teologia polonistyka czy dziennikarstwo ?

Informacje dla Studentów w WSR.

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
oskiboski
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 77
Rejestracja: 01 wrz (sob) 2012, 02:00:00

teologia polonistyka czy dziennikarstwo ?

Post autor: oskiboski » 28 gru (ndz) 2014, 21:25:59

Jako,że semestr pierwszy dobiega końca nasunęła mi się pewna refleksja.
Studiujemy sobie w ekskluzywnej szkole jaką jest WSTH.
Chciałem zapytać przede wszystkim p.Wojtkowskiego czy ma jakiś wgląd kolejnych semestrów. Chciałem się dowiedzieć czy poza redagowaniem tekstów dziennikarskich te studia będą dotyczyły tego tematu czyli dziennikarstwa.
Jeśli nic się nie zmieni proszę dać znać to podeślę rezygnację.
Dlaczego nikt nie uczy nas jak przygotować się do wywiadu itd...
Więcej tu polonistyki,etyki teologicznej itd.. 1,5h raz na 2 tygodnie nie zrobi z nas dziennikarzy w żadnym calu

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 12120
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Polonistyka czy teologia? Dziennikarstwo!

Post autor: s_wojtkowski » 03 mar (wt) 2015, 16:20:59

http://www.instytutdziennikarstwa.pl/im ... ch-w-imins

Studia mają charakter interdyscyplinarny, ale większość przedmiotów dotyczy bezpośrednio dziennikarstwa. Przedmioty związane z religią są tylko trzy w całym toku nauki. Szczerze mówiąc jestem trochę zdziwiony, że można zapisać się na studia i nie zapoznać wcześniej z ich programem. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Powyżej układ przedmiotów ujęty w 3 semestry. O tym jak przygotować się do wywiadu, a nawet o tym jak go przeprowadzić i zredagować/zmontować - oczywiście będzie mowa, i to nie na jednym przedmiocie, ale co najmniej trzech (Formy i gatunki dziennikarskie, Dziennikarstwo telewizyjne, dziennikarstwo radiowe). Mam nadzieję, że nie będziesz zawiedziony!

ODPOWIEDZ