Pracowali w ID - dziękujemy!

Informacje dla Studentów w WSR.

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 12116
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Pracowali w ID - dziękujemy!

Post autor: s_wojtkowski » 08 lip (czw) 2010, 20:04:00

Szanowna Braci Studencka!

Życie tak się plecie, że aż hej. Zaskakuje nas zmianami.

Ewe(lina), która przyjmowała Was na studia, prowadziła Waszą dokumentację, informowała, strofowała, pilnowała, a także zarządzała buchalterią Instytutu Dziennikarstwa - opuszcza progi ID i jest na etapie poszukiwania nowej, równie miłej posady.

Oczywiście mam świadomość (i mam nadzieję, że ona też ją ma), że wszyscy ją lubimy i cenimy oraz życzymy jak najlepiej na dalszej drodze kariery życiowej i zawodowej. Warto jednak zawsze wypowiadać takie rzeczy wprost - żeby nie było wątpliwości.

Jako szef ID WSR/WSTH pragnę wyrazić swoje uznanie dla pracy Eweliny, jej wkładu w tworzenie i rozwój Instytutu, ale chcę też jej po prostu podziękować za włożony w porządkowanie wszystkich spraw formalnych ID trud i wysiłek. Oraz za to, że w pracy zawsze była uśmiechnięta, optymistyczna i życzliwie nastawiona do świata wokół. I jeszcze za to, że prawie zawsze - zapewne dlatego, żeby nie było mi przykro - śmiała się z moich (obiektywnie rzecz biorąc, często mało śmiesznych) żartów.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 kwie (ndz) 2011, 22:41:05 przez s_wojtkowski, łącznie zmieniany 2 razy.

a_anka
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 592
Rejestracja: 13 gru (pn) 2004, 01:00:00

Post autor: a_anka » 09 lip (pt) 2010, 13:17:56

sama opuszcza???

Szkoda, że podjęliście taką decyzję, bo wiem jak bardzo się starała i jak nas potrafiła dobrze ogarnąć... a przede wszystkim każdego z osobna, kiedy była pilna sprawa...

Mam nadzieję, że okaże się niezastąpiona...
i że znajdzie szybko dobrą pracę!

Dzięki Ewelina za wszystko :!:

TRiki
Nowy(a)
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis (ndz) 2005, 01:00:00

Post autor: TRiki » 09 lip (pt) 2010, 13:30:27

Ewelinko

WSR i ID szczyci się niepowtarzalną ciepłą atmosferą. Uważam, że wypowiadając Ci umowę stracili bardzo wiele.

Przede wszystkim sumiennego zorganizowanego otwartego elastycznego pracownika. Nie wiem czy zdają sobie sprawę, jak naprawdę cenimy Ciebie i Twoją pracę. Ja (ale przypuszczam że większość studentów) zawsze otrzymałam pomoc zawsze mogłam liczyć na chwilę rozmowy i wiem, że byłaś właściwą osobą na właściwym miejscu.
Całą sobą zaangażowałaś się w życie szkoły i nasze sprawy.
Dziękujemy
Będziemy tęsknić

PS
Sławku kompletnie nie rozumiem podjętej przez szkołę decyzji

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 12116
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Tęsknota (częściowo) zaspokojona?

Post autor: s_wojtkowski » 09 lip (pt) 2010, 14:11:01

TRiki pisze:Ewelinko
Będziemy tęsknić
Zaprosiłem Ewe(linę) na rozpoczęcie kolejnego roku akademickiego. Obiecała, że jeśli tylko będzie mogła, przyjdzie. Z osobą towarzyszącą 8).

bartek_f
Bywalec
Bywalec
Posty: 465
Rejestracja: 30 wrz (ndz) 2007, 02:00:00

Post autor: bartek_f » 09 lip (pt) 2010, 15:29:13

Smutna to informacja :(

balum
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 20 paź (pt) 2006, 02:00:00

Post autor: balum » 11 lip (ndz) 2010, 19:32:01

Nie wiem co się stało, ale wielka strata :( Optymizm, uśmiech i wszelką pomoc można było znaleźć w skromnym pokoiku na końcu korytarza. Dzięki Ewelinko! I, mam nadzieję, do usłyszenia przy okazji :)

mieczkowski
Nowy(a)
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź (pn) 2009, 02:00:00

Post autor: mieczkowski » 12 lip (pn) 2010, 11:21:55

Ewelinko, powodzenia dalej. Dziękujemy za wszystko...

OSHka
Ekspert
Ekspert
Posty: 1998
Rejestracja: 29 sie (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: OSHka » 13 lip (wt) 2010, 00:27:42

Dziękuję wszystkim za miłe słowa tutaj, za maile, smsy, telefony, a nawet odwiedziny :) Będzie mi Was naprawdę brakowało..

Cieszę się, że miałam z Wami taki dobry kontakt, że nasze relacje były tak udane, poznałam nawet wiele opowieści "z życia", starałam się zawsze służyć dobrą radą.

Myślę, że zobaczymy się w październiku. Jak nie w Podkowie, to postaram się Was odwiedzić na jakimś zjeździe ;)


Obrazek Obrazek Obrazek

AdamB
Nowy(a)
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja (pn) 2010, 02:00:00

Nowa osoba w Sekretariacie ID od 1 października

Post autor: AdamB » 30 wrz (czw) 2010, 12:57:08

Szanowni,

Bardzo dziękuję za ten krótki, acz intensywny epizod wakacyjny związany z opieką nas Sekretariatem ID.

Od 1 października sprawy z nim związane proszę kierować do Doroty Szymańskiej.

Życzę powodzenia w nowym semestrze,

A/

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 12116
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Podziekowania za współpracę

Post autor: s_wojtkowski » 08 paź (pt) 2010, 11:04:36

Obrazek

Dziękuję Adamowi za pomoc w prowadzeniu Instytutu Dziennikarstwa w trudnym okresie po odejściu Eweliny. Życzę też powodzenia i pomyślności w rozwijaniu kariery zawodowej.

Obrazek

ODPOWIEDZ