Motyw Boga w literaturze i sztuce

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

Gość

Post autor: Gość » 30 gru (śr) 2009, 22:29:27

Śmieszny jesteś megejra. Chyba nie skumałeś o co mi chodziło, mam mnóstwo przykładów lektur, obrazów dlatego wzięłam sobie ten temat :? Chodziło mi wyłącznie o tezę, bo nie mogę się na żadną zdecydować ale widzę że skoro sama chcę napisać tą pracę a nie przepisać od kogoś to nie powinnam nawet wchodzić na to forum ;p

bartek_f
Bywalec
Bywalec
Posty: 465
Rejestracja: 30 wrz (ndz) 2007, 02:00:00

Post autor: bartek_f » 31 gru (czw) 2009, 01:19:24

Skoro sama chcesz napisać pracę to sama musisz postawić sobie tezę. Inaczej nie będziesz udowadniać tego, co sama w rzeczywistości myślisz.

Taka moja refleksja btw. Nie dość, że prezentacja maturalna to banalna rzecz (w porównaniu do "starej matury ustnej"* to tyle szwindli się robi. No na litość Boską. Nie dość, że samemu się wymyśla (bądź wybiera) temat, nie dość, że samemu stawia się tezę, samemu tworzy się całą prezentację (mówi się przecież o tym co nas kręci, interesuje i do tego własnymi słowami - zero jakiejkolwiek "pamięciówki") to do tego jeszcze oczekuje się, żeby ktoś to za kogoś napisał (bardzo często za kasę). Szkoda, że jeszcze nie ma takich, co za kasę pójdą przed komisję i wygłoszą prezentację za zdającego maturę, to byłby przełom.

Apeluję, Młodzieży, opanujcie się. :)




* old oral matura, for foreign listieners ;)

dydelfik

Wizja Boga w literaturze, dialog z Bogiem, Motyw Buntu

Post autor: dydelfik » 10 mar (pn) 2014, 15:24:44

Mam gotowe prezentacje "Dialog z Bogiem w literaturze" "Wizja Boga w literaturze i sztuce" oraz "Motyw buntu w literaturze". Prezentacje są oryginalne (nie jest to kalka prac dostępnych w internecie). Praca pisana własnoręcznie (jestem mgr filologii polskiej). Kontakt : dydelfik@o2.pl

ODPOWIEDZ