język reklamy i świat jaki kreuje

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

Gość

Post autor: Gość » 10 kwie (ndz) 2005, 22:06:41

potrzebuje pomocy z planem wypowiedzi :!: :!: :!:

fray
Nowy(a)
Posty: 9
Rejestracja: 11 kwie (pn) 2005, 02:00:00

Post autor: fray » 21 kwie (czw) 2005, 19:53:13

Zastanwaiam się nad słowem "kreować" w tym temacie ("Jaki obraz współczesnego tematu kreują reklamy"). Odpowidź Andy bardziej pasowałaby moim zdaniem, gdyby zamiast tego słowa wstawiono "przedstawia". Osobiście bardziej rozumiem ten temat, jako po prostu wpływ reklamy na człowieka.
Jaka jest wasza opinia na ten temat?

fray
Nowy(a)
Posty: 9
Rejestracja: 11 kwie (pn) 2005, 02:00:00

Post autor: fray » 22 kwie (pt) 2005, 19:47:38

I jak uważacie? Nie wiem, czy dobrze rozumiem temat. Proszę o odpowiedzi.

fray
Nowy(a)
Posty: 9
Rejestracja: 11 kwie (pn) 2005, 02:00:00

Post autor: fray » 23 kwie (sob) 2005, 13:16:24

:?:

bananek

Post autor: bananek » 25 kwie (pn) 2005, 14:36:28

Tematy o reklamie na maturze sa chyba najkardziej kreatywnymi ze wszystkich :) Jest tak ogromne pole do popisu ... mysle ze 15 minut nie starczyloby nawet na porzadne wprowadzenie do tematu :) A my mamy na to jakies 1,5 minuty :)

fray
Nowy(a)
Posty: 9
Rejestracja: 11 kwie (pn) 2005, 02:00:00

Post autor: fray » 25 kwie (pn) 2005, 18:39:38

już dziękuję, dzisiaj zdałem
to prawda co do tej kreatywności, nazbierałem ogromną liczbę artykułów, a gdy zrobiłem sobie próbne przemówienie, to jego oskrobana wersja zajęła mi ponad 30min..., dlatego musiałem omówić wszystko ogólnie...

sylwiapg
Nowy(a)
Posty: 4
Rejestracja: 06 gru (wt) 2005, 01:00:00

Post autor: sylwiapg » 06 gru (wt) 2005, 21:49:20

czesc z tej strony sylwia. mam pytanko, a mianowicie chodzi mi o to czy moglibyscie mi pomoc z tego tematu. mam do przygotowania w tym roku temat-''dokonujac analizy jezyka roznych reklam,wyjasnij,jaki obraz swiata kreuja'' czytaj wasze wypowiedzi wnioskuje ze sa juz stare ze co poniektorzy juz pozdawali maturki z tego wlasnie tematu w tamtym roku, wiec jesli macie jakies informacjie, kasety z filmami, niewiem,moze siazki itp,wszytsko poprpstu na ten temat to prosilabym o pomoc i odezwanie sie na moja poczte sylwiapg@o2.pl obiecuje ze za pomoc moge hojnie nawet odarowac kogos. zalezy mi na tym bardzo, gdyz nie jestem ''asem'' a chcialabym osobie poradzic z tym tematem jak najlepiej, chyba jak kazdy. kazdemu zalezy na zdaniu matury. wiadomo ze to ulatiwa pozniej w przyszlosci.. dziekuje jak co, i prosze o odezwanie sie blagam:-( pozdrawiam

sylwiapg
Nowy(a)
Posty: 4
Rejestracja: 06 gru (wt) 2005, 01:00:00

Post autor: sylwiapg » 19 sty (czw) 2006, 20:33:49

no sluchajcie mam jakies materialy itp, jesli macie tez cos to piszcie do mnie na sylwiapg@o2.pl i razem sporbujemy cos wykombinowac! w @ piszcie skad jestescie. Pozdro!

advance3
Nowy(a)
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut (pn) 2006, 01:00:00

Post autor: advance3 » 06 lut (pn) 2006, 13:56:43

Odnośnie szukanie reklam to najłatwiej jest znalesc je w sieci p2p korzystajac z programow typu dc++, eMule, oraz wszelkiego rodzaju torrenty, czasami tez na forach warezowych cos sie znajdzie ;)

GoSuPiCaSSO1

Post autor: GoSuPiCaSSO1 » 13 lut (pn) 2006, 08:04:43

Hej nie masz czasu napisac pracy ? Wolisz zajac sie nauka na inne przedmioty ? szukasz gotowej pracy ?? Dokonując analizy jezyka reklam wyjasnij jaki obraz swiata one kreuja.
Napisz gosupicasso@o2.pl

sylwiapg
Nowy(a)
Posty: 4
Rejestracja: 06 gru (wt) 2005, 01:00:00

Post autor: sylwiapg » 15 maja (pn) 2006, 13:36:08

jestem juz po maturce:-) ustna z polaka zdana na 100%, WIEC JESLI ktos chce prace ' Dokonujac analizy jezyka roznych reklam,wyjasnij jaki obraz swiata kreuja'' prosze o kontakt sylwiapg@o2.pl
Praca jest łącznie z 3 prezentacjami( reklama telwizyjna,radiowa i plakat)
:D

Gość

wpływ reklamy na człowieka

Post autor: Gość » 13 gru (śr) 2006, 23:24:50

fray pisze:Zastanwaiam się nad słowem "kreować" w tym temacie ("Jaki obraz współczesnego tematu kreują reklamy"). Odpowidź Andy bardziej pasowałaby moim zdaniem, gdyby zamiast tego słowa wstawiono "przedstawia". Osobiście bardziej rozumiem ten temat, jako po prostu wpływ reklamy na człowieka.
Jaka jest wasza opinia na ten temat?

BZN

Pomoc dla lenia ;]

Post autor: BZN » 24 lut (sob) 2007, 18:23:57

spadliśćie mi z niema ;] mam proźbe widze ze ten topik istnieje juz pare lat ;] i niejeden maturzysta sie przez niego przewinoł ;p
jak macie jeszcze opracowany ten temat na kompie prosze przeslijcie mi na maila zben@o2.pl ;] z góey dziekij postawie miedys piwo ;]

egzystencjalistka

Post autor: egzystencjalistka » 05 mar (pn) 2007, 20:31:14

Jeśli jest ktoś zainteresowany, mam ten temat gotowy do sprzedania za 50 zł.

Temat dokładnie brzmi:
- Język reklamy. Dokonaj analizy wybranych reklam i uwzględnij proponowane w nich kreacje świata.

Dodaje do tego prezentacje w power point oraz reklamy spakowane Win rarem.
kontakt:
egzystencjonalistka@op.pl

Gość

Post autor: Gość » 10 mar (sob) 2007, 23:08:42

ja tez mam taki temat i zastanawiam sie czy moge dac jakas nie polska reklame, co myslicie?

ODPOWIEDZ