enemef - matrix night

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
mefju
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 596
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

enemef - matrix night

Post autor: mefju » 01 lis (sob) 2003, 23:14:16

Dokładny repertuar:
- "Matrix" (pierwsza część),
- "Matrix Reaktywacja",
- "Matrix Rewolucje".

ENEMEF odbędzie się 7, 8 i 9 listopada (piątek, sobota, niedziela) w warszawskim kinie Silver Screen (ul. Puławska 17). Początek o 23:30, koniec ok. 7 rano.

Ceny biletów:
- normalny: 25 zł,
- ulgowy: dla osób z biletem z poprzedniego ENEMEFu (Noc z Musicalami): 22 zł.

Przedsprzedaż biletów w kasach kina już działa, rezerwację internetową włączymy w środę 29-ego października w ciągu dnia. Spodziewamy się dużego zainteresowania, więc polecamy jak najwcześniej kupić bilety w kasach kina lub rezerwację (tylko przez Internet, nie ma możliwości telefonicznej i osobistej rezerwacji biletów).


Warszawskie ENEMEFy odbywają się w kinie Silver Screen, ul. Puławska 17.


--------------------


Co Wy na to?
Mi sie akurat druga czesc wogule nie podobala ale i tak jestem ciekaw zakonczenia :) No i taki enemef to fajna sprawa, kawa za darmo powinna byc :D I jakiegos browarka mozna przemycic czy piersiowke (aby tak czesto do wc nie latac).....

reyestr
Bywalec
Bywalec
Posty: 386
Rejestracja: 14 paź (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: reyestr » 01 lis (sob) 2003, 23:31:29

Piersowke uwazam za doskonaly pomysl :D Jesli chodzi o Matrixa, hmmm troche sie zawiodlem ogladajac 2 czesc, ale mimo to chcialbym obejzec 3 i poznac zakonczenie, filmu ktorego pomysl z poczatku uznalem za genialny ... tylko nie wiem czy nie lepiej poczekac na DVD . Boje sie chodzic do kina po 2 czesci :cry:

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 01 lis (sob) 2003, 23:40:58

Pomysl jest dobry. Tez bym poszedl ale mam zjazd. I jeszcze piersiowka hehe znow bym sie ledwie na nogach trzymal z niewyspania oczywiscie. Ostatni raz zarywalem noc w Multikinie na 2. epizodzie Star Warsow. Bylo milo.

Mika
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 537
Rejestracja: 06 lip (ndz) 2003, 02:00:00

Post autor: Mika » 02 lis (ndz) 2003, 10:09:04

Chyba bym nie dała rady i wątpliwe czy do 3 części bym dotrwała. Pierwsza była dobra, drugą oglądałam z lekkim zawiedzeniem... a co będzie w trzeciej? Chętnie bym poszła ale na samą trójkę 8)

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 02 lis (ndz) 2003, 13:43:55

Bylem na przedpremierowym Reaktywacja i bardzo zaluje...teraz sobie zassam 3 i jednak lookne wdomciu :twisted:

ODPOWIEDZ