Ostatnia książka

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7154
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 17 paź (pn) 2011, 17:56:20

a może coś z starożytnego Egiptu....

impreesja
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 50
Rejestracja: 23 wrz (pt) 2011, 02:00:00

Post autor: impreesja » 17 paź (pn) 2011, 18:35:39

zielonyszerszen pisze:a może coś z starożytnego Egiptu....

Proponuję książkę Ricka Riordana "Czerwona Piramida"

StudioEmka
Nowy(a)
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut (pt) 2012, 01:00:00

PUBLIC Relations w piguce

Post autor: StudioEmka » 17 lut (pt) 2012, 12:34:05

Witam
Nazywam się Agnieszka. Pracuję przy promocji w Wydawnictwie Studio Emka. Chciałam was poinformować, że jest już książka Barbary Rozwadowskiej Public Relations -zrobiliśmy dodruk. Dobry podręcznik, w przystępny sposób zbiera cala wiedzę. Wiem , bo przeczytałam. Polecam zakup przez stronę internetową wydawnictwa
http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=142


zyrafa pisze:a ja właśnie jestem w trakcie czytania:" Public Relations teoria, praktyka, perspektywy" B. Rozwadowska. O moim wyborze zadecydował temat mojej pracy dyplomowej. Mam już za sobą kilka lekturek i jeszcze dwie przed sobą :). Jest to ciekawa książka jak wszystkie o P.R. - powaga. Ten temat mnie interesuje, ale pewnie gdyby nie dyplomówka to nie sięgnęłabym po te tytuły.
Zazwyczaj czytam książki związane z moimi zainteresowaniami, lub te, które zostały mi polecone przez znajomych. Rzadko, kiedy idę np. do empiku i kupuje pierwszą lepszą. Niestety nie mam tyle czasu na czytanie ile bym chciała, a i ta czynność zabiera mi go dużo- wolno czytam :(.

elomann
Nowy(a)
Posty: 4
Rejestracja: 23 lis (sob) 2013, 01:00:00

Post autor: elomann » 27 lis (śr) 2013, 15:30:13

Morza Wszeteczne! Właśnie czytam. A ostatnio skończyłem czytać Wilka stepowego.

ODPOWIEDZ