[ARCHIWUM] - Ważne informacje dla grup dziennych

i inne ważne informacje.

Moderatorzy: zielonyszerszen, 0lka4, s_wojtkowski, Zofia

Zablokowany
zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7142
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 07 cze (wt) 2016, 14:55:37

UWAGA!!!!!

POPRAWA EGZAMINU Z HISTORII SZTUKI STAROŻYTNEJ I ŚREDNIOWIECZNEJ U PANI ALEKSANDRY SZACHO-GŁUCHOWICZ ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK (13.06) O GODZINIE 10:15


JEST TO TERMIN OSTATECZNY I PŁATNY 25 ZŁOTYCH!!!!

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7142
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 07 cze (wt) 2016, 17:43:28

UWAGA!

SZYMON PIASTA BĘDZIE DOSTĘPNY W SZKOLE W DNIU 10.06 (PIĄTEK) W GODZINACH 12:00-14:00.

JEST TO TERMIN OSTATECZNY I PŁATNY 25 ZŁOTYCH !!!

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7142
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 08 cze (śr) 2016, 15:16:35

UWAGA!

MICHAŁ TRĘBICKI BĘDZIE DOSTĘPNY W SZKOLE W PONIEDZIAŁEK 13.06 O GODZINIE 12:00

JEST TO TERMIN OSTATECZNY I PŁATNY 25 ZŁOTYCH

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7142
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 08 cze (śr) 2016, 15:48:25

TERMINY OBRON PRAC DYPLOMOWYCH !!!!!!!!!!!!!

EGZAMINY PRAKTYCZNE:
24.06 (PIATEK) 9:00-17:30
27.06 (PONIEDZIAŁEK) 9:00-17:30

EGZAMINY TEORETYCZNE:
22.06 (ŚRODA) 16:00-20:30
23.06 (CZWARTEK) 17:00-19:30
24.06 (PIATEK) 16:00-19:00
27.06 (PONIEDZIAŁEK) 16:00-19:00


WARUNKIEM PRZYSTĄPIENIA DO OBRONY JEST UZUPEŁNIONY INDEKS ŁĄCZNIE Z WPISEM Z PRAKTYK ZAWODOWYCH.

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7142
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 09 cze (czw) 2016, 16:00:58

UWAGA!!!

PAN MATEUSZ STRYJECKI BĘDZIE DOSTĘPNY W SZKOLE W PONIEDZIAŁEK (13.06) W GODZINACH
10:15-11:45 - HISTORIA REKLAMY
12:00-13:00 - POZOSTAŁE PRZEDMIOTY

JEST TO TERMIN OSTATECZNY I PŁATNY 25 ZŁOTYCH !!!!!

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7142
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 09 cze (czw) 2016, 18:48:47

UWAGA!!!

WPISY Z BHP U PANA ANDRZEJA MAZURA ODBĘDĄ SIĘ W PONIEDZIAŁEK (13.06) W GODZINACH 13:00-13:30.

W GODZ. 13:30-14:30 ODBĘDĄ SIĘ ZAJĘCIA DLA OSÓB, KTÓRE NIE MOGŁY UCZESTNICZYĆ WE WCZEŚNIEJSZYCH TERMINACH.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9749
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Zajęcia specjalne CZERWIEC 2016

Post autor: s_wojtkowski » 10 cze (pt) 2016, 14:18:16

Specjalne zajęcia warsztatowe
w czerwcu 2016



I rok
grupy październikowe i marcowe // dzienne


:arrow: Trening kreatywności
Barbara Antonowicz + dr Izabela Lebuda + Aleksandra Opala

14/06 wtorek, 09:00-12:15 - BARBARA ANTONOWICZ
-----
20/06 poniedziałek, 09:00-12:15 - BARBARA ANTONOWICZ

21/06 wtorek
GRUPA A:
9.00-10:30 – IZABELA LEBUDA
10:45-12:15 – BARBARA ANTONOWICZ
GRUPA B:
9:00-10:30 – BARBARA ANTONOWICZ
10:45-12:15 – IZABELA LEBUDA

22/06 środa
GRUPA A:
9:00-12:15 – BARBARA ANTONOWICZ
GRUPA B:
9:00-12:15 – ALEKSANDRA OPALA

23/06 czwartek
GRUPA A:
9:00-12:15 – ALEKSANDRA OPALA
GRUPA B:
9:00-12:15 – BARBARA ANTONOWICZ
-----
28/06 wtorek, 09:00-12:15 (z zaliczeniami) - BARBARA ANTONOWICZ

Uwaga! Wybrane treningi kreatywności będą odbywały się w podgrupach.
podgrupa A: słuchacze PG I + M I + FOTO I + RTV I + PTV I + WIZ I + A I
podgrupa B: studenci SR I + FOTO I lic. + PG/M I lic. + OPTiR I lic.


:arrow: Planowanie kariery zawodowej
dr Krzysztof Woźniak

13/06 poniedziałek, 09:00-12:15
-----
15/06 środa, 09:00-12:15
16/06 czwartek, 09:00-12:15
-----
27/06 poniedziałek, 09:00-12:15
-----
29/06 środa, 09:00-12:15 (z zaliczeniami)
30/06 czwartek, 09:00-12:15 (z poprawami zaliczeń)


II rok
grupy październikowe i marcowe // dzienne


W tym semestrze kładziemy nacisk na Zespołowe projekty artystyczne, które to zajęcia będą poświęcone przygotowaniu i realizacji trzech eventów: (1) meetingu eksperckiego "Ramię w Ramię o Reklamie", (2) imprezy kulturalno-rozrywkowej dla słuchaczy i studentów WSR "Gala Sław", (3) wernisażu szkolnej wystawy posemestralnej "Mistrz i Uczeń". Uczestnicy tych zajęć będą podzieleni na teamy kreatywne, w których będą pracować nad przygotowaniem oprawy, promocji i organizacji wydarzeń. Zajęcia będą zwieńczone udziałem w przygotowywanych eventach. Prowadzącymi będa pracownicy SlowArt odpowiedzialni za realizację ww. projektów (z Andrzejem Sąginem na czele) pod wysokim patronatem szefowej agencji - Elizy Krasnej.

Swoistym uzupełnieniem zajęć w ramach Zespołowych projektów artystycznych będą Warsztaty negocjacyjne, które są dedykowane przede wszystkim osobom, które poważnie myślą o swojej karierze. Symulacje i ćwiczenia, praktyczna i dynamiczna formuła spotkań pozwoli poznać i przećwiczyć taktyki, techniki i triki negocjacyjne ważne w wielu aspektach życia, nie tylko zawodowego.


:arrow: Zespołowe projekty artystyczne
kierownicy projektów SlowArt

13/06 poniedziałek 09:00-12:15
14/06 wtorek 09:00-12:15
15/06 środa w godzinach eventu "Ramię w Ramię o Reklamie"
16/06 czwartek 09:00-12:15
17/06 piątek w godzinach imprezy "Gala Sław"
-----
21/06 wtorek 09:00-12:15
-----
23/06 czwartek 09:00-12:15
24/06 piątek w godzinach wernisażu wystawy "Mistrz i Uczeń"

Uwaga! Godzina zakończenia zajęć (12:15) podana jest w każdym przypadku orientacyjnie w tym sensie, że w zależności od potrzeb każde spotkanie może ulec skróceniu lub przedłużeniu


:arrow: Warsztaty negocjacyjne
Teodor Sobczak

20/06 poniedziałek, 09:00-12:15
-----
22/06 środa, 09:00-12:15
-----
27/06 poniedziałek, 09:00-12:15
28/06 wtorek, 09:00-12:15
29/06 środa, 09:00-12:15 (z zaliczeniami)
30/06 czwartek, 09:00-12:15 (z poprawami zaliczeń)
Ostatnio zmieniony 17 cze (pt) 2016, 10:52:00 przez s_wojtkowski, łącznie zmieniany 1 raz.

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7142
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

UWAGA !

Post autor: zielonyszerszen » 11 cze (sob) 2016, 11:17:41

Reklama radiowa!!!
Pani Katarzyna Furst-Wojtkowska dostępna będzie w poniedziałek (13.06) o godz. 15:30.

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7142
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Historia Sztuki

Post autor: zielonyszerszen » 11 cze (sob) 2016, 11:18:57

Oceny z Historii Sztuki u Pani Aleksandry Szacho-Głuchowicz :


DZIENNI:

1) Błażej Marek Nowak AI 3
2) Anna Leśkiewicz WIZI 4
3) Monika Kalewska AI 4
4) Bartłomiej Bugała AI 3

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7142
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 13 cze (pn) 2016, 17:02:06

UWAGA!!!!

POPRAWA EGZAMINU Z FILOZOFII I LOGIKI U PANA ANDRZEJA STĘPNIKA ODBĘDZIE SIĘ W NIEDZIELĘ (19.06) W GODZINACH 10:15-11:45.

W TYCH GODZINACH MOŻNA ZALICZAĆ WSZYSTKIE PRZEDMIOTY PROWADZONE PRZEZ PANA ANDRZEJA ORAZ UZYSKAĆ ZALEGŁE WPISY.

0lka4
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 66
Rejestracja: 13 kwie (pn) 2015, 02:00:00

Post autor: 0lka4 » 17 cze (pt) 2016, 12:53:17

DZIENNIKI PRAKTYK WWSH MOŻNA JUŻ ODBIERAĆ W SEKRETARIACIE WSR !!!

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9749
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Post autor: s_wojtkowski » 20 cze (pn) 2016, 13:41:43

UWAGA!!!!

OSTATNI TERMIN POPRAWY ZJAZDU AKADEMICKIEGO U PANA ANDRZEJA STĘPNIKA - FILOZOFIA I LOGIKA - ODBĘDZIE SIĘ 2 LIPCA W GODZ. 10:15-11:45.
WARUNKIEM PRZYSTĄPIENIA DO EGZAMINU JEST PUNKTUALNE PRZYBYCIE.

W TYM SAMYM CZASIE BĘDZIE MOŻNA UZYSKAĆ WPISY.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9749
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Post autor: s_wojtkowski » 21 cze (wt) 2016, 13:39:39

Trening kreatywności / zajęcia w Polskim Radio

W dniach 22-23.06 (środa, czwartek) zajęcia z Treningu kreatywności odbędą się według specjalnego podziału na grupy.

ŚRODA
Grupa pierwsza: godz. 9:00, siedziba Polskiego Radia (al. Niepodległości 77/85, stacja metra Wierzbno), prowadząca: Aleksandra Opala.
Grupa druga: godz. 9:00, Warszawska Szkoła Reklamy, prowadząca: Beata Antonowicz.

CZWARTEK
Na odwrót: grupa druga jedzie do Polskiego Radia, a grupa pierwsza przyjeżdża do WSR.

Podział prezentuje się następująco:

Grupa pierwsza:
Marta Bogdańska
Dominika Borkowska
Paulina Burkot
Marta Chróstowska
Sara Dygas
Anna Leśkiewicz
Maja Łyżwińska
Błażej Nowak
Paulina Parol
Dominika Pińkowska
Anna Pisarek
Aneta Postuła
Maciek Ryciak
Jakub Sell
Patrycja Strojek
Piotr Śwituła
Patrycja Tarabasz

Grupa druga:
Beata Bartoszewska
Paweł Borowski
Przemek Borowski
Olga Daszkowska
Mateusz Gołębiewski
Marek Lewandowski
Magdalena Lisowska
Urszula Łukowska
Joanna Muszyńska
Natalia Rosłan
Iga Sadowska
Laura Szabuniewicz
Weronika Śmigielska
Patryk Tański
Maciej Tarasiewicz
Andrzej Weremczuk
Michał Wiącek
Jan Zajda
Wioletta Zięba

Uwaga!
Osoby nieuwzględnione na liście przychodzą wg planu:
PTV, RTV, licencjaty - środa
reszta - czwartek

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9749
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Post autor: s_wojtkowski » 22 cze (śr) 2016, 11:26:48

UWAGA!!

JEŻELI KTOŚ POTRZEBUJE WPISU OD PANA ŁUKASZA KORWINA - BĘDZIE ON DOSTĘPNY W SZKOLE JUTRO (CZWARTEK 23.06) O GODZINIE 12:00

Zablokowany