Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

i inne ważne informacje.

Moderatorzy: 0lka4, s_wojtkowski, zielonyszerszen, Zofia

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10017
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 09 maja (sob) 2020, 16:55:14

Plan zajęć na 10 maja 2020 (niedziela)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

zajęcia specjalizacyjne grup graficznych

I rok
08:30-10:00
Tworzenie stron www (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
10:15-11:45
Projektowanie graficzne (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
12:00-13:30
Wystawiennictwo i struktury 3D (M. Okrasko) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
10:15-11:45
Projektowanie reklam drukowanych (A. Acher) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
12:00-13:30
Wystawiennictwo i struktury 3D (M. Okrasko) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
13:45-15:15
Layouting prasowy i infografika (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
15:30-17:00
Projektowanie opakowań (M. Orzewska) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
17:15-18:45
-

zajęcia specjalizacyjne grup multimediów

I rok
08:30-10:00
Tworzenie stron www (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Projektowanie graficzne (M. Stryjecki) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
13:45-15:15
Prezentacje multimedialne (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
10:15-11:45
Tworzenie gier interaktywnych (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M II NST (kod: rpltsz1)
12:00-13:30
Scenografia multimedialna (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
13:45-15:15
Prezentacje multimedialne (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

zajęcia specjalizacyjne grup strategicznych

I rok
08:30-10:00
Podstawy kompozycji i typografii (A. Acher) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
10:15-11:45
Organizacja produkcji tv/f (B. Bacieczko) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
12:00-13:30
Strategia reklamy (A. Karczmarek) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
10:15-11:45
Organizacja produkcji tv/f (B. Bacieczko) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
12:00-13:30
Strategia reklamy (A. Karczmarek) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

zajęcia poświęcone różnym formom reklamy

08:30-10:00
-
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Reklama audiowizualna (K. Furst-Wojtkowska) :arrow: zespół Reklama radiowa / Reklama telewizyjna / Reklama audiowizualna (kod: iqze6s7)
Reklama internetowa (M. Zeprzałka) :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
Reklama drukowana (S. Wojtkowski) :arrow: zespół Reklama prasowa / Reklama zewnętrzna / Reklama drukowana (kod: 3kqa6uz)

zajęcia informatyczne

08:30-10:00
-
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Resolume Arena (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
13:45-15:15
Maya (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
15:30-17:00
Premiere (P. Gołębiowski) :arrow: zespół Informatyka Paweł Gołębiowski (kod: t2563ll)
Photoshop FM (A. Mikielska)
17:15-18:45
Final Cut (P. Gołębiowski) :arrow: zespół Informatyka Paweł Gołębiowski (kod: t2563ll)
After Effects (F. Dowjat) :arrow: zespół Informatyka Filip Dowjat (kod: 8ux3uqv)

lektoraty angielskiego

08:30-10:00
-
10:15-11:45
Ang C1/C2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
12:00-13:30
Ang B2/C1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
13:45-15:15
Ang A2/B1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
15:30-17:00
-
17:15-18:45

spotkania specjalne

08:30-10:00
-
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Seminarium licencjackie dla studentów III roku WSBMiR (S. Wojtkowski) :arrow: zespół WSBMiR III NST (kod: pl33sce)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
zajęcia odrabiane z soboty, 09/05/2020 dla grup FOTO w I, A w I, RTV w I
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki) :arrow: zespół Informatyka Mat Stryjecki (kod: mheo6st)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10017
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 15 maja (pt) 2020, 15:08:48

Plan zajęć na 16 maja 2020 (sobota)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

10:15-11:45
zajęcia dla słuchaczy I roku szkoły artystycznej (grupy niestacjonarne, wszystkie specjalizacje)
Warsztaty malarskie (M. Orzewska) :arrow: zespół Warsztaty malarskie (kod: 2bi43i0)

12:00-13:30
zajęcia dla słuchaczy II roku szkoły artystycznej (grupy niestacjonarne, wszystkie specjalizacje)
Sztuka współczesna (Z. Żubka-Chmielewska) :arrow: zespół Sztuka współczesna (kod: dd56aqp)

13:45-15:15
zajęcia dla słuchaczy I roku szkoły artystycznej (grupy niestacjonarne, wszystkie specjalizacje)
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej (A. Szacho-Głuchowicz) :arrow: zespół Historia sztuki (kod: t55p5k9)

15:30-17:00
zajęcia dla wszystkich osób zapisanych na te sobotnie warsztaty
Warsztaty digital painting (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444

ZAJĘCIA AKADEMICKIE

10:15-11:45
zajęcia akademickie dla I roku NST
Ochrona własności intelektualnej (mec. M. Osińska-Wilińska) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)
zajęcia akademickie dla II i III roku NST
Społeczno-kulturowe problemy cywilizacyjne (dr E. Pagel) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)

12:00-13:30
zajęcia akademickie dla I roku NST
Podstawy kulturoznawstwa z elementami konwersatorium o kulturze (dr E. Pagel) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)
zajęcia akademickie dla II i III roku NST
Etyka dziennikarska (dr K. Radzymiński-Woźniak) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)

13:45-15:15
zajęcia akademickie dla I, II i III roku NST
Historia mediów i dziennikarstwa (red. W. Pławski) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)

15:30-17:00
zajęcia akademickie dla I roku NST
Retoryka praktyczna i erystyka (dr K. Woźniak) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)
zajęcia akademickie dla II roku NST
- - -
zajęcia akademickie dla III roku NST
Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie (J. Sosnowski) :arrow: zespół WSBMiR III NST (kod: pl33sce)

17:15-17:30
zajęcia akademickie dla I, II i III roku NST
Podstawy socjologii (dr A. Irzyńska/S. Wojtkowski) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)


Plan zajęć na 17 maja 2020 (niedziela)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

ZAJĘCIA AKADEMICKIE

08:30-10:15
zajęcia akademickie dla I roku NST
- - -
zajęcia akademickie dla II i III roku NST
Dziennikarstwo telewizyjne (red. A. Piotrowska/A. Waczko) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)
Dziennikarstwo radiowe (K. Furst-Wojtkowska/red. J. Jamrozek) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)

10:15-11:45
zajęcia akademickie dla I roku NST
Ochrona własności intelektualnej (mec. M. Osińska-Wilińska) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)
zajęcia akademickie dla II i III roku NST
Społeczno-kulturowe problemy cywilizacyjne (dr E. Pagel) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)

12:00-13:30
zajęcia akademickie dla I roku NST
Podstawy kulturoznawstwa z elementami konwersatorium o kulturze (dr E. Pagel) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)
zajęcia akademickie dla II i III roku NST
Etyka dziennikarska (dr K. Radzymiński-Woźniak) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)

13:45-15:15
zajęcia akademickie dla I, II i III roku NST
Historia mediów i dziennikarstwa (red. W. Pławski) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)

15:30-17:00
zajęcia akademickie dla I roku NST
Retoryka praktyczna i erystyka (dr K. Woźniak) :arrow: zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l)
zajęcia akademickie dla II roku NST
- - -
zajęcia akademickie dla III roku NST
Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie (J. Sosnowski) :arrow: zespół WSBMiR III NST (kod: pl33sce)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10017
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 22 maja (pt) 2020, 17:49:11

Plan zajęć na 23 maja 2020 (sobota)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)


zajęcia specjalizacyjne grup fotograficznych

I rok
08:30-10:00
Ciemnia cyfrowa (M. Zagórny) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
10:15-11:45
Fotografia reklamowa (Z. Tomaszczuk) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
12:00-13:30
Fotografia reklamowa (Z. Tomaszczuk) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
13:45-15:15
Pracownia fotografii: Portret (M. Grabowiecki) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
15:30-17:00
Cyfrowe techniki fotograficzne (D. Raczyński) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
17:15-18:45
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki) :arrow: zespół Informatyka Mat Stryjecki (kod: mheo6st)

II rok
08:30-10:00
-
10:15-11:45
Fotografia reklamowa (Z. Tomaszczuk) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
12:00-13:30
Fotografia reklamowa (Z. Tomaszczuk) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
13:45-15:15
Produkcja sesji zdjęciowej (D. Raczyński) :arrow: zespół FOTO II NST (kod: mv9i189)
15:30-17:00
Pracownia fotografii: Reklama (M. Grabowiecki) :arrow: zespół FOTO II NST (kod: mv9i189)
17:15-18:45
-
uwaga! Zajęcia Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
zostały przeniesione na niedzielę, 24/05/2020, godz. 08:30-10:00. Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.


zajęcia specjalizacyjne grup animacji

I rok
08:30-10:00
Historia filmu animowanego (M. Mróz) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/76033278556?p ... NHK0lRZz09 Meeting ID: 760 3327 8556 Password: 4PV5z1
10:15-11:45
Komputerowe techniki animacji 2D (S. Nabok) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/71243990656?p ... hGN3NrZz09 Meeting ID: 712 4399 0656 Password: 120520
12:00-13:30
Storyboard (A. Witkowska) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/72237797337 Meeting ID: 722 3779 7337
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki) :arrow: zespół Informatyka Mat Stryjecki (kod: mheo6st)

II rok
08:30-10:00
Historia filmu animowanego (M. Mróz) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/76033278556?p ... NHK0lRZz09 Meeting ID: 760 3327 8556 Password: 4PV5z1
10:15-11:45
Realizacja filmu animowanego (A. Witkowska) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/74881938342 Meeting ID: 748 8193 8342
12:00-13:30
-
13:45-15:15
-
15:30-17:00
Komputerowe techniki animacji 3D (M. Sioma) :arrow: zespół Informatyka Marek Sioma (kod: oge9d6t)
17:15-18:45
-
uwaga! Zajęcia Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
zostały przeniesione na niedzielę, 24/05/2020, godz. 08:30-10:00. Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.


zajęcia specjalizacyjne grup filmowych

I rok
08:30-10:00
Podstawy montażu filmowego (P.Gołębiowski) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
10:15-11:45
Oświetlenie planu zdjęciowego (P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
12:00-13:30
uwaga, zajęcia tylko dla grupy RTV w I
Sztuka pracy z aktorem i tekstem (Ł. Korwin) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
uwaga, zajęcia dla grup PTV z I i PTiR z I
Przygotowanie produkcji tv/f (E. Szwarc) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)
13:45-15:15
Promocja i dystrybucja filmu (E. Szwarc) :arrow: zespół zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
15:30-17:00
Realizacja filmowa i telewizyjna (P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
17:15-18:45
uwaga, zajęcia tylko dla grupy RTV w I
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki) :arrow: zespół Informatyka Mat Stryjecki (kod: mheo6st)

II rok
08:30-10:00
-
10:15-11:45
Formy i gatunki telewizyjne i filmowe (Ł. Korwin) :arrow: zespół FILM II NST (kod: 9u11yux)
12:00-13:30
Reżyseria filmowa (P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM II NST (kod: 9u11yux)
13:45-15:15
Promocja i dystrybucja filmu (E. Szwarc) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
15:30-17:00
Organizacja postprodukcji tv/f (E. Szwarc) :arrow: zespół FILM II NST (kod: 9u11yux)
17:15-18:45
-
uwaga! Zajęcia Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
zostały przeniesione na niedzielę, 24/05/2020, godz. 08:30-10:00. Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.


zajęcia poświęcone różnym formom reklamy

08:30-10:00
-
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Reklama audiowizualna (K. Furst-Wojtkowska) :arrow: zespół Reklama radiowa / Reklama telewizyjna / Reklama audiowizualna (kod: iqze6s7)
Reklama internetowa (M. Zeprzałka) :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
13:45-15:15
Reklama drukowana (S. Wojtkowski) :arrow: zespół Reklama prasowa / Reklama zewnętrzna / Reklama drukowana (kod: 3kqa6uz)
Reklama internetowa (M. Zeprzałka) :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-


zajęcia informatyczne

08:30-10:00
Illustrator (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
10:15-11:45
PhotoShop FM (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
ToonBoom (S. Nabok) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/71243990656?p ... hGN3NrZz09 Meeting ID: 712 4399 0656 Password: 120520
12:00-13:30
PhotoShop FE (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
AfterEffects GA (S. Nabok) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/72877105177?p ... FhRm1Udz09 Meeting ID: 728 7710 5177 Password: 120520
13:45-15:15
AfterEffects FX (D. Szwejkowski) :arrow: zespół Informatyka Daniel Szwejkowski (kod: xouw4be)
15:30-17:00
DaVinci (D. Szwejkowski) :arrow: zespół Informatyka Daniel Szwejkowski (kod: xouw4be)
3DSMax (M. Sioma) :arrow: zespół Informatyka Marek Sioma (kod: oge9d6t)
17:15-18:45
Illustrator (M. Sioma) :arrow: zespół Informatyka Marek Sioma (kod: oge9d6t)


lektoraty angielskiego

08:30-10:00
Ang B1/B2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
10:15-11:45
Ang C1/C2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
12:00-13:30
Ang B2/C1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
13:45-15:15
Ang A2/B1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
15:30-17:00
Ang Preparation for the final exam B2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
17:15-18:45
-

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10017
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 23 maja (sob) 2020, 18:29:16

Plan zajęć na 24 maja 2020 (niedziela)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)


zajęcia specjalizacyjne grup graficznych

I rok
08:30-10:00
Tworzenie stron www (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
10:15-11:45
Projektowanie graficzne (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
12:00-13:30
Typografia (B. Łęska) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
13:45-15:15
Wystawiennictwo i struktury 3D (M. Okrasko) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
10:15-11:45
Projektowanie reklam drukowanych (A. Acher) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
12:00-13:30
Layouting prasowy i infografika (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
13:45-15:15
Wystawiennictwo i struktury 3D (M. Okrasko) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
15:30-17:00
Projektowanie opakowań (M. Orzewska) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
17:15-18:45
-


zajęcia specjalizacyjne grup multimediów

I rok
08:30-10:00
Tworzenie stron www (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
10:15-11:45
Projektowanie graficzne (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
12:00-13:30
Typografia (B. Łęska) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
13:45-15:15
Prezentacje multimedialne (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
10:15-11:45
Tworzenie gier interaktywnych (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M II NST (kod: rpltsz1)
12:00-13:30
Scenografia multimedialna (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
13:45-15:15
Prezentacje multimedialne (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I NST (kod: sc5dxeq)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-


zajęcia specjalizacyjne grup strategicznych

I rok
08:30-10:00
Podstawy kompozycji i typografii (A. Acher) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
10:15-11:45
Organizacja produkcji tv/f (B. Bacieczko) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
12:00-13:30
Strategia reklamy (A. Karczmarek) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
10:15-11:45
Organizacja produkcji tv/f (B. Bacieczko) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
12:00-13:30
Strategia reklamy (A. Karczmarek) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-


zajęcia poświęcone różnym formom reklamy

08:30-10:00
-
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Reklama audiowizualna (K. Furst-Wojtkowska) :arrow: zespół Reklama radiowa / Reklama telewizyjna / Reklama audiowizualna (kod: iqze6s7)
Reklama internetowa (M. Zeprzałka) :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-
17:15-18:45
Reklama drukowana (S. Wojtkowski) :arrow: zespół Reklama prasowa / Reklama zewnętrzna / Reklama drukowana (kod: 3kqa6uz)


zajęcia informatyczne

08:30-10:00
-
10:15-11:45
After Effects (F. Dowjat) :arrow: zespół Informatyka Filip Dowjat (kod: 8ux3uqv)
12:00-13:30
Resolume Arena (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
13:45-15:15
Maya (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
15:30-17:00
Premiere (P. Gołębiowski) :arrow: zespół Informatyka Paweł Gołębiowski (kod: t2563ll)
17:15-18:45
Final Cut (P. Gołębiowski) :arrow: zespół Informatyka Paweł Gołębiowski (kod: t2563ll)


lektoraty angielskiego

08:30-10:00
-
10:15-11:45
Ang C1/C2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
12:00-13:30
Ang B2/C1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
13:45-15:15
Ang A2/B1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10017
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 29 maja (pt) 2020, 17:01:58

UWAGA!
W DNIACH 30 i 31 MAJA 2020 SEKRETARIAT WSR ORAZ DZIEKANAT WSBMiR BĘDĄ NIECZYNNE
.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10017
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 29 maja (pt) 2020, 23:27:30

CZERWIEC 2020 W WSR / WSBMiR

Szanowni słuchacze, studenci, kursanci WSR/WSBMiR!

Przystępujemy do spotkań zaliczeniowych i sesji egzaminacyjnej po semestrze wiosenno-letnim 2019/2020.

Podstawowym terminem spotkań zaliczeniowych i egzaminów dla grup weekendowych / niestacjonarnych jest pierwszy weekend czerwca (06-07/06).

Poza wyjątkami wskazanymi w harmonogramie spotkań zaliczeniowych / sesji egzaminacyjnej wszystkie zaliczenia i egzaminy odbywają się zdalnie.

Podstawą zaliczenia jest w większości wypadków realizacja minimum 1-2 wybranych prac z danego przedmiotu. Warto walczyć o jak najlepsze oceny, ale przede wszystkim o podnoszenie kwalifikacji i zyskiwanie nowych umiejętności praktycznych i konkretnych kompetencji, dlatego rozsądne podejście do realizacji zadawanych ćwiczeń i prac jest szczególnie zalecane. Ze względu na fakt, że w bieżącym semestrze zadań mieliśmy więcej niż kiedykolwiek, a prawie każde z nich podlegało ocenie, wasza praca jest dobrze udokumentowana.

Dodatkowe terminy zaliczeń będą więc potrzebne tylko w zupełnie wyjątkowych, ekstremalnych przypadkach. Dlatego dodatkowy termin zaliczenia wymaga w tym semestrze pisemnego uzasadnienia, zarówno w przypadku, gdyby miało do niego dojść z inicjatywy wykładowcy, jak również z inicjatywy słuchacza czy studenta. Jeśli takie - pisemnie i dobrze uzasadnione - wnioski się pojawią, wówczas dodatkowym terminem zaliczeń dla grup weekendowych / niestacjonarnych będzie drugi weekend czerwca (13-14/06).

Są jednak przedmioty, które ze względu na to, że z ich zakresu opublikowano dotąd niewystarczającą liczbę materiałów i zadań bądź pojawiły się one zbyt późno lub zabrakło związanych z nimi konsultacji - będą zaliczane w terminie późniejszym, mianowicie w trzeci weekend czerwca (20-21/06).

Te przedmioty to:
Marketing (T. Syrowatko)
Marketing polityczny (T. Syrowatko)
Compositing (T. Wolf)
Illustrator (A. Mikielska)
PhotoShop FM (A. Mikielska)
PhotoShop BA (A. Mikielska)

W sprawie szczegółowych zasad zaliczania powyższych przedmiotów należy spodziewać się jeszcze dodatkowych informacji, a w niektórych przypadkach także dodatkowych materiałów i konsultacji.

Także sesja zaliczeniowa / egzaminacyjna przedmiotów akademickich (wyłącznie dla studentów) realizowanych niestacjonarnie będzie miała miejsce w trzeci weekend czerwca (20-21/06).

Przypominamy, że ostatecznym terminem składania gotowych prac dyplomowych (II rok szkoły artystycznej) i prac licencjackich (III rok studiów) jest dzień 15/06, zaś ich obrony odbędą się - w murach szkoły - w ostatnich dniach czerwca.

W trzeci i czwarty weekend czerwca (20-21/06 i 27-28/06) organizujemy dla wszystkich chętnych słuchaczy i studentów w murach szkoły warsztaty i różne zajęcia o charakterze praktycznym, w małych grupach, często z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Zasady uczestnictwa oraz lista i terminy tych zajęć będą ogłoszone w piątek 05/06, a zapisy na nie będą prowadzone od poniedziałku 08/06. Dodatkowo w tym czasie słuchacze szkoły policealnej będą obowiązkowo uczestniczyli w zajęciach z Planowania kariery zawodowej i Warsztatów kreatywności (I rok) oraz Zespołowych projektów artystycznych i Warsztatów multimedialnych (II rok), aczkolwiek w okrojonej formie.

Natomiast po tych wszystkich czerwcowych aktywnościach, niejako w nagrodę za cały przedziwny semestr pracy, zapraszamy wszystkich na wyjazdowy plener filmowy, fotograficzny, malarski i medialny, który odbędzie się na początku lipca zarówno w tygodniu (poniedziałek - piątek), jak i w wersji weekendowej (sobota-niedziela). Szczegóły dotyczące tych wyjazdów przekażemy już wkrótce, na początku czerwca.

Życzę Wam wszystkim dobrych zaliczeń bez porażek oraz satysfakcji z przedstawionych prac i uzyskanych ocen
Sław Wojtkowski // WSR/WSBMiR

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10017
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 01 cze (pn) 2020, 18:34:34

Zasady bezpieczeństwa obowiązujące w WSR w okresie 01-30 czerwca 2020

1. Przy wejściu do szkoły należy zdezynfekować dłonie (specjalny płyn jest dostępny przy drzwiach wejściowych)
2. W korytarzach szkolnych i w sekretariacie obowiązuje noszenie maseczek, podobnie na tarasie przed szkołą (za wyjątkiem "palarni")
3. W budynku szkolnym, szczególnie przy wchodzeniu do sal, podobnie na tarasie przed szkołą (w tym także w "palarni") należy zachować dystans społeczny min. 2 metry
4. W salach / pracowniach / studiach szkolnych oraz w toaletach może przebywać limitowana liczba osób (liczba ta jest napisana na tabliczkach umieszczonych na drzwiach)
5. W sekretariacie może przebywać, poza obsługą, tylko jedna osoba
6. W salach / pracowniach / studiach szkolnych, także podczas trwania zajęć, nie obowiązują maseczki
7. Przy wyjściu z toalety należy dokładnie umyć i zdezynfekować dłonie (specjalny płyn jest dostępny w toaletach)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10017
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 03 cze (śr) 2020, 19:17:27

Szanowni słuchacze, studenci i kursanci!

Plan spotkań zaliczeniowych na weekend 06-07/06/2020 zostanie opublikowany w tym wątku jutro (czwartek, 04/06/2020) w godzinach popołudniowych.

Będzie on bardzo zbliżony do planu zajęć z ostatnich zjazdów specjalizacyjnych. Prosimy więc o zarezerwowanie czasu dla WSR (zajęcia na MS Teams i Zoom'ie) w sobotę (06/06/2020) i w niedzielę (07/06/2020) od 08:30 do 18:45.

Ponadto informujemy, że wszystkie zajęcia będzie można zaliczać zdalnie, choć niektórzy wykładowcy (m.in. A. Acher, S. Wojtkowski, M. Zeprzałka) będą też dostępni w realu, w murach szkoły.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10017
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 04 cze (czw) 2020, 21:27:00

SESJA ZALICZENIOWA
PO SEMESTRZE WIOSENNO-LETNIM 2019/2020


Zaliczenia na MS Teams (ewentualnie specjalnie oznaczone na Zoom lub w realu, w murach szkoły)


Plan spotkań zaliczeniowych na 05 czerwca 2020 (piątek)

17:15-18:45
Warsztaty malarskie (M. Orzewska) :arrow: zespół Warsztaty malarskie (kod: 2bi43i0)


Plan spotkań zaliczeniowych na 06 czerwca 2020 (sobota)

08:30-10:00
Ciemnia cyfrowa (M. Zagórny) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
Historia filmu animowanego (M. Mróz) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/72229001693?p ... NxUkRjZz09 Meeting ID: 722 2900 1693 Password: 2z7N7m
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
Ang B1/B2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)

10:15-11:45
Fotografia reklamowa (Z. Tomaszczuk) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
Komputerowe techniki animacji 2D (S. Nabok) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/71243990656?p ... hGN3NrZz09 Meeting ID: 712 4399 0656 Password: 120520
Realizacja filmu animowanego (A. Witkowska) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/72237797337 Meeting ID: 722 3779 7337
Oświetlenie planu zdjęciowego (P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
Formy i gatunki telewizyjne i filmowe (Ł. Korwin) :arrow: zespół FILM II NST (kod: 9u11yux)
ToonBoom (S. Nabok) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/71243990656?p ... hGN3NrZz09 Meeting ID: 712 4399 0656 Password: 120520
Ang C1/C2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)

12:00-13:30
Storyboard (A. Witkowska) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/72237797337 Meeting ID: 722 3779 7337
Sztuka pracy z aktorem i tekstem (Ł. Korwin) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
Przygotowanie produkcji tv/f (E. Szwarc) :arrow: zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku)
Reżyseria filmowa (P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM II NST (kod: 9u11yux)
Reklama audiowizualna / grupa sobotnia (K. Furst-Wojtkowska) :arrow: zespół Reklama radiowa / Reklama telewizyjna / Reklama audiowizualna (kod: iqze6s7)
Reklama internetowa / grupa sobotnia I (M. Zeprzałka) :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
AfterEffects GA (S. Nabok) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/72877105177?p ... FhRm1Udz09 Meeting ID: 728 7710 5177 Password: 120520
Ang B2/C1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)

13:45-15:15
Produkcja sesji zdjęciowej (D. Raczyński) :arrow: zespół FOTO II NST (kod: mv9i189)
Promocja i dystrybucja filmu (E. Szwarc) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
Reklama internetowa / grupa sobotnia II (M. Zeprzałka) :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
AfterEffects FX (D. Szwejkowski) :arrow: zespół Informatyka Daniel Szwejkowski (kod: xouw4be)
Ang A2/B1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)

15:30-17:00
Cyfrowe techniki fotograficzne (D. Raczyński) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
Komputerowe techniki animacji 3D (M. Sioma) :arrow: zespół Informatyka Marek Sioma (kod: oge9d6t)
Realizacja filmowa i telewizyjna (P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM I NST (kod: 3fcsmc4)
Organizacja postprodukcji tv/f (E. Szwarc) :arrow: zespół FILM II NST (kod: 9u11yux)
DaVinci (D. Szwejkowski) :arrow: zespół Informatyka Daniel Szwejkowski (kod: xouw4be)
3DSMax (M. Sioma) :arrow: zespół Informatyka Marek Sioma (kod: oge9d6t)
Ang Preparation for the final exam B2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)

17:15-18:45
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki) :arrow: zespół Informatyka Mat Stryjecki (kod: mheo6st)
Illustrator + PhotoShop FM + PhotoShop FE (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
Illustrator (M. Sioma) :arrow: zespół Informatyka Marek Sioma (kod: oge9d6t)

19:00-20:30
Pracownia fotografii: Portret + Pracownia fotografii: Reklama (M. Grabowiecki) :arrow: zespół FOTO I NST (kod: qeepmbz)
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej (A. Szacho-Głuchowicz) :arrow: zespół Historia sztuki (kod: t55p5k9)
Sztuka współczesna (Z. Żubka-Chmielewska) :arrow: zespół Sztuka współczesna (kod: dd56aqp)
Reklama drukowana / grupa sobotnia (S. Wojtkowski) :arrow: zespół Reklama prasowa / Reklama zewnętrzna / Reklama drukowana (kod: 3kqa6uz)


Plan spotkań zaliczeniowych na 07 czerwca 2020 (niedziela)

08:30-10:00
Podstawy kompozycji i typografii (A. Acher) :arrow: dla chętnych konsultacje stacjonarne (sala 1) + transmisja zespół SR I i II NST (kod: v40229u)

10:15-11:45
Projektowanie graficzne (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
Projektowanie reklam drukowanych (A. Acher) :arrow: dla chętnych konsultacje stacjonarne (sala 1) + transmisja zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
Organizacja produkcji tv/f (B. Bacieczko) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
Ang C1/C2 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)

12:00-13:30
Tworzenie stron www, Prezentacje multimedialne, Tworzenie gier interaktywnych, Reklama internetowa (M. Zeprzałka) :arrow: dla chętnych konsultacje stacjonarne (sala 2) + transmisja zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
Typografia (B. Łęska) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
Scenografia multimedialna (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
Layouting prasowy i infografika (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
Strategia reklamy (A. Karczmarek) :arrow: zespół SR I i II NST (kod: v40229u)
Reklama audiowizualna (K. Furst-Wojtkowska) :arrow: zespół Reklama radiowa / Reklama telewizyjna / Reklama audiowizualna (kod: iqze6s7)
Resolume Arena (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
Ang B2/C1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)

13:45-15:15
Tworzenie stron www, Prezentacje multimedialne, Tworzenie gier interaktywnych, Reklama internetowa (M. Zeprzałka) :arrow: dla chętnych konsultacje stacjonarne (sala 2) + transmisja zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
Wystawiennictwo i struktury 3D (M. Okrasko) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)
Maya (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
Ang A2/B1 (A. Grinshteyn) :arrow: zespół Lektorat języka angielskiego WSR NST (kod: 20qa6p1)

15:30-17:00
Tworzenie stron www, Prezentacje multimedialne, Tworzenie gier interaktywnych, Reklama internetowa (M. Zeprzałka) :arrow: dla chętnych konsultacje stacjonarne (sala 2) + transmisja zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
Projektowanie opakowań (M. Orzewska) :arrow: zespół PG w II NST (kod: gs8m38p)
Reklama drukowana (S. Wojtkowski) :arrow: zespół Reklama prasowa / Reklama zewnętrzna / Reklama drukowana (kod: 3kqa6uz)
Premiere, Final Cut, Podstawy montażu filmowego (P. Gołębiowski) :arrow: zespół Informatyka Paweł Gołębiowski (kod: t2563ll)

17:15-18:45
Psychologia reklamy (R. Korsak) :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)


Uwaga!
Godziny niektórych spotkań są zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dany słuchacz / student / kursant jest na dany przedmiot zapisany; jeśli tak - to mimo zmienionej godziny jest to spotkanie zaliczeniowe dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10017
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 10 cze (śr) 2020, 12:08:10

UWAGA!
W DNIACH 11 i 12 CZERWCA 2020 SEKRETARIAT WSR ORAZ DZIEKANAT WSBMiR BĘDĄ NIECZYNNE.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10017
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 10 cze (śr) 2020, 16:37:51

Uwaga, grupy filmowe!

W dniu 13 czerwca (SOBOTA), o godzinie 10:15 Piotr Modzelewski będzie pełnił dyżur na platformie MS Teams.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów/słuchaczy/kursantów I i II roku, zarówno grup dziennych jak i zaocznych.

Do 12 czerwca możecie dosyłać zaległe prace na prowadzone przez niego zajęcia.

zespół FILM II ST (kod: yquv696)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10017
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 10 cze (śr) 2020, 17:07:35

TRZECI & CZWARTY WEEKEND CZERWCA W WSR / WSBMiR

Uwaga! Zapisy na zajęcia dodatkowe i plener rozpoczną się w poniedziałek, 15/06, o godz. 20:00.


Zajęcia / zaliczenia obowiązkowe dla studentów WSBMiR


20/06 SOBOTA

08:30-10:00
Dziennikarstwo radiowo-telewizyjne
K. Furst-Wojtkowska, A. Waczko :arrow: MS Teams, zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku) / obowiązkowe dla II i III roku

10:15-11:45
Ochrona własności intelektualnej
mec. M. Osińska-Wilińska :arrow: MS Teams, zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l) / obowiązkowe dla I roku
Społeczno-kulturowe problemy cywilizacyjne
dr E. Pagel :arrow: MS Teams, zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku) / obowiązkowe dla II i III roku

12:00-13:30
Podstawy kulturoznawstwa z elementami konwersatorium o kulturze
dr E. Pagel :arrow: MS Teams, zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l) / obowiązkowe dla I roku
Etyka dziennikarska
dr K. Radzymiński-Woźniak :arrow: MS Teams, zespół WSBMiR II NST (kod: 4aaokku) / obowiązkowe dla II i III roku

13:45-15:15
Historia mediów i dziennikarstwa
red. W. Pławski :arrow: MS Teams, zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l) / obowiązkowe dla I, II i III roku

15:30-17:00
Retoryka praktyczna i erystyka
dr K. Radzymiński-Woźniak :arrow: MS Teams, zespół WSBMiR I NST (kod: mqyrr2l) / obowiązkowe dla I roku
Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie
red. J. Sosnowski :arrow: MS Teams, zespół WSBMiR III NST (kod: pl33sce) / obowiązkowe dla III roku


21/06 NIEDZIELA

08:30-10:00
Podstawy socjologii - prezentacje i zaliczenia (I tura)
dr A. Irzyńska :arrow: siedziba WSR, sala 5, zapisy (max 25 osób) / obowiązkowe dla I i III roku studiów

10:15-11:45
Podstawy socjologii - prezentacje i zaliczenia (II tura)
dr A. Irzyńska :arrow: siedziba WSR, sala 5, zapisy (max 25 osób) / obowiązkowe dla I i III roku studiów

Zajęcia dodatkowe dla wszystkich chętnych słuchaczy, studentów i kursantów WSR / WSBMiR
Uwaga, wszystkie zajęcia dodatkowe odbywają się w siedzibie WSR lub w studiach SlowArt. Na wszystkie zajęcia dodatkowe obowiązują limity (minimalnej i maksymalnej liczby osób) i na wszystkie obowiązują zapisy prowadzone na forum: https://www.szkolareklamy.net/viewforum.php?f=32

12:00-15:15
Warsztaty marketingowe
T. Syrowatko :arrow: siedziba WSR, sala 5, zapisy (min. 10 osób, max 25 osób) / dla wszystkich chętnych

15:30-18:45
Warsztaty z psychologii reklamy
R. Korsak :arrow: siedziba WSR, sala 5, zapisy (min. 10 osób, max 25 osób) / dla wszystkich chętnych


27/06 SOBOTA

10:15-11:45
Egzamin końcowy z jęz. angielskiego (I tura)
A. Dąbrowska, A. Grinshteyn :arrow: siedziba WSR, sala 1, zapisy (max 25 osób) / obowiązkowe dla II roku studiów
Podstawy socjologii - prezentacje i zaliczenia (I tura)
dr A. Irzyńska :arrow: siedziba WSR, sala 6A, zapisy (max 25 osób) / obowiązkowe dla II roku studiów

12:00-13:30
Egzamin końcowy z jęz. angielskiego (II tura)
A. Dąbrowska, A. Grinshteyn :arrow: siedziba WSR, sala 1, zapisy (max 25 osób) / obowiązkowe dla II roku studiów
Podstawy socjologii - prezentacje i zaliczenia (II tura)
dr A. Irzyńska :arrow: siedziba WSR, sala 6A, zapisy (max 25 osób) / obowiązkowe dla II roku studiów


28/06 NIEDZIELA

Zajęcia dodatkowe dla wszystkich chętnych słuchaczy, studentów i kursantów WSR / WSBMiR
Uwaga, wszystkie zajęcia dodatkowe odbywają się w siedzibie WSR lub w studiach SlowArt. Na wszystkie zajęcia dodatkowe obowiązują limity (minimalnej i maksymalnej liczby osób) i na wszystkie obowiązują zapisy prowadzone na forum: https://www.szkolareklamy.net/viewforum.php?f=32

12:00-15:15
Warsztaty fotograficzne: Portret psychologiczny
M. Grabowiecki :arrow: studia SlowArt, zapisy (min. 8 osób, max 15 osób) / dla wszystkich chętnych
Warsztaty filmowe: Greenscreen w studio i w plenerze (dla początkujących)
P. Modzelewski :arrow: studia SlowArt, zapisy (min. 8 osób, max 15 osób) / dla wszystkich chętnych

15:30-18:45
Warsztaty fotograficzne: Produkcja sesji modowej
M. Grabowiecki :arrow: studia SlowArt, zapisy (min. 8 osób, max 15 osób) / dla wszystkich chętnych
Warsztaty filmowe: Greenscreen w studio i w plenerze (dla zaawansowanych)
P. Modzelewski :arrow: studia SlowArt, zapisy (min. 8 osób, max 15 osób) / dla wszystkich chętnych


Zajęcia / zaliczenia obowiązkowe dla słuchaczy szkoły policealnej WSR


20/06 SOBOTA

08:30-10:00
Planowanie kariery zawodowej I
K. Woźniak :arrow: MS Teams, zespół WSBMiR I NST(kod: mqyrr2l) / obowiązkowe dla I roku szkoły policealnej
Zespołowe projekty artystyczne I
A. Sągin, A. Waczko :arrow: MS Teams, zespół Andrzej Sągin WSR, kod: 3t23zm1 / obowiązkowe dla II roku szkoły policealnej

10:15-11:45
Trening kreatywności I
A. Sągin, M. Stryjecki :arrow: MS Teams, zespół Andrzej Sągin WSR, kod: 3t23zm1 / obowiązkowe dla I roku szkoły policealnej
Warsztaty multimedialne I
J. Bielecka :arrow: MS Teams, zespół Informatyka Roch Forowicz, kod: hxc2rm7 / obowiązkowe dla II roku szkoły policealnej


21/06 NIEDZIELA

08:30-09:15
Planowanie kariery zawodowej II
K. Woźniak :arrow: MS Teams, zespół WSBMiR I NST(kod: mqyrr2l) / obowiązkowe dla I roku szkoły policealnej
Zespołowe projekty artystyczne II
A. Sągin, A. Waczko :arrow: MS Teams, zespół Andrzej Sągin WSR, kod: 3t23zm1 / obowiązkowe dla II roku szkoły policealnej

09:30-10:15
Trening kreatywności II
A. Sągin, M. Stryjecki :arrow: MS Teams, zespół Andrzej Sągin WSR, kod: 3t23zm1 / obowiązkowe dla I roku szkoły policealnej
Warsztaty multimedialne II
J. Bielecka :arrow: MS Teams, zespół Informatyka Roch Forowicz, kod: hxc2rm7 / obowiązkowe dla II roku szkoły policealnej

Zajęcia dodatkowe dla wszystkich chętnych słuchaczy, studentów i kursantów WSR / WSBMiR
Uwaga, wszystkie zajęcia dodatkowe odbywają się w siedzibie WSR lub w studiach SlowArt. Na wszystkie zajęcia dodatkowe obowiązują limity (minimalnej i maksymalnej liczby osób) i na wszystkie obowiązują zapisy prowadzone na forum: https://www.szkolareklamy.net/viewforum.php?f=33

12:00-15:15
Warsztaty marketingowe
T. Syrowatko :arrow: siedziba WSR, sala 5, zapisy (min. 10 osób, max 25 osób) / dla wszystkich chętnych

15:30-18:45
Warsztaty z psychologii reklamy
R. Korsak :arrow: siedziba WSR, sala 5, zapisy (min. 10 osób, max 25 osób) / dla wszystkich chętnych


27/06 SOBOTA

08:30-10:00
Planowanie kariery zawodowej III
K. Woźniak :arrow: MS Teams, zespół WSBMiR I NST(kod: mqyrr2l) / obowiązkowe dla I roku szkoły policealnej
Zespołowe projekty artystyczne III
A. Sągin, A. Waczko :arrow: MS Teams, zespół Andrzej Sągin WSR, kod: 3t23zm1 / obowiązkowe dla II roku szkoły policealnej

10:15-11:45
Trening kreatywności III
A. Sągin, M. Stryjecki :arrow: MS Teams, zespół Andrzej Sągin WSR, kod: 3t23zm1 / obowiązkowe dla I roku szkoły policealnej
Warsztaty multimedialne III
J. Bielecka :arrow: MS Teams, zespół Informatyka Roch Forowicz, kod: hxc2rm7 / obowiązkowe dla II roku szkoły policealnej


28/06 NIEDZIELA

08:30-09:15
Planowanie kariery zawodowej IV (zaliczenia)
K. Woźniak :arrow: MS Teams, zespół WSBMiR I NST(kod: mqyrr2l) / obowiązkowe dla I roku szkoły policealnej
Zespołowe projekty artystyczne IV (zaliczenia)
A. Sągin, A. Waczko :arrow: MS Teams, zespół Andrzej Sągin WSR, kod: 3t23zm1 / obowiązkowe dla II roku szkoły policealnej

09:30-10:15
Trening kreatywności IV (zaliczenia)
A. Sągin, M. Stryjecki :arrow: MS Teams, zespół Andrzej Sągin WSR, kod: 3t23zm1 / obowiązkowe dla I roku szkoły policealnej
Warsztaty multimedialne I (zaliczenia)
J. Bielecka :arrow: MS Teams, zespół Informatyka Roch Forowicz, kod: hxc2rm7 / obowiązkowe dla II roku szkoły policealnej

Zajęcia dodatkowe dla wszystkich chętnych słuchaczy, studentów i kursantów WSR / WSBMiR
Uwaga, wszystkie zajęcia dodatkowe odbywają się w siedzibie WSR lub w studiach SlowArt. Na wszystkie zajęcia dodatkowe obowiązują limity (minimalnej i maksymalnej liczby osób) i na wszystkie obowiązują zapisy prowadzone na forum: https://www.szkolareklamy.net/viewforum.php?f=33

12:00-15:15
Warsztaty fotograficzne: Portret psychologiczny
M. Grabowiecki :arrow: studia SlowArt, zapisy (min. 8 osób, max 15 osób) / dla wszystkich chętnych
Warsztaty filmowe: Greenscreen w studio i w plenerze (dla początkujących)
P. Modzelewski :arrow: studia SlowArt, zapisy (min. 8 osób, max 15 osób) / dla wszystkich chętnych

15:30-18:45
Warsztaty fotograficzne: Produkcja sesji modowej
M. Grabowiecki :arrow: studia SlowArt, zapisy (min. 8 osób, max 15 osób) / dla wszystkich chętnych
Warsztaty filmowe: Greenscreen w studio i w plenerze (dla zaawansowanych)
P. Modzelewski :arrow: studia SlowArt, zapisy (min. 8 osób, max 15 osób) / dla wszystkich chętnych


03(04)-05/07 PIĄTEK/SOBOTA - NIEDZIELA
Plener w Sopocie (wersja 3- i 2-dniowa) (szczegóły poniżej)
Plener stacjonarny w Warszawie (szczegóły poniżej)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10017
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 15 cze (pn) 2020, 18:50:26

Obrazek

Letnie plenery WSR

Info nt. letnich plenerów malarsko-fotograficzno-filmowo-marketingowych
Warszawskiej Szkoły Reklamy / Wyższej Szkoły Biznesu, Mediów i Reklamy

Plener weekendowy w Sopocie

(1) czas trwania wyjazdu: 3650 minut (czyli 60 godzin i 50 minut), od 03/07 lub 04/07 (piątek lub sobota, rano) do 05/07 (niedziela, wieczorem)

(2) zbiórka: Dworzec PKP Warszawa Centralna, hall główny,
wariant A piątek - niedziela 03/07 (piątek), godz. 08:15
wariant B sobota - niedziela 04/07 (sobota), godz. 08:15

(3) powrót: Dworzec PKP Warszawa Centralna, peron 3, 05/07 (niedziela), godz. 21:05

(4) miejsce pobytu: camping Metropolis (domki 4- i 5-osobowe)

(5) opłata:
wariant A piątek - niedziela 375 zł
wariant B sobota - niedziela 250 zł
obejmuje przejazd pociągiem na trasie Warszawa-Sopot (w obie strony), noclegi, wyżywienie (śniadania + obiadokolacje)

(6) co trzeba koniecznie zabrać: dokumenty (legitymacja szkolna lub studencka), pieniądze na tzw. rozrywki dodatkowe, artykuły piśmiennicze (zeszyt, długopis) oraz zestaw sprzętów i materiałów potrzebnych do wykonywania prac plenerowych (wg odrębnych ustaleń z opiekunami specjalizacji, patrz: forum WSR); w tym roku konieczne będą także jednorazowe rękawiczki, maseczka oraz płyn do dezynfekcji rąk oraz termometr (osobisty)

(7) inne elementy koniecznie potrzebne: dobry humor, świetna kondycja psychofizyczna, intelektualna, emocjonalna, a nawet duchowa oraz tzw. wola rozsądnej i uważnej integracji

Uwagi dodatkowe

(a) słuchacze i studenci nie biorący udziału w plenerze wyjazdowym, zobowiązani są do uczestnictwa w zajęciach plenerowych weekendowych w Warszawie lub samodzielnej realizacji pracy wakacyjnej
(b) w wyjeździe mogą wziąć udział wyłącznie osoby ubezpieczone od NNW w szkole (lub gdziekolwiek indziej)
(c) osoby z własnym dojazdem płacą o 50 zł mniej
(d) można - choć tego nie polecamy - zrezygnować z jedzenia; płaci się wtedy o 75 zł mniej (wariant A) i 50 zł mniej (wariant B)
(e) można zabrać osobę towarzyszącą spoza szkoły, ale: trzeba wziąć pełną odpowiedzialność wobec szkoły za zachowanie i kulturę osobistą tej osoby; za plener zapłaci ona drożej (425 zł wariant A, 300 zł wariant B)
(f) opłatę za plener należy wnieść gotówką w sekretariacie szkoły do dnia 22/06 (poniedziałek) do godz. 18:30 w sekretariacie WSR (ewentualnie, po uzgodnieniu mailowym, do 27/06, do godz. 15:30)
(g) obowiązkowe spotkanie organizacyjne dla wszystkich wyjeżdżających – 24/06 (środa), godz. 17:15, MS Teams

Plener weekendowy w Warszawie

Zajęcia malarskie, fotograficzne, filmowe i terenowo-marketingowe odbywać się będą w Warszawie, zarówno w siedzibie (studiach) WSR na Ursynowie, jak i poza siedzibą, w plenerze, w różnych częściach miasta. Zajęcia pomyślano jako dwudniowe: pierwsza ich część będzie miała miejsce w sobotę, 04/07, a druga w niedzielę, 05/07. Każdego z tych dni należy spodziewać się warsztatów w wymiarze 3 x 90 minut + ewentualnych dodatkowych aktywności (dla chętnych). Udział w plenerze jest dla słuchaczy, studentów i kursantów WSR / WSBMiR bezpłatny, obowiązują zapisy.

Plener 5-dniowy w Sopocie

(1) czas trwania wyjazdu: 6605 minut (czyli 110 godzin i 05 minut), od 29/06 (poniedziałek, rano) do 03/07 (piątek, wieczorem)

(2) zbiórka: Dworzec PKP Warszawa Centralna, hall główny, 29/06 (poniedziałek), godz. 08:15

(3) powrót: Dworzec PKP Warszawa Centralna, peron 3, 03/07 (piątek), godz. 21:05

(4) miejsce pobytu: camping Metropolis (domki 4- i 5-osobowe)

(5) opłata: 600 zł; obejmuje przejazd pociągiem na trasie Warszawa-Sopot (w obie strony), noclegi, wyżywienie (śniadania + obiadokolacje) oraz dodatkową atrakcję - niespodziankę

(6) co trzeba koniecznie zabrać: dokumenty (legitymacja szkolna lub studencka), pieniądze na tzw. rozrywki dodatkowe, artykuły piśmiennicze (zeszyt, długopis) oraz zestaw sprzętów i materiałów potrzebnych do wykonywania prac plenerowych (wg odrębnych ustaleń z opiekunami specjalizacji, patrz: forum WSR); w tym roku konieczne będą także jednorazowe rękawiczki, maseczka oraz płyn do dezynfekcji rąk oraz termometr (osobisty). Szczegółowy plan pleneru będzie opublikowany na forum WSR w dn. 22/06.

(7) inne elementy koniecznie potrzebne: dobry humor, świetna kondycja psychofizyczna, intelektualna, emocjonalna, a nawet duchowa oraz tzw. wola rozsądnej i uważnej integracji

Uwagi dodatkowe

(a) słuchacze i studenci nie biorący udziału w plenerze wyjazdowym, zobowiązani są do uczestnictwa w zajęciach plenerowych weekendowych w Warszawie lub samodzielnej realizacji pracy wakacyjnej
(b) w wyjeździe mogą wziąć udział wyłącznie osoby ubezpieczone od NNW w szkole (lub gdziekolwiek indziej)
(c) osoby z własnym dojazdem płacą o 50 zł mniej
(d) można - choć tego nie polecamy - zrezygnować z jedzenia; płaci się wtedy o 100 zł mniej
(e) można zabrać osobę towarzyszącą spoza szkoły, ale: trzeba wziąć pełną odpowiedzialność wobec szkoły za zachowanie i kulturę osobistą tej osoby; za plener zapłaci ona drożej (700 zł)
(f) opłatę za plener należy wnieść gotówką w sekretariacie szkoły do dnia 22/06 (poniedziałek) do godz. 18:30 w sekretariacie WSR
(g) obowiązkowe spotkanie organizacyjne dla wszystkich wyjeżdżających – 24/06 (środa), godz. 17:15, MS Teams

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10017
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 19 cze (pt) 2020, 23:10:38

Egzamin z języka angielskiego dla studentów II roku WSBMiR

Szanowni studenci WSBMIR II roku!

W tym roku akademickim egzamin B2 z języka angielskiego, kończący naukę tego języka na studiach, będzie się składał z następujących części:

(1) Słuchanie - jedno zadanie

(2) Gramatyka - dwa zadania: multiple - choice i uzupełnianie zdań

(3) Słownictwo - dwa zadania: multiple - choice i fill the gap

(4) Czytanie - dwa teksty: true/false i wybór odpowiedniego nagłówka

W tym roku, ze względu na wyjątkowy i utrudniony czas, w jakim się wszyscy znaleźliśmy oraz brak możliwości odpowiedniego przygotowania do części (5) 'Pisanie' (Writing), rezygnujemy z tego zadania, które przysparza studentom niemałe problemy w trakcie egzaminu.

Egzamin odbędzie się w dniach :arrow: 26/06 (piątek) dla studentów stacjonarnych i :arrow: 27/06 (sobota) dla studentów niestacjonarnych, w godzinach (do wyboru) 10:15-11:45 lub 12:00-13:30. Na egzamin obowiązują zapisy:

:arrow: II rok stacjonarny
https://www.szkolareklamy.net/viewforum.php?f=33
:arrow: II rok niestacjonarny
https://www.szkolareklamy.net/viewforum.php?f=32

W ramach przygotowania do egzaminu zapraszamy wszystkich chętnych studentów na dodatkowe zajęcia przygotowawcze:

:arrow: w sobotę, 20/06, w godz. 15:30-17:00 (tematyka: reported speech)
oraz
:arrow: w niedzielę, 21/06, w godz. 08:30-10:00 (tematyka: passive, wish/if only)

Zajęcia na platformie MS Teams (zespół: Lektorat języka angielskiego WSR NST, kod: 20qa6p1) poprowadzi Ibrahim Mertcan Alcinkaya.

Have a good luck!

Agnieszka Dąbrowska
Alice Grinshteyn
Sław Wojtkowski


PS. Dostępny będzie także powakacyjny termin egzaminu, planujemy go na ostatnie dni września, względnie pierwsze dni października 2020 roku.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10017
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 24 cze (śr) 2020, 15:18:22

Obrazek

Szanowni kibice & wszyscy zainteresowani!

Ze względu na niesprzyjającą aurę dzisiejszy (środa, 24/06)

Mecz piłkarski o KORONĘ WSR
Wykładowcy vs Studenci


został przeniesiony na godz. 20:00.

Drużyny zagrają w hali GOSiR Piaseczno (ul. Sikorskiego 20). Będzie tam sucho i czysto i higienicznie. Na trybunach zmieści się 100 osób.

Gwarantujemy transport samochodowy wszystkim zainteresowanym!
Ruszamy spod siedziby WSR o godz. 19:15, a wracamy do Warszawy (metro Imielin) przed 22:00.

Wszystkich żadnych futbolowych wrażeń - serdecznie zapraszamy!

link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/3267234 ... discussion

ODPOWIEDZ