noc w kafejce internetowej na przemega fotelu, gdzie w łazience są nawet jednorazowe szczoteczki do zębów i prysznice ... niż w najsłabszym hoteliku nawet ...

w takiej kafejce nawet budzenie można sobie zamówić ... no i oczywiście transfer bez ograniczeń :P

Patris
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja (czw) 2008, 02:00:00

Post autor: Patris » 19 sie (wt) 2008, 13:38:11

Oj Paziu, Paziu chodziło mi o noclegi ofkors, a Ty jak zwykle o imprezach :lol: , które a propo mam nadzieję będą liczne i ciekawe. :D

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 12118
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Tanie noclegi na weekendy dla grup zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 26 sie (wt) 2008, 18:04:05

Wiem, wiem, to dla niektórych bardzo ważne, żeby znaleźć niedrogi*, ale w miarę sensowny** nocleg w Warszawie na wrześniowe, październikowe, listopadowe itd. weekendy. Większość bowiem osób uczących się w WSR w trybie zaocznym dojeżdża - najczęściej z daleka***.

Niektórzy mają w Warszawie rodzinę lub dobrych znajomych, inni liczą na pośrednictwo nowo poznanych kolegów i koleżanek ze szkoły, jeszcze inni idą na tzw. żywioł i kombinują coś w ostatniej chwili****.

Ten temat jest przeznaczony po troszę dla nich wszystkich (bo różnie w życiu bywa), ale przede wszystkim dla tych, którzy lubią mieć najważniejsze rzeczy zaplanowane racjonalnie i z wyprzedzeniem.

Wkrótce podam tu adresy, telefony, ceny i być może nawet krótką charakterystykę niedrogich miejsc do spania w Warszawie. Kto wie, może jacyś spece (lub pseudospece) od marketingu szeptanego***** dołączą tu jakieś informacje kryptopromocyjne...

Chodzi o to, żebyście to przede wszystkim Wy dołączyli tutaj informacje, którymi w tym zakresie dysponujecie. Proszę o to przede wszystkim Absolwentów i Słuchaczy drugiego roku (ale przecież nie tylko) - dołączajcie swoje adresy, dzielcie sie doświadczeniami, polecajcie, zniechęcajcie do poszczególnych miejsc. Wpisujcie recenzje. Dla dobra naszej społeczności.

To powinno być takie miejsce, że jesli ktoś w sekretariacie WSR zapyta o pomoc szkoły z załatwieniu niedrogich noclegów lub choćby jakieś informacje w tym zakresie - to wystarczy, żeby dziewczyny podały link do tego miejsca.



* co to znaczy tanio? od 30 zł za łóżko za noc; a naprawdę tanio? mniej niż 30 zł za łóżko za noc; interesuje nas jedno i drugie; bo o drogich noclegach chyba nie ma co pisać; łatwo można je znaleźć, bo hotele w Warszawie są przez większą część roku w miarę puste; choć oczywiście można coś i tu polecić (lub wręcz przeciwnie)

** schludny, czysty, estetyczny, bezpieczny, nieodległy, miły etc.
*** osoby mieszkające na Mazowszu czasem wracają na noc z soboty na niedzielę do domu; ale większość dojeżdżających mieszka poza Mazowszem, a więc co najmniej 100 km od siedziby WSR (a sa też tacy, co dojeżdżają, o pardon, dolatują z dalekiej zagranicy)

**** najczęściej w tzw. hippie style :wink:

***** tzw. buzz marketing - (marketing plotki, marketing szeptany) - pojęcie używane w dziedzinie marketingu i reklamy do opisania działań, jakie podejmują firmy w celu wywołania u swoich klientów pozytywnych rekomendacji odnośnie produktu, marki czy usług; jest to dawanie ludziom powodów do rozmawiania o marce, produktach i usługach, oraz ułatwianie im nawiązania tej konwersacji; marketing szeptany jest cenioną formą promocji, ze względu na dużą wiarygodność komunikatów przekazywanych przez konsumentów; ludzie są bardziej skłonni wierzyć pozytywnym opiniom swoich znajomych na temat produktu, którego używali, niż np. reklamom telewizyjnym; oprócz kontaktu twarzą w twarz, doskonałym medium do rozprzestrzeniania się marketingu buzz jest Internet; ekspansja serwisów Web 2.0, na których to użytkownicy są odpowiedzialni za tworzenie treści, bardzo ułatwia wymianę opinii i rekomendacji odnośnie dóbr konsumpcyjnych (za wikipedią)

ODPOWIEDZ