Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

i inne ważne informacje.

Moderatorzy: 0lka4, s_wojtkowski, zielonyszerszen, Zofia

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9955
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 09 maja (sob) 2020, 16:55:14

Plan zajęć na 10 maja 2020 (niedziela)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

zajęcia specjalizacyjne grup graficznych

I rok
08:30-10:00
Tworzenie stron www (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
10:15-11:45
Projektowanie graficzne (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
12:00-13:30
Wystawiennictwo i struktury 3D (M. Okrasko) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
10:15-11:45
Projektowanie reklam drukowanych (A. Acher) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
12:00-13:30
Wystawiennictwo i struktury 3D (M. Okrasko) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
13:45-15:15
Layouting prasowy i infografika (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
15:30-17:00
Projektowanie opakowań (M. Orzewska) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
17:15-18:45
-

zajęcia specjalizacyjne grup multimediów

I rok
08:30-10:00
Tworzenie stron www (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Projektowanie graficzne (M. Stryjecki) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
13:45-15:15
Prezentacje multimedialne (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
10:15-11:45
Tworzenie gier interaktywnych (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M II NST (kod: rpltsz1)
12:00-13:30
Scenografia multimedialna (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
13:45-15:15
Prezentacje multimedialne (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

zajęcia specjalizacyjne grup strategicznych

I rok
08:30-10:00
Podstawy kompozycji i typografii (A. Acher) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
10:15-11:45
Organizacja produkcji tv/f (B. Bacieczko) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
12:00-13:30
Strategia reklamy (A. Karczmarek) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
10:15-11:45
Organizacja produkcji tv/f (B. Bacieczko) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
12:00-13:30
Strategia reklamy (A. Karczmarek) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

zajęcia poświęcone różnym formom reklamy

08:30-10:00
-
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Reklama audiowizualna (K. Furst-Wojtkowska) :arrow: zespół Reklama radiowa / Reklama telewizyjna / Reklama audiowizualna (kod: iqze6s7)
Reklama internetowa (M. Zeprzałka) :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
Reklama drukowana (S. Wojtkowski) :arrow: zespół Reklama prasowa / Reklama zewnętrzna / Reklama drukowana (kod: 3kqa6uz)

zajęcia informatyczne

08:30-10:00
-
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Resolume Arena (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
13:45-15:15
Maya (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
15:30-17:00
Premiere (P. Gołębiowski) :arrow: zespół Informatyka Paweł Gołębiowski (kod: t2563ll)
Photoshop FM (A. Mikielska)
17:15-18:45
Final Cut (P. Gołębiowski) :arrow: zespół Informatyka Paweł Gołębiowski (kod: t2563ll)
After Effects (F. Dowjat) :arrow: zespół Informatyka Filip Dowjat (kod: 8ux3uqv)

lektoraty angielskiego

08:30-10:00
-
10:15-11:45
Ang C1/C2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
12:00-13:30
Ang B2/C1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
13:45-15:15
Ang A2/B1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
15:30-17:00
-
17:15-18:45

spotkania specjalne

08:30-10:00
-
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Seminarium licencjackie dla studentów III roku WSBMiR (S. Wojtkowski) :arrow: zespół WSBMiR III NST (kod: pl33sce)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
zajęcia odrabiane z soboty, 09/05/2020 dla grup FOTO w I, A w I, RTV w I
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki) :arrow: zespół Informatyka Mat Stryjecki (kod: mheo6st)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9955
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 15 maja (pt) 2020, 15:08:48

Plan zajęć na 16 maja 2020 (sobota)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

10:15-11:45
zajęcia dla słuchaczy I roku szkoły artystycznej (grupy niestacjonarne, wszystkie specjalizacje)
Warsztaty malarskie (M. Orzewska) :arrow: zespół Warsztaty malarskie (kod: 2bi43i0)

12:00-13:30
zajęcia dla słuchaczy II roku szkoły artystycznej (grupy niestacjonarne, wszystkie specjalizacje)
Sztuka współczesna (Z. Żubka-Chmielewska) :arrow: zespół Sztuka współczesna (kod: dd56aqp)

13:45-15:15
zajęcia dla słuchaczy I roku szkoły artystycznej (grupy niestacjonarne, wszystkie specjalizacje)
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej (A. Szacho-Głuchowicz) :arrow: zespół Historia sztuki (kod: t55p5k9)

15:30-17:00
zajęcia dla wszystkich osób zapisanych na te sobotnie warsztaty
Warsztaty digital painting (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444

ZAJĘCIA AKADEMICKIE

10:15-11:45
zajęcia akademickie dla I roku NST
Ochrona własności intelektualnej (mec. M. Osińska-Wilińska) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)
zajęcia akademickie dla II i III roku NST
Społeczno-kulturowe problemy cywilizacyjne (dr E. Pagel) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)

12:00-13:30
zajęcia akademickie dla I roku NST
Podstawy kulturoznawstwa z elementami konwersatorium o kulturze (dr E. Pagel) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)
zajęcia akademickie dla II i III roku NST
Etyka dziennikarska (dr K. Radzymiński-Woźniak) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)

13:45-15:15
zajęcia akademickie dla I, II i III roku NST
Historia mediów i dziennikarstwa (red. W. Pławski) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)

15:30-17:00
zajęcia akademickie dla I roku NST
Retoryka praktyczna i erystyka (dr K. Woźniak) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)
zajęcia akademickie dla II roku NST
- - -
zajęcia akademickie dla III roku NST
Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie (J. Sosnowski) :arrow: zespół WSBMiR III NST (kod: pl33sce)

17:15-17:30
zajęcia akademickie dla I, II i III roku NST
Podstawy socjologii (dr A. Irzyńska/S. Wojtkowski) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)


Plan zajęć na 17 maja 2020 (niedziela)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

ZAJĘCIA AKADEMICKIE

08:30-10:15
zajęcia akademickie dla I roku NST
- - -
zajęcia akademickie dla II i III roku NST
Dziennikarstwo telewizyjne (red. A. Piotrowska/A. Waczko) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)
Dziennikarstwo radiowe (K. Furst-Wojtkowska/red. J. Jamrozek) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)

10:15-11:45
zajęcia akademickie dla I roku NST
Ochrona własności intelektualnej (mec. M. Osińska-Wilińska) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)
zajęcia akademickie dla II i III roku NST
Społeczno-kulturowe problemy cywilizacyjne (dr E. Pagel) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)

12:00-13:30
zajęcia akademickie dla I roku NST
Podstawy kulturoznawstwa z elementami konwersatorium o kulturze (dr E. Pagel) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)
zajęcia akademickie dla II i III roku NST
Etyka dziennikarska (dr K. Radzymiński-Woźniak) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)

13:45-15:15
zajęcia akademickie dla I, II i III roku NST
Historia mediów i dziennikarstwa (red. W. Pławski) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)

15:30-17:00
zajęcia akademickie dla I roku NST
Retoryka praktyczna i erystyka (dr K. Woźniak) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)
zajęcia akademickie dla II roku NST
- - -
zajęcia akademickie dla III roku NST
Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie (J. Sosnowski) :arrow: zespół WSBMiR III NST (kod: pl33sce)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9955
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 22 maja (pt) 2020, 17:49:11

Plan zajęć na 23 maja 2020 (sobota)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)


zajęcia specjalizacyjne grup fotograficznych

I rok
08:30-10:00
Ciemnia cyfrowa (M. Zagórny) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
10:15-11:45
Fotografia reklamowa (Z. Tomaszczuk) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
12:00-13:30
Fotografia reklamowa (Z. Tomaszczuk) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
13:45-15:15
Pracownia fotografii: Portret (M. Grabowiecki) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
15:30-17:00
Cyfrowe techniki fotograficzne (D. Raczyński) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
17:15-18:45
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki) :arrow: zespół Informatyka Mat Stryjecki (kod: mheo6st)

II rok
08:30-10:00
-
10:15-11:45
Fotografia reklamowa (Z. Tomaszczuk) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
12:00-13:30
Fotografia reklamowa (Z. Tomaszczuk) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
13:45-15:15
Produkcja sesji zdjęciowej (D. Raczyński) :arrow: zespół FOTO II NST (kod: mv9i189)
15:30-17:00
Pracownia fotografii: Reklama (M. Grabowiecki) :arrow: zespół FOTO II NST (kod: mv9i189)
17:15-18:45
-
uwaga! Zajęcia Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
zostały przeniesione na niedzielę, 24/05/2020, godz. 08:30-10:00. Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.


zajęcia specjalizacyjne grup animacji

I rok
08:30-10:00
Historia filmu animowanego (M. Mróz) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/76033278556?p ... NHK0lRZz09 Meeting ID: 760 3327 8556 Password: 4PV5z1
10:15-11:45
Komputerowe techniki animacji 2D (S. Nabok) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/71243990656?p ... hGN3NrZz09 Meeting ID: 712 4399 0656 Password: 120520
12:00-13:30
Storyboard (A. Witkowska) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/72237797337 Meeting ID: 722 3779 7337
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki) :arrow: zespół Informatyka Mat Stryjecki (kod: mheo6st)

II rok
08:30-10:00
Historia filmu animowanego (M. Mróz) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/76033278556?p ... NHK0lRZz09 Meeting ID: 760 3327 8556 Password: 4PV5z1
10:15-11:45
Realizacja filmu animowanego (A. Witkowska) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/74881938342 Meeting ID: 748 8193 8342
12:00-13:30
-
13:45-15:15
-
15:30-17:00
Komputerowe techniki animacji 3D (M. Sioma) :arrow: zespół Informatyka Marek Sioma (kod: oge9d6t)
17:15-18:45
-
uwaga! Zajęcia Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
zostały przeniesione na niedzielę, 24/05/2020, godz. 08:30-10:00. Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.


zajęcia specjalizacyjne grup filmowych

I rok
08:30-10:00
Podstawy montażu filmowego (P.Gołębiowski) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
10:15-11:45
Oświetlenie planu zdjęciowego (P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
12:00-13:30
uwaga, zajęcia tylko dla grupy RTV w I
Sztuka pracy z aktorem i tekstem (Ł. Korwin) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
uwaga, zajęcia dla grup PTV z I i PTiR z I
Przygotowanie produkcji tv/f (E. Szwarc) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)
13:45-15:15
Promocja i dystrybucja filmu (E. Szwarc) :arrow: zespół zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
15:30-17:00
Realizacja filmowa i telewizyjna (P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
17:15-18:45
uwaga, zajęcia tylko dla grupy RTV w I
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki) :arrow: zespół Informatyka Mat Stryjecki (kod: mheo6st)

II rok
08:30-10:00
-
10:15-11:45
Formy i gatunki telewizyjne i filmowe (Ł. Korwin) :arrow: zespół FILM II NST (kod: 9u11yux)
12:00-13:30
Reżyseria filmowa (P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM II NST (kod: 9u11yux)
13:45-15:15
Promocja i dystrybucja filmu (E. Szwarc) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
15:30-17:00
Organizacja postprodukcji tv/f (E. Szwarc) :arrow: zespół FILM II NST (kod: 9u11yux)
17:15-18:45
-
uwaga! Zajęcia Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
zostały przeniesione na niedzielę, 24/05/2020, godz. 08:30-10:00. Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.


zajęcia poświęcone różnym formom reklamy

08:30-10:00
-
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Reklama audiowizualna (K. Furst-Wojtkowska) :arrow: zespół Reklama radiowa / Reklama telewizyjna / Reklama audiowizualna (kod: iqze6s7)
Reklama internetowa (M. Zeprzałka) :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
13:45-15:15
Reklama drukowana (S. Wojtkowski) :arrow: zespół Reklama prasowa / Reklama zewnętrzna / Reklama drukowana (kod: 3kqa6uz)
Reklama internetowa (M. Zeprzałka) :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-


zajęcia informatyczne

08:30-10:00
Illustrator (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
10:15-11:45
PhotoShop FM (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
ToonBoom (S. Nabok) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/71243990656?p ... hGN3NrZz09 Meeting ID: 712 4399 0656 Password: 120520
12:00-13:30
PhotoShop FE (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
AfterEffects GA (S. Nabok) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/72877105177?p ... FhRm1Udz09 Meeting ID: 728 7710 5177 Password: 120520
13:45-15:15
AfterEffects FX (D. Szwejkowski) :arrow: zespół Informatyka Daniel Szwejkowski (kod: xouw4be)
15:30-17:00
DaVinci (D. Szwejkowski) :arrow: zespół Informatyka Daniel Szwejkowski (kod: xouw4be)
3DSMax (M. Sioma) :arrow: zespół Informatyka Marek Sioma (kod: oge9d6t)
17:15-18:45
Illustrator (M. Sioma) :arrow: zespół Informatyka Marek Sioma (kod: oge9d6t)


lektoraty angielskiego

08:30-10:00
Ang B1/B2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
10:15-11:45
Ang C1/C2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
12:00-13:30
Ang B2/C1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
13:45-15:15
Ang A2/B1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
15:30-17:00
Ang Preparation for the final exam B2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
17:15-18:45
-

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9955
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 23 maja (sob) 2020, 18:29:16

Plan zajęć na 24 maja 2020 (niedziela)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)


zajęcia specjalizacyjne grup graficznych

I rok
08:30-10:00
Tworzenie stron www (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
10:15-11:45
Projektowanie graficzne (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
12:00-13:30
Typografia (B. Łęska) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
13:45-15:15
Wystawiennictwo i struktury 3D (M. Okrasko) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
10:15-11:45
Projektowanie reklam drukowanych (A. Acher) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
12:00-13:30
Layouting prasowy i infografika (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
13:45-15:15
Wystawiennictwo i struktury 3D (M. Okrasko) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
15:30-17:00
Projektowanie opakowań (M. Orzewska) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
17:15-18:45
-


zajęcia specjalizacyjne grup multimediów

I rok
08:30-10:00
Tworzenie stron www (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
10:15-11:45
Projektowanie graficzne (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
12:00-13:30
Typografia (B. Łęska) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
13:45-15:15
Prezentacje multimedialne (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
10:15-11:45
Tworzenie gier interaktywnych (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M II NST (kod: rpltsz1)
12:00-13:30
Scenografia multimedialna (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
13:45-15:15
Prezentacje multimedialne (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-


zajęcia specjalizacyjne grup strategicznych

I rok
08:30-10:00
Podstawy kompozycji i typografii (A. Acher) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
10:15-11:45
Organizacja produkcji tv/f (B. Bacieczko) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
12:00-13:30
Strategia reklamy (A. Karczmarek) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
10:15-11:45
Organizacja produkcji tv/f (B. Bacieczko) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
12:00-13:30
Strategia reklamy (A. Karczmarek) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-


zajęcia poświęcone różnym formom reklamy

08:30-10:00
-
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Reklama audiowizualna (K. Furst-Wojtkowska) :arrow: zespół Reklama radiowa / Reklama telewizyjna / Reklama audiowizualna (kod: iqze6s7)
Reklama internetowa (M. Zeprzałka) :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
Reklama drukowana (S. Wojtkowski) :arrow: zespół Reklama prasowa / Reklama zewnętrzna / Reklama drukowana (kod: 3kqa6uz)


zajęcia informatyczne

08:30-10:00
-
10:15-11:45
After Effects (F. Dowjat) :arrow: zespół Informatyka Filip Dowjat (kod: 8ux3uqv)
12:00-13:30
Resolume Arena (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
13:45-15:15
Maya (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
15:30-17:00
Premiere (P. Gołębiowski) :arrow: zespół Informatyka Paweł Gołębiowski (kod: t2563ll)
17:15-18:45
Final Cut (P. Gołębiowski) :arrow: zespół Informatyka Paweł Gołębiowski (kod: t2563ll)


lektoraty angielskiego

08:30-10:00
-
10:15-11:45
Ang C1/C2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
12:00-13:30
Ang B2/C1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
13:45-15:15
Ang A2/B1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9955
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 29 maja (pt) 2020, 17:01:58

UWAGA!
W DNIACH 30 i 31 MAJA 2020 SEKRETARIAT WSR ORAZ DZIEKANAT WSBMiR BĘDĄ NIECZYNNE
.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9955
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 29 maja (pt) 2020, 23:27:30

CZERWIEC 2020 W WSR / WSBMiR

Szanowni słuchacze, studenci, kursanci WSR/WSBMiR!

Przystępujemy do spotkań zaliczeniowych i sesji egzaminacyjnej po semestrze wiosenno-letnim 2019/2020.

Podstawowym terminem spotkań zaliczeniowych i egzaminów dla grup weekendowych / niestacjonarnych jest pierwszy weekend czerwca (06-07/06).

Poza wyjątkami wskazanymi w harmonogramie spotkań zaliczeniowych / sesji egzaminacyjnej wszystkie zaliczenia i egzaminy odbywają się zdalnie.

Podstawą zaliczenia jest w większości wypadków realizacja minimum 1-2 wybranych prac z danego przedmiotu. Warto walczyć o jak najlepsze oceny, ale przede wszystkim o podnoszenie kwalifikacji i zyskiwanie nowych umiejętności praktycznych i konkretnych kompetencji, dlatego rozsądne podejście do realizacji zadawanych ćwiczeń i prac jest szczególnie zalecane. Ze względu na fakt, że w bieżącym semestrze zadań mieliśmy więcej niż kiedykolwiek, a prawie każde z nich podlegało ocenie, wasza praca jest dobrze udokumentowana.

Dodatkowe terminy zaliczeń będą więc potrzebne tylko w zupełnie wyjątkowych, ekstremalnych przypadkach. Dlatego dodatkowy termin zaliczenia wymaga w tym semestrze pisemnego uzasadnienia, zarówno w przypadku, gdyby miało do niego dojść z inicjatywy wykładowcy, jak również z inicjatywy słuchacza czy studenta. Jeśli takie - pisemnie i dobrze uzasadnione - wnioski się pojawią, wówczas dodatkowym terminem zaliczeń dla grup weekendowych / niestacjonarnych będzie drugi weekend czerwca (13-14/06).

Są jednak przedmioty, które ze względu na to, że z ich zakresu opublikowano dotąd niewystarczającą liczbę materiałów i zadań bądź pojawiły się one zbyt późno lub zabrakło związanych z nimi konsultacji - będą zaliczane w terminie późniejszym, mianowicie w trzeci weekend czerwca (20-21/06).

Te przedmioty to:
Marketing (T. Syrowatko)
Marketing polityczny (T. Syrowatko)
Compositing (T. Wolf)
Illustrator (A. Mikielska)
PhotoShop FM (A. Mikielska)
PhotoShop BA (A. Mikielska)

W sprawie szczegółowych zasad zaliczania powyższych przedmiotów należy spodziewać się jeszcze dodatkowych informacji, a w niektórych przypadkach także dodatkowych materiałów i konsultacji.

Także sesja zaliczeniowa / egzaminacyjna przedmiotów akademickich (wyłącznie dla studentów) realizowanych niestacjonarnie będzie miała miejsce w trzeci weekend czerwca (20-21/06).

Przypominamy, że ostatecznym terminem składania gotowych prac dyplomowych (II rok szkoły artystycznej) i prac licencjackich (III rok studiów) jest dzień 15/06, zaś ich obrony odbędą się - w murach szkoły - w ostatnich dniach czerwca.

W trzeci i czwarty weekend czerwca (20-21/06 i 27-28/06) organizujemy dla wszystkich chętnych słuchaczy i studentów w murach szkoły warsztaty i różne zajęcia o charakterze praktycznym, w małych grupach, często z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Zasady uczestnictwa oraz lista i terminy tych zajęć będą ogłoszone w piątek 05/06, a zapisy na nie będą prowadzone od poniedziałku 08/06. Dodatkowo w tym czasie słuchacze szkoły policealnej będą obowiązkowo uczestniczyli w zajęciach z Planowania kariery zawodowej i Warsztatów kreatywności (I rok) oraz Zespołowych projektów artystycznych i Warsztatów multimedialnych (II rok), aczkolwiek w okrojonej formie.

Natomiast po tych wszystkich czerwcowych aktywnościach, niejako w nagrodę za cały przedziwny semestr pracy, zapraszamy wszystkich na wyjazdowy plener filmowy, fotograficzny, malarski i medialny, który odbędzie się na początku lipca zarówno w tygodniu (poniedziałek - piątek), jak i w wersji weekendowej (sobota-niedziela). Szczegóły dotyczące tych wyjazdów przekażemy już wkrótce, na początku czerwca.

Życzę Wam wszystkim dobrych zaliczeń bez porażek oraz satysfakcji z przedstawionych prac i uzyskanych ocen
Sław Wojtkowski // WSR/WSBMiR

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9955
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 01 cze (pn) 2020, 18:34:34

Zasady bezpieczeństwa obowiązujące w WSR w okresie 01-30 czerwca 2020

1. Przy wejściu do szkoły należy zdezynfekować dłonie (specjalny płyn jest dostępny przy drzwiach wejściowych)
2. W korytarzach szkolnych i w sekretariacie obowiązuje noszenie maseczek, podobnie na tarasie przed szkołą (za wyjątkiem "palarni")
3. W budynku szkolnym, szczególnie przy wchodzeniu do sal, podobnie na tarasie przed szkołą (w tym także w "palarni") należy zachować dystans społeczny min. 2 metry
4. W salach / pracowniach / studiach szkolnych oraz w toaletach może przebywać limitowana liczba osób (liczba ta jest napisana na tabliczkach umieszczonych na drzwiach)
5. W sekretariacie może przebywać, poza obsługą, tylko jedna osoba
6. W salach / pracowniach / studiach szkolnych, także podczas trwania zajęć, nie obowiązują maseczki
7. Przy wyjściu z toalety należy dokładnie umyć i zdezynfekować dłonie (specjalny płyn jest dostępny w toaletach)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9955
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 03 cze (śr) 2020, 19:17:27

Szanowni słuchacze, studenci i kursanci!

Plan spotkań zaliczeniowych na weekend 06-07/06/2020 zostanie opublikowany w tym wątku jutro (czwartek, 04/06/2020) w godzinach popołudniowych.

Będzie on bardzo zbliżony do planu zajęć z ostatnich zjazdów specjalizacyjnych. Prosimy więc o zarezerwowanie czasu dla WSR (zajęcia na MS Teams i Zoom'ie) w sobotę (06/06/2020) i w niedzielę (07/06/2020) od 08:30 do 18:45.

Ponadto informujemy, że wszystkie zajęcia będzie można zaliczać zdalnie, choć niektórzy wykładowcy (m.in. A. Acher, S. Wojtkowski, M. Zeprzałka) będą też dostępni w realu, w murach szkoły.

ODPOWIEDZ