ciastka i sciezka do skryptu czyli (nie)przeczytane listy

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
szuflad
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 48
Rejestracja: 23 maja (pt) 2003, 02:00:00

ciastka i sciezka do skryptu czyli (nie)przeczytane listy

Post autor: szuflad » 10 paź (pt) 2003, 15:43:20

nie odznacza mi przeczytanych listow a w adresie strony przekazywany jest caly czas identyfikator sesji: sid=sdifo08352315h198t13h. moze tak sie dziac bo w konfiguracji forum jest podana zla sciezka do skryptu forum bo cos ona troche zakrecona jest, ale wtedy by byly tez problemy z autologowaniem sie...

a moze mnie sie tylko tak robi ze nie odnacza przeczytanych listow? jak to jest u was bo ja juz przegladarke swoja posprawdzalem.

mefju
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 596
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: mefju » 10 paź (pt) 2003, 15:52:01

u mnie praktycznie za kazdym razem jakies inny blad wyskakuje, ale masz racje, czasami sa problemy z odznaczaniem przeczytanych wiadomosci i zaznaczaniu nowych.

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Re: ciastka i sciezka do skryptu czyli (nie)przeczytane list

Post autor: Kesonex » 10 paź (pt) 2003, 18:57:31

Mnie tyz nie odswierza i czesto gesto poprostu sie loguje na nowo co by wiedziec gdzie co bylo a ma byc, wiec nei jestes jedyny;]

DiGi
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 86
Rejestracja: 06 cze (pt) 2003, 02:00:00

Post autor: DiGi » 10 paź (pt) 2003, 23:59:20

U mnie jest tak ze nie odznacza mi przeczytanych zamykam strone i wchodze jeszcze raz i dopiero wszytsko odznacza ladnie

HooB
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 74
Rejestracja: 08 cze (ndz) 2003, 02:00:00

Post autor: HooB » 11 paź (sob) 2003, 01:32:42

To u mnie chyba jeszcze inaczej jest. Wchodzę sobie na forum. Widzę że mam w dwóch działach cosik nowego. Wchodzę dajmy na to do HydeParku, czy tam co tam nabazgraliście :P potem znów wskakuje na główną forum i jush d...a za przeproszeniem, ale sie wszystko odznaczyło. A jak jeszzcze w tych działach są pojedyncze Tematy których nie czytałem, to siem burdel robi, bo musze wszystkie pokolei przeglądać bo się same poodznaczały. Po prostu moim zdaniem te forum jest trochę niedopracowane. Nawet korci mnie takie pytanko do webmajstera, czy od początku istnienia tego forum, były robione jakieś udoskonalenia na nim, bo nie oszukujmy się ale to jush nie pierwszy problemik jaki jest z forum, chociażby ten system godzinowy.

Awatar użytkownika
az
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1159
Rejestracja: 26 lut (śr) 2003, 01:00:00

Post autor: az » 11 paź (sob) 2003, 03:24:07

forum jest aktualizowane tak czesto jak wychodza aktualizacje, co do czasu to ta kwestia chyba zostala wyjasniona? kazdy moze sobie ustawic sam we wlasnym profilu jak ma mu sie czas wyswietlac...

HooB
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 74
Rejestracja: 08 cze (ndz) 2003, 02:00:00

Post autor: HooB » 11 paź (sob) 2003, 09:32:16

az pisze:forum jest aktualizowane tak czesto jak wychodza aktualizacje,
OK, zapewne i tak jest - starsze wersje są zastępowane nowszymi i chiba na tym koniec. Czy były jakieś próby wejścia np. głębiej w kod całego forum, lub chociażby szukanie przyczyn czemu akurat się posty nie odznaczają , itp, itd. Z jakiej paki na innych forach opartych na tym samym systemie wszystko jest w należytym pożądku? A u nas się kaszani ...

co do czasu to ta kwestia chyba zostala wyjasniona? kazdy moze sobie ustawic sam we wlasnym profilu jak ma mu sie czas wyswietlac...
Buuuuuuuuuu... webmaster widzę że tu na łatwiznę idzie. Mnie wcale nie satysfakcjonuje taka odpowiedź, heh bo każdy sobie może... Moim zdaniem żeby to forum i stronka coś sobą reprezentowały powinny być dopracowane. Dajmy na to taką sytuację: idziemy sobie do kumpla na herbatkę, on nam mówi: w tej szafce masz szklanki, w tamtej herbatę, tu cukier itp. Co byśmy sobie o nim pomyśleli? (oczywiście pliska nie róbcie z tego nie wiadomo czego; może tu przyjść przyjaciółka do przyjaciółki itp). Po prostu z samej zasady forum przy samym wejściu powinno się dobrze wgrywać wg. obowiązujących zasad. Nieprawdaż? Kurde poprawcie mnie jeśli się mylę?

P.S. Zwróćcie uwagę że dla nas to jest bardzo błachy problem, bo wszyscy jako tako znamy jush komputery, internet itp. Pomyślcie np. o takich zielonych ludkach którzy dopiero zaczynają przygodę z internetem.. baaa... mało tego z komputerem... jeśli np mają trudności z resetowaniem komputera to gdzie jeszcze będą się zagłębiać w jakieś ustawianie godzin, itp itd. Takie jest moje zdanie. Pozdro

szuflad
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 48
Rejestracja: 23 maja (pt) 2003, 02:00:00

Post autor: szuflad » 11 paź (sob) 2003, 11:17:51

znajac zycie to ze skryptam forumowym wszystko jest okej, zostaje tylko kwestia konfiguracji, wyraznie szwankuja cookiesy bo ciagle w adresie mam indentyfikator sesji... niby to powinno dzialac bo to zdublowany mechanizm jest na wypadek jakiejs awarii, ale jak widac nie do konca to lata jak nalezy, zostaje sie tylko cieszyc, ze nie wylogowywuje co chwila (-:
moge zajerzec w szkole tam do tego i zobaczyc, jezeli jest to co o czym mysle, to jest to 5 minut roboty

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 11 paź (sob) 2003, 16:04:39

szuflad pisze:znajac zycie to ze skryptam forumowym wszystko jest okej, zostaje tylko kwestia konfiguracji, wyraznie szwankuja cookiesy bo ciagle w adresie mam indentyfikator sesji... niby to powinno dzialac bo to zdublowany mechanizm jest na wypadek jakiejs awarii, ale jak widac nie do konca to lata jak nalezy, zostaje sie tylko cieszyc, ze nie wylogowywuje co chwila (-:
moge zajerzec w szkole tam do tego i zobaczyc, jezeli jest to co o czym mysle, to jest to 5 minut roboty
Widze ze znalazl sie jeden ktory moze sie zadania podjac - popieram:D

HooB
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 74
Rejestracja: 08 cze (ndz) 2003, 02:00:00

Post autor: HooB » 11 paź (sob) 2003, 16:29:40

szuflad pisze:znajac zycie to ze skryptam forumowym wszystko jest okej, zostaje tylko kwestia konfiguracji, wyraznie szwankuja cookiesy bo ciagle w adresie mam indentyfikator sesji... niby to powinno dzialac bo to zdublowany mechanizm jest na wypadek jakiejs awarii, ale jak widac nie do konca to lata jak nalezy, zostaje sie tylko cieszyc, ze nie wylogowywuje co chwila (-:
moge zajerzec w szkole tam do tego i zobaczyc, jezeli jest to co o czym mysle, to jest to 5 minut roboty

Jestem zaaaaaaaaaaa Obrazek

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 12 paź (ndz) 2003, 08:07:17

Zapraszam szuflad do szuflandii zatem - jesli chodzi o czas to juz chyba powinno byc u wszystkich noworejestrujacych sie ok, bo przestawilem na stosowny.

HooB
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 74
Rejestracja: 08 cze (ndz) 2003, 02:00:00

Post autor: HooB » 12 paź (ndz) 2003, 12:20:30

aw pisze:...jesli chodzi o czas to juz chyba powinno byc u wszystkich noworejestrujacych sie ok, bo przestawilem na stosowny.
Good, good - Obrazek

szuflad
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 48
Rejestracja: 23 maja (pt) 2003, 02:00:00

Post autor: szuflad » 12 paź (ndz) 2003, 18:48:29

aw pisze:Zapraszam szuflad do szuflandii zatem
szufladnie to ja mam u siebie w domu jesli juz o to chodzi <<(-:
w takim razie jutro dorywam prezesa na reklamie tivi.

szuflad
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 48
Rejestracja: 23 maja (pt) 2003, 02:00:00

Post autor: szuflad » 13 paź (pn) 2003, 11:54:46

zostaly poczynione pewne zmiany, ktore mialy na celu wyeliminowac powyzsze bledy, poprosze o wrazenia.

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 13 paź (pn) 2003, 11:58:29

PhP, bb nuke rulezzzzzzz:D:

ODPOWIEDZ