Poznajmy się! [ zaoczni ]

Informacje dla Studentów w WSR.

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Mysha
Ekspert
Ekspert
Posty: 1082
Rejestracja: 28 sie (sob) 2004, 02:00:00

Poznajmy się! [ zaoczni ]

Post autor: Mysha » 20 lis (ndz) 2011, 20:12:29

Minęło już kilka zjazdów, a tu cisza jak makiem zasiał!
Nie sądzicie, ze pora coś z tym zrobić?

Po dzisiejszych warsztatach radiowych, tknęło mnie, że tak na dobrą sprawę, nie znam ani imion ludzi z mojej grupy, ani nawet nie miałam przyjemności zamienić z nimi słowa, a integracja (przynajmniej w mojej grupie A2) nieco szwankuje.
Dopiero warsztaty zawodowe pokazały mi, że jak chcemy, możemy stworzyć całkiem niezły team, w którym wszyscy świetnie się rozumieją i dogadują. Brakuje mi trochę tego w czasie weekendowych zajęć.

Jesteśmy na siebie "skazani" raz na dwa tygodnie jeszcze przez dość długi czas, więc chyba warto się odrobinę bliżej zapoznać i druga sprawa, założyć wątek z wymianą notatek?

Nie każdy jest fizycznie w stanie wysiedzieć od 8 do prawie 19, a czasem się zdarza, że po prostu nie może, a notatki jak wiadomo - ważna rzecz :] Dlatego proponuję stworzyć naszą małą skarbnicę wiedzy.

Mysha wita i mówi Wam "Cześć!"

Lucy
Nowy(a)
Posty: 12
Rejestracja: 05 paź (śr) 2011, 02:00:00

Post autor: Lucy » 20 lis (ndz) 2011, 22:50:17

nic tak nie zbliża jak alko :) więc proponuję w weekend pójść na piwo/wino/wódkę/soczek/mleko.

W sobotę każdy ma inny grafik więc myślę że niedziela byłaby optymalna :)

Mysha
Ekspert
Ekspert
Posty: 1082
Rejestracja: 28 sie (sob) 2004, 02:00:00

Post autor: Mysha » 21 lis (pn) 2011, 11:49:54

Zacny to pomysł, zatem w niedzielę możemy go oficjalnie ogłosić na zjeździe, bo tutaj jest slaby odzew.
O ile ludzie po całym dniu wykładów będą jeszcze żywotni, to może wypali :D

Pod nosem w razie co jest dawny bar Alternatywny, zapomniałam jak się teraz zwie, ale mleko powinni mieć :P

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 12118
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Post autor: s_wojtkowski » 30 lis (śr) 2011, 18:38:53

Mysha pisze:Zacny to pomysł, zatem w niedzielę możemy go oficjalnie ogłosić na zjeździe, bo tutaj jest slaby odzew.
O ile ludzie po całym dniu wykładów będą jeszcze żywotni, to może wypali :D

Pod nosem w razie co jest dawny bar Alternatywny, zapomniałam jak się teraz zwie, ale mleko powinni mieć :P
UrsynOff - polecam.

Mysha
Ekspert
Ekspert
Posty: 1082
Rejestracja: 28 sie (sob) 2004, 02:00:00

Post autor: Mysha » 07 sty (sob) 2012, 21:46:23

Dawny bar Alternatywny. Dobre maja tosty, tyle wiem na pewno :P

ODPOWIEDZ