Sesja poprawkowa 4-5.06.2016

Informacje dla Studentów w WSR.

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9743
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Sesja poprawkowa 4-5.06.2016

Post autor: s_wojtkowski » 31 maja (wt) 2016, 15:35:22

Sesja poprawkowa 4-5.06.2016

Sobota 4.06.2016

8:30-10:00 / A. Mikielska / sala nr 2
8:30-10:00 / P. Ciechomski / sala nr 3
8:30-10:00 / T. Kuczyński / dzienni i zaoczni / sala nr 13
8:30-11:45 / T. Syrowatko / sala nr 6 b
10:15-13:30 / P. Kopik / sala nr 3
10:15-11:45 / P. Karwiński / sala nr 2
10:15-11:45 / R. Krasa / sala nr 11
10:15-15:15 / A. Dąbrowska – j. angielski / sala nr 1
10:15-17:00 / P. Modzelewski / sala nr 6 a
12:00-15:15 / M. Sioma / sala nr 3
12:00-13:30 / O . Warabida – Photoshop, Illustrator, Identyfikacja wizualna / sala nr 2
13:45-15:15 / O. Warabida – Scenografia multimedialna / sala nr 2
12:00-13:30 / Z. Tomaszczuk – I i II rok / sala nr 4
12:00-13:30 / A. Szacho-Głuchowicz –poprawki / sala nr 5
12:00-13:30 / G. Czarnecki / sala nr 6 b
12:00-13:30 / B. Świątkowski / sala nr 10
12:00-13:30 / Ł. Korwin / sala nr 13
12:00-15:15 / W. Borowik / sala nr 11
15:30-17:00 / K. Szarek / sala nr 2
13:45-15:15 / M. Stryjecki - Historia reklamy egzamin poprawkowy / sala nr 1
15:30-17:00 / M. Stryjecki - Historia reklamy - wpisy / sala nr 1
17:15-18:45 / M. Stryjecki - pozostałe przedmioty / sala nr 1
13:45-15:15 / M. Niedziółka / sala nr 5
15:30-17:00 / S. Giżka / sala nr 1
17:15-18:45 / M. Zeprzałka / sala nr 4
9:00-12:00 / Sz. Kobusiński / Studio Bank

Niedziela 5.06.2016

8:30-10:00 / M. Orzewska / sala nr 10
8:30-10:00 / K. Ziędalski / sala nr 2
8:30-10:00 / A. Zięcina / sala nr 3
8:30-10:00 / A. Siejka – poprawki i wpisy SR / sala nr 1
10:15-11:45 / S. Wojtkowski; A. Siejka – Reklama Drukowana – poprawki i wpisy / sala nr 1
10:15-11:45 / M. Trębicki / sala nr 6 a
10:15-11:45 / B. Łęska-Jasiak / sala nr 11
10:15-13:30 / A. Czajkowska / sala nr 6 b
12:00-13:30 / J. Sosnowski – wpisy, poprawki / sala nr 1
12:00-13:30 / A. Skiba – digital, storyboarding, realizacja / sala nr 3
13:45-15:15 / A. Skiba – warsztaty crossmedialne, warsztaty malarskie / sala nr 10
12:00-13:30 / P. Furmankiewicz / sala nr 4
12:00-13:30 / B. Barzycka / sala nr 6 a
12:00-13:30 / W. Lachowski / sala nr 13
15:30-17:00 / K. Furst-Wojtkowska / sala nr 13
17:30-18:45 / Z. Żubka-Chmielewska / sala nr 5
10:15-17:00 / A. Wojciechowska / sala nr 7
12:00-18:45 / M. Kossakowska / sala nr 8

Sesja ID niedziela 5.06.2016


10:15-15:15 / A. Citlak – zajęcia z Historii Chrześcijaństwa (c.d.) + Biblistyka Nowego Testamentu / sala nr 5
15:30-17:00 / S. Wojtkowski -poprawa/ sala nr 1
15:30-17:00 / K. Woźniak - poprawa/ sala nr 6 b
17:15-18:45 / A. Dąbrowska – poprawa / sala nr 1
17:15-18:45 / S. Kawalerowicz / sala nr 6 a

12.06.2016 odbędzie się poprawa i wpisy u Pana I. Barona oraz zajęcia i zaliczenie z Panem A. Citlakiem. Konkretne godziny będą podane wkrótce. Prosimy o rezerwację czasu w godzinach 8:30-15:15.

Sz. Piasta - wtorek 12:00-15:15
M. Orzewska - piątek 10:15-13:30

ODPOWIEDZ