o 2 jasiach i 1 gosi

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
mefju
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 596
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

o 2 jasiach i 1 gosi

Post autor: mefju » 28 paź (wt) 2003, 21:57:42

Jaś i Małgosia bawią się w dom. Jaś próbuje "obiadu" i mówi:
- Wiesz co, kotku, chyba jest troszeczkę niedosolone...
Małgosia:
- Niedosolone? Niemożliwe, przecież sama odpowiednio soliłam! Może uważasz, że za mało i ja nie mam racji? To co, ja nigdy nie mam racji, nawet jak posole odpowiednio obiad? Może uważasz, że w ogóle nie posoliłam i klamię!? Ja klamię?? Moze ja tylko kłamię?? Może w ogóle uważasz że jak kłamie to nawet nie jestem człowiekiem żeby się pomylić?? A może uwazasz, że ja juz nie jestem czlowiekiem?? A może ja już nawet nie mówię po ludzku, a tylko szczekam???? Mamoooo!!!! A Jasiu powiedział do mnie: "TY SUKO"!!!!!

--------------------------------

Mały Jasio wrócił ze szkoły i pierwsze co zrobił to zajrzał do lodówki, żeby podjeść troche lodów (wiśniowo-waniliowych).
Matka weszła do kuchni:
- Ej, zostaw to! Niedługo będzie obiad. Idź sie pobaw na podwórko...
Jasio sie skrzywił i zaczął jęczeć:
- AAAaaale na podwórku nie ma nikogo do zabawy...
Matka w obawie przed marudzeniem zaproponowała:
- No dobrze, to ja się z tobą pobawię. W co chcesz się pobawić?
- Chce sie bawić w "Mamę i Tatę"!
Matka ukrywając swoje zdziwienie zapytała:
- Dobrze, więc co ja mam robic?"
- Idz do sypialni i udawaj, że odpoczywasz"
Matka w przekonaniu ze panuje nad sytuacją postanowiła się zgodzić na zabawę. Poszła na góre i położyła się w sypialni.
Jasio z wieszaka zdjął kapelusz ojca, wyciągnał niedopałek cygara z popielniczki, zacisnął go w kąciku ust i szarmanckim krokiem wkroczył do sypialni.
Matka podniosła głowę i zapytała:
- To co ja teraz mam zrobić?
A mały Jasio na to:
- Jak to co!? Rusz dupę i przynieś dzieciakowi lody!

ODPOWIEDZ