O co tu chodzi?

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
Ato
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 868
Rejestracja: 29 wrz (pn) 2003, 02:00:00

O co tu chodzi?

Post autor: Ato » 03 paź (pt) 2003, 00:37:29

Jako, ze padl pomysl w ktoryms temacie zorganizowania pojedynkow graficznych, uderzylem do naszego admina o nowe forum, na co sie zgodzil za co mu wielkie dzieki Obrazek.
Oczywiscie mozna to rozszerzyc o pojedynki nie tylko graficzne ale fotograficzne, filmowe i co tam kto wymysli.
Wydaje mi sie ze najlepiej bedzie stworzyc nowy temat z propozycja na pojedynek (np. jakis temat do przedstawienia), kto chce z kim sie pojedynkowac (np. ten vs ten, ten vs ktokolwiek albo ogolnie dla wszystkich z WSR) i pytaniami , wtedy wstawiacie linki do prac (ew. mozecie mi na e-mail przysylac ale bym musial na jakims serwerku miejsce znalesc, wiec wolalbym pierwsza opcje).
Nastepnie nowy temat z ankieta i linkami do prac gdzie kazdy by glosowal i dodawal komentarze czemu cos sie podobalo lub nie.
Jesli ktos chetny to moze stworzyc temat gdzie wrzuci jakas pracke do oceny przez sluchaczy WSR.
Mam nadzieje ze zrozumieliscie o co mi chodzilo, konkurencja i zdrowa krytyka nikomu nie zaszkodzi a bawiac sie w pojedynek mozna wiele sie nauczyc.

Satyr
Nowy(a)
Posty: 32
Rejestracja: 15 lip (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: Satyr » 06 paź (pn) 2003, 10:14:37

Ato! Ratuj. Chciałem zamieścić swoja pracę, ale nie mogę jej wrzucić. Stwierdziłem, że wyślę ją do ciebie, ale nie mogę nigdzie na forum wyszukać twojego adresu. Możesz go podać?

Ato
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 868
Rejestracja: 29 wrz (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Ato » 06 paź (pn) 2003, 11:01:35

jest zakladka e-mail i tam jest

ODPOWIEDZ