Stwórzymy FORUM naszych marzeń ;)

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

bartek_f
Bywalec
Bywalec
Posty: 465
Rejestracja: 30 wrz (ndz) 2007, 02:00:00

Post autor: bartek_f » 07 wrz (pn) 2009, 23:08:43

pesca pisze:
bartek_f pisze:uczyńcie mnie moderatorem, a zapanuje ład, pokój i dobrobyt :twisted:
Nie ma problemu :) Tylko obawiam się, że w takiej sytuacji forum WSR mogłoby przestać istnieć ;)
bez przesady, nie chcemy anihilacji forum :)

Vojta
Nowy(a)
Posty: 41
Rejestracja: 21 wrz (pn) 2009, 02:00:00

Post autor: Vojta » 22 wrz (wt) 2009, 14:16:58

Wspominano wyżej o edycji postów - tak, zdałaby się.
Nie mówię, że w tematach np. Forum naukowego, ale w ogólnym i innych, powiedzmy "luźniejszych" taka np. edycja czasowa: kwadrans na zedytowanie, byłaby mile widziana na poprawienie literówek, niejasności etc.

agni
Nowy(a)
Posty: 30
Rejestracja: 26 sie (śr) 2009, 02:00:00

Post autor: agni » 22 wrz (wt) 2009, 15:47:56

moja propozycja do moich zastrzeżeń :) :

wydaje mi się, że byłoby wygodniej, gdyby istniały podstrony - oddzielne dla dziennych i zaocznych, a także oddzielne dla SG i Foto SR i TV bezpośrednio na forum, a nie w jednej zakładce "ogłoszenia dla słuchaczy WSR", gdzie są różne ogłoszenia dla różnych grup.
ogólne wiadomości, ogłoszenia itd. dla wszystkich słuchaczy mogłyby być umieszczone na stronie dla wszystkich grup
skrypty, wyniki testów i inne dla poszczególnych grup mogłby być umieszczane na podstronie danej grupy, żeby nie musieć wyławiać ważnych tematów spośród natłoku różnych informacji.

dodatkowo wygodniej byłoby (przynajmniej dla mnie), gdyby stare informacje oddzielone były w jakiś sposób od nowych

dziękuję i pozdrawiam :)

maland
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 775
Rejestracja: 02 lip (czw) 2009, 02:00:00

Post autor: maland » 24 wrz (czw) 2009, 11:06:18

A ja mam propozycje dotyczaca zapisow i wyboru przedmiotow.

Moze warto byloby gdzies na forum, lub na jakies podstronie WSR zrobic maly spis przedmiotow. Opis co tam sie dzieje/robi. Cos o prowadzacym itd.
Mysle ze byloby to przydatne, szczegolnie dla "swiezakow" jak ja :)
Wybierajac przedmioty zawsze pojawiaja sie pytania co tam sie bedzie robic, czy beda jakies zadania praktyczne, czy tylko teoria itd. a taka podstronka dawalaby ogolny zarys zajec

:D

anton868
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 78
Rejestracja: 03 sie (pn) 2009, 02:00:00

Post autor: anton868 » 24 wrz (czw) 2009, 12:03:13

http://www.wsr.pl/sections-viewarticle- ... aj_w2.html

tam masz wypisane przedmioty i do niektórych są opisy, ale ogólnie to podtrzymuje, też bym sobie chętnie obszerniej na temat konkretnych zajęć poczytał.

maland
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 775
Rejestracja: 02 lip (czw) 2009, 02:00:00

Post autor: maland » 24 wrz (czw) 2009, 12:11:47

ano widzisz. nie wczytywalem sie tam.

Wiec wnosze o uaktualnienie strony i obszernieszy opis :)

DoriLori
Nowy(a)
Posty: 17
Rejestracja: 12 lut (czw) 2015, 01:00:00

Post autor: DoriLori » 19 lut (czw) 2015, 14:32:32

W innym wątku proponuję oprócz forum zastosowanie gotowej w pełni funkcjonalnej platformy Q&A. Powiedzcie co o tym myślicie! :)

http://www.szkolareklamy.edu.pl/ftopict-11509.html

https://piazza.com/

ODPOWIEDZ