Sylwester we Włoszech na stoku

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
KonradD
Nowy(a)
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip (pn) 2016, 02:00:00

Sylwester we Włoszech na stoku

Post autor: KonradD » 25 lip (pn) 2016, 10:05:23

Cześć,

Za oknem lato, ale piszę z wyprzedzeniem. Organizujemy wyjazd sylwestrowy na narty do Włoch w terminie 26/12/2016-02/01/2017. Zakwaterowanie w hotelu*** z basenem przy stoku, możliwość treningu na tyczkach, a także szkolenia narciarskiego na innym poziomie zaawansowania.

Więcej szczegółów na: Sylwester Narty
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na konrad@gsteam.pl

Istnieje też możliwość zakwaterowania we własnym zakresie i wzięcia udziału wyłącznie w szkoleniu narciarskim.

Pozdrawiam
Konrad

--------------
"Narty. Poradnik bez kantów"- zobacz moją książkę!
Wyjazdy na narty i szkolenia narciarskie

KonradD
Nowy(a)
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip (pn) 2016, 02:00:00

Re: Sylwester we Włoszech na stoku

Post autor: KonradD » 25 lip (pn) 2016, 10:13:32

Aha.. nie napisałem tylko, że dojazd jest we własnym zakresie, ale gdyby ktoś miał problem z dojazdem to proszę o kontakt.
KonradD pisze:Cześć,

Za oknem lato, ale piszę z wyprzedzeniem. Organizujemy wyjazd sylwestrowy na narty do Włoch w terminie 26/12/2016-02/01/2017. Zakwaterowanie w hotelu*** z basenem przy stoku, możliwość treningu na tyczkach, a także szkolenia narciarskiego na innym poziomie zaawansowania.

Więcej szczegółów na: Sylwester Narty
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na konrad@gsteam.pl

Istnieje też możliwość zakwaterowania we własnym zakresie i wzięcia udziału wyłącznie w szkoleniu narciarskim.

Pozdrawiam
Konrad

--------------
"Narty. Poradnik bez kantów"- zobacz moją książkę!
Wyjazdy na narty i szkolenia narciarskie

tomaszkostecki
Nowy(a)
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis (ndz) 2016, 01:00:00

Post autor: tomaszkostecki » 20 lis (ndz) 2016, 12:05:56

Czy są jeszcze wolne miejsca? Jaki jest koszt takiego sylwestra w górach we Włoszech? Czy można prosić o więcej szczegółów, może być na PRIV.

ODPOWIEDZ