Ważne informacje dla grup dziennych

i inne ważne informacje.

Moderatorzy: 0lka4, s_wojtkowski, zielonyszerszen, Zofia

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10011
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup dziennych

Post autor: s_wojtkowski » 05 maja (wt) 2020, 20:23:53

Plan zajęć na 06 maja 2020 (środa)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

08:30-10:00
Premiere zaaw. (P. Gołębiowski) :arrow: zespół Informatyka Paweł Gołębiowski (kod: t2563ll)
Identyfikacja wizualna (A. Acher) :arrow: zespół PG I ST (kod: 42j8y1c)
Kompozycja 2+3D (M. Stryjecki) :arrow: zespół M I ST (kod: 1j0rbua)
Podstawy programowania (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M II ST (kod: nm4y60b)
Media relations (A. Waczko) :arrow: zespół SR I i II ST (kod: 3673mgn)

10:15-11:45
Scenografia multimedialna + ResolumeArena (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
Projektowanie graficzne (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG I ST (kod: 42j8y1c)
Poligrafia (W. Krysiak) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/79208956210?p ... VSbEdWZz09
Negocjacje biznesowe (J. Sosnowski) :arrow: zespół SR I i II ST (kod: 3673mgn)

12:00-13:30
PhotoShop BA (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
Ang B1/C2 (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSRB1: https://bit.ly/2xU943Y Meeting ID: 222-133-189 Hasło: 096742
Tworzenie stron www (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I ST (kod: 1j0rbua)
Projektowanie opakowań (M. Orzewska) :arrow: zespół PG I ST (kod: 7xkpu3a)
Strategia reklamy (A. Karczmarek) :arrow: zespół SR I i II ST (kod: 3673mgn)

13:45-15:15
Premiere pocz. (A. Sagin) :arrow: zespół Andrzej Sągin WSR (kod: 3t23zm1)
Projektowanie reklam drukowanych (S. Wojtkowski) :arrow: zespół PG I ST (kod: 7xkpu3a)
Tworzenie gier interaktywnych (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M II ST (kod: nm4y60b)

15:30-17:00
InDesign MM (M. Stryjecki) :arrow: zespół Informatyka Mat Stryjecki (kod: mheo6st)
Blender (M. Zeprzałka) :arrow: zespół Informatyka Michał Zeprzałka (kod: hqlcpwm)
Warsztaty charakteryzacji (A. Wojciechowska) :arrow: zespół Warsztaty charakteryzacji (kod: kk132gu)
Warsztaty promocyjne 360 st. (A. Sągin) :arrow: zespół Andrzej Sągin WSR (kod: 3t23zm1)
Wychowanie fizyczne (T. Patej) :arrow: zespół WSBMiR III ST (kod: lpv58fk)

17:15-18:45
PhotoShop BA (F. Dowjat) :arrow: zespół Informatyka Filip Dowjat (kod: 8ux3uqv)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10011
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup dziennych

Post autor: s_wojtkowski » 06 maja (śr) 2020, 20:49:36

Plan zajęć na 07 maja 2020 (czwartek)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

08:30-10:00
Illustrator (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
Historia filmu (Z. Żubka-Chmielewska) :arrow: zespół FILM I ST (kod: zd69woc)

10:15-11:45
PhotoShop FE (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
Ang A2/B1 (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSRA2: https://bit.ly/3dTeT2p Meeting ID: 134-979-106 Hasło: 212332
Podstawy montażu filmowego (P. Gołębiowski) :arrow: zespół FILM I ST (kod: zd69woc)
Reżyseria filmowa (P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM II ST (kod: yquv696)

12:00-13:30
PhotoShop FM (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
CaptureOne (M. Zagórny) :arrow: zespół Informatyka Michał Zagórny (kod: gs5s6et)
Ang B1/B2 (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSRB1: https://bit.ly/2xU943Y Meeting ID: 222-133-189 Hasło: 096742
Oświetlenie planu zdjęciowego (P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM I ST (kod: zd69woc)
Formy i gatunki tv/f (Ł. Korwin) :arrow: zespół FILM II ST (kod: yquv696)
Makijaże okazjonalne + Stylizacja fryzur (M. Bałdowska) :arrow: Zoom Link Meeting ID Hasło dostępne w grupie na FB
Makijaże artystyczne + Wizaż (M. Bałdowska) :arrow: Zoom Link Meeting ID Hasło dostępne w grupie na FB

13:45-15:15
LightRoom (M. Zagórny) :arrow: zespół Informatyka Michał Zagórny (kod: gs5s6et)
AfterEffects pocz. (D. Szwejkowski) :arrow: zespół Informatyka Daniel Szwejkowski (kod: xouw4be)
Ang Exam (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSR Exam: https://bit.ly/2Rfp9bv Meeting ID: 729-018-362 Hasło: 154321
Sztuka pracy z aktorem i tekstem (Ł. Korwin/P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM I ST (kod: zd69woc)

15:30-17:00
DaVinci (D. Szwejkowski) :arrow: zespół Informatyka Daniel Szwejkowski (kod: xouw4be)
Ang C1/C2 (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSRC1: https://bit.ly/39LgjZp Meeting ID: 655-798-486 Hasło: 594598
Warsztaty fotograficzne (M. Zagórny) :arrow: zespół Warsztaty fotograficzne / digital painting / ciemniowe (kod: oacwba5)

17:15-18:45
AfterEffects zaaw. (D. Szwejkowski) :arrow: zespół Informatyka Daniel Szwejkowski (kod: xouw4be)
Warsztaty digital painting (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10011
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup dziennych

Post autor: s_wojtkowski » 07 maja (czw) 2020, 20:25:33

Plan zajęć na 08 maja 2020 (piątek)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

10:15-11:45
zajęcia akademickie dla I roku
Podstawy kulturoznawstwa z elementami konwersatorium o kulturze (E. Pagel) :arrow: zespół WSBMiR I ST (kod: pj4yczk)
zajęcia akademickie dla II i III roku
Etyka dziennikarska (K. Woźniak) :arrow: zespół WSBMiR II ST (kod: x3k02zu)

12:00-12:15
zajęcia akademickie dla III roku
Seminarium licencjackie (S. Wojtkowski) :arrow: zespół WSBMiR III ST (kod: lpv58fk)

12:30-12:45
zajęcia akademickie dla I, II i III roku
Podstawy socjologii (A. Irzyńska/S. Wojtkowski) :arrow: zespół WSBMiR I ST (kod: pj4yczk)

13:00-13:30
zajęcia akademickie dla I, II i III roku
Ochrona własności intelektualnej (M. Osińska-Wilińska) :arrow: zespół WSBMiR I ST (kod: pj4yczk)

13:45-15:15
zajęcia akademickie dla I roku
Retoryka praktyczna i erystyka (K. Woźniak) :arrow: zespół WSBMiR I ST (kod: pj4yczk)
zajęcia akademickie dla II i III roku
Współczesne media w Polsce z lektoratem prasy i analizą przekazów medialnych (W. Pławski) :arrow: zespół WSBMiR II ST (kod: x3k02zu)

15:30-17:00
zajęcia akademickie dla I roku
Historia mediów i dziennikarstwa (W. Pławski) :arrow: zespół WSBMiR I ST (kod: pj4yczk)
zajęcia akademickie dla II i III roku
Dziennikarstwo radiowe i telewizyjne (K. Fürst-Wojtkowska/J. Jamrozek) :arrow: zespół WSBMiR II ST (kod: x3k02zu)

15:30-17:00
zajęcia dla słuchaczy II roku szkoły artystycznej (grupy stacjonarne)
Warsztaty malarskie (M. Orzewska) :arrow: zespół Warsztaty malarskie (kod: 2bi43i0)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10011
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup dziennych

Post autor: s_wojtkowski » 10 maja (ndz) 2020, 14:18:11

Plan zajęć na 11 maja 2020 (poniedziałek)

(wszystkie zajęcia na MS Teams)

08:30-10:00
Reklama zewnętrzna (A. Bakiensztos), :arrow: zespół Reklama prasowa / Reklama zewnętrzna / Reklama drukowana (kod: 3kqa6uz)
Reklama prasowa (S. Wojtkowski), :arrow: zespół SR I i II ST (kod: 3673mgn)
Promocja i dystrybucja filmu (E. Szwarc), :arrow: zespół FILM I ST (kod: zd69woc)

10:15-11:45
Reklama telewizyjna (A. Waczko), :arrow: zespół Reklama radiowa / Reklama telewizyjna / Reklama audiowizualna (kod: iqze6s7)
Reklama internetowa (M. Zeprzałka), :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
Organizacja postprodukcji tv/f (E. Szwarc), :arrow: zespół FILM II ST (kod: yquv696)

12:00-13:30
Reklama internetowa (M. Zeprzałka), :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
Psychologia reklamy (R. Korsak), :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
Przygotowanie produkcji tv/f (E. Szwarc), :arrow: zespół FILM I ST (kod: zd69woc)

13:45-15:15
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej (A. Szacho-Głuchowicz), :arrow: zespół Historia sztuki (kod: t55p5k9)
Sztuka współczesna (Z. Żubka-Chmielewska), :arrow: zespół Sztuka współczesna (kod: dd56aqp)

15:30-17:00
Reklama radiowa (K. Furst-Wojtkowska), :arrow: zespół Reklama radiowa / Reklama telewizyjna / Reklama audiowizualna (kod: iqze6s7)

17:15-18:45
Dyskusyjny Klub Filmowy WSR (Ł.Korwin), :arrow: zespół DKF WSR (kod: dic2xa5)

Uwaga!
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dany słuchacz / student / kursant jest na dany przedmiot zapisany; jeśli tak - to mimo zmienionej godziny są to zajęcia dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10011
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup dziennych

Post autor: s_wojtkowski » 11 maja (pn) 2020, 18:26:37

Plan zajęć na 12 maja 2020 (wtorek)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

08:30-10:00
Maya (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
Fotografia plenerowa (D. Raczyński) :arrow: zespół FOTO I ST (kod: h8ls5b6)
Storyboarding (A. Witkowska) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/75450854021?p ... NzYURBUT09 Meeting ID: 754 5085 4021 Password: 2JKzdZ
Komputerowe techniki animacji 3D (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)

10:15-11:45
ToonBoom (S. Nabok) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/71243990656?p ... hGN3NrZz09 Meeting ID: 712 4399 0656 Password: 120520
Ang B2/C1 (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSRB2: https://bit.ly/2JIV1B3 Meeting ID: 350-105-181 Hasło: 525243
Pracownia foto II: Portret + Cyfrowe techniki fotograficzne (M. Grabowiecki) :arrow: zespół FOTO I ST (kod: h8ls5b6)
Komputerowe techniki animacji 2D (S. Nabok) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/71243990656?p ... hGN3NrZz09 Meeting ID: 712 4399 0656 Password: 120520
Realizacja filmu animowanego (A. Witkowska) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/74881938342

12:00-13:30
Blender (P. Gutsche) :arrow: zespół Informatyka Piotr Gutsche (kod: p3re61e)
AfterEffects pocz. (S. Nabok) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/72877105177?p ... FhRm1Udz09 Meeting ID: 728 7710 5177 Password: 120520
Ang Exam (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSR Exam: https://bit.ly/2Rfp9bv Meeting ID: 729-018-362 Hasło: 154321
Pracownia foto IV: Reklama + Produkcja sesji zdjęciowej (M. Grabowiecki) :arrow: zespół FOTO II ST (kod: 7p0grvb)
Historia filmu animowanego (M. Mróz) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/76046820806?p ... g3V3E5UT09 Meeting ID: 760 4682 0806 Password: 200512

13:45-15:15
ZBrush (P. Gutsche) :arrow: zespół Informatyka Piotr Gutsche (kod: p3re61e)
PhotoShop BA (M. Sioma) :arrow: zespół Informatyka Marek Sioma (kod: oge9d6t)
Ang A2/B1 (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSRA2: https://bit.ly/3dTeT2p Meeting ID: 134-979-106 Hasło: 212332
Fotografia reklamowa (Z. Tomaszczuk) :arrow: zespół FOTO I ST (kod: h8ls5b6)

15:30-17:00
InDesign PR (M. Sioma) :arrow: zespół Informatyka Marek Sioma (kod: oge9d6t)
Warsztaty druku 3D (P. Gutsche) :arrow: zespół Warsztaty radiowe / filmowe / druku 3D (kod: 4z2weep)

17:15-18:45
Illustrator (M. Sioma) :arrow: zespół Informatyka Marek Sioma (kod: oge9d6t)
Warsztaty radiowe (K. Furst-Wojtkowska/J. Jamrozek) :arrow: zespół Warsztaty radiowe / filmowe / druku 3D (kod: 4z2weep)

Uwaga!
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dany słuchacz / student / kursant jest na dany przedmiot zapisany; jeśli tak - to mimo zmienionej godziny są to zajęcia dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10011
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup dziennych

Post autor: s_wojtkowski » 12 maja (wt) 2020, 20:04:33

Plan zajęć na 13 maja 2020 (środa)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

08:30-10:00
Premiere zaaw. (P. Gołębiowski) :arrow: zespół Informatyka Paweł Gołębiowski (kod: t2563ll)
Identyfikacja wizualna (A. Acher) :arrow: zespół PG I ST (kod: 42j8y1c)
Kompozycja 2+3D (M. Stryjecki) :arrow: zespół M I ST (kod: 1j0rbua)
Podstawy programowania (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M II ST (kod: nm4y60b)
Media relations (A. Waczko) :arrow: zespół SR I i II ST (kod: 3673mgn)

10:15-11:45
Scenografia multimedialna + ResolumeArena (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
Projektowanie graficzne (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG I ST (kod: 42j8y1c)
Poligrafia (W. Krysiak) :arrow: zespół PG II ST (kod: 7xkpu3a)
Strategia reklamy (A. Karczmarek) :arrow: zespół SR I i II ST (kod: 3673mgn)

12:00-13:30
PhotoShop BA (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
Ang B1/C2 (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSRB1: https://bit.ly/2xU943Y Meeting ID: 222-133-189 Hasło: 096742
Tworzenie stron www (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I ST (kod: 1j0rbua)
Projektowanie opakowań (M. Orzewska) :arrow: zespół PG II ST (kod: 7xkpu3a)
Negocjacje biznesowe (J. Sosnowski) :arrow: zespół SR I i II ST (kod: 3673mgn)

13:45-15:15
Premiere pocz. (A. Sagin) :arrow: zespół Andrzej Sągin WSR (kod: 3t23zm1)
Projektowanie reklam drukowanych (S. Wojtkowski) :arrow: zespół PG II ST (kod: 7xkpu3a)
Tworzenie gier interaktywnych (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M II ST (kod: nm4y60b)

15:30-17:00
InDesign MM (M. Stryjecki) :arrow: zespół Informatyka Mat Stryjecki (kod: mheo6st)
Blender (M. Zeprzałka) :arrow: zespół Informatyka Michał Zeprzałka (kod: hqlcpwm)
Warsztaty charakteryzacji (A. Wojciechowska) :arrow: zespół Warsztaty charakteryzacji (kod: kk132gu)
Wychowanie fizyczne (T. Patej) :arrow: zespół WSBMiR III ST (kod: lpv58fk)

17:15-18:45
PhotoShop BA (F. Dowjat) :arrow: zespół Informatyka Filip Dowjat (kod: 8ux3uqv)
Warsztaty promocyjne 360 st. (A. Sągin) :arrow: zespół Andrzej Sągin WSR (kod: 3t23zm1)

Uwaga!
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dany słuchacz / student / kursant jest na dany przedmiot zapisany; jeśli tak - to mimo zmienionej godziny są to zajęcia dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10011
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup dziennych

Post autor: s_wojtkowski » 13 maja (śr) 2020, 19:00:13

Plan zajęć na 14 maja 2020 (czwartek)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

08:30-10:00
Illustrator (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
Historia filmu (Z. Żubka-Chmielewska) :arrow: zespół FILM I ST (kod: zd69woc)

10:15-11:45
PhotoShop FE (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
Ang A2/B1 (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSRA2: https://bit.ly/3dTeT2p Meeting ID: 134-979-106 Hasło: 212332
Podstawy montażu filmowego (P. Gołębiowski) :arrow: zespół FILM I ST (kod: zd69woc)
Reżyseria filmowa (P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM II ST (kod: yquv696)

12:00-13:30
PhotoShop FM (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
CaptureOne (M. Zagórny) :arrow: zespół Informatyka Michał Zagórny (kod: gs5s6et)
Ang B1/B2 (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSRB1: https://bit.ly/2xU943Y Meeting ID: 222-133-189 Hasło: 096742
Oświetlenie planu zdjęciowego (P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM I ST (kod: zd69woc)
Formy i gatunki tv/f (Ł. Korwin) :arrow: zespół FILM II ST (kod: yquv696)
Makijaże okazjonalne + Stylizacja fryzur (M. Bałdowska) :arrow: Zoom Link Meeting ID Hasło dostępne w grupie na FB
Makijaże artystyczne + Wizaż (M. Bałdowska) :arrow: Zoom Link Meeting ID Hasło dostępne w grupie na FB

13:45-15:15
LightRoom (M. Zagórny) :arrow: zespół Informatyka Michał Zagórny (kod: gs5s6et)
AfterEffects pocz. (D. Szwejkowski) :arrow: zespół Informatyka Daniel Szwejkowski (kod: xouw4be)
Ang Exam (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSR Exam: https://bit.ly/2Rfp9bv Meeting ID: 729-018-362 Hasło: 154321
Sztuka pracy z aktorem i tekstem (Ł. Korwin/P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM I ST (kod: zd69woc)

15:30-17:00
DaVinci (D. Szwejkowski) :arrow: zespół Informatyka Daniel Szwejkowski (kod: xouw4be)
Ang C1/C2 (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSRC1: https://bit.ly/39LgjZp Meeting ID: 655-798-486 Hasło: 594598
Warsztaty fotograficzne (M. Zagórny) :arrow: zespół Warsztaty fotograficzne / digital painting / ciemniowe (kod: oacwba5)

17:15-18:45
AfterEffects zaaw. (D. Szwejkowski) :arrow: zespół Informatyka Daniel Szwejkowski (kod: xouw4be)
Warsztaty digital painting (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444

Uwaga!
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dany słuchacz / student / kursant jest na dany przedmiot zapisany; jeśli tak - to mimo zmienionej godziny są to zajęcia dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10011
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup dziennych

Post autor: s_wojtkowski » 14 maja (czw) 2020, 16:35:44

Plan zajęć na 15 maja 2020 (piątek)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

10:15-11:45
zajęcia dla słuchaczy I roku szkoły artystycznej (grupy stacjonarne, wszystkie specjalizacje)
Warsztaty malarskie (M. Orzewska) :arrow: zespół Warsztaty malarskie (kod: 2bi43i0)

ZAJĘCIA AKADEMICKIE

10:15-11:45
zajęcia akademickie dla I roku
Podstawy kulturoznawstwa z elementami konwersatorium o kulturze (E. Pagel) :arrow: zespół WSBMiR I ST (kod: pj4yczk)
zajęcia akademickie dla II i III roku
Etyka dziennikarska (K. Woźniak) :arrow: zespół WSBMiR II ST (kod: x3k02zu)

12:00-13:30
zajęcia akademickie dla I roku
Retoryka praktyczna i erystyka (K. Woźniak) :arrow: zespół WSBMiR I ST (kod: pj4yczk)
zajęcia akademickie dla II i III roku
Współczesne media w Polsce z lektoratem prasy i analizą przekazów medialnych (W. Pławski) :arrow: zespół WSBMiR II ST (kod: x3k02zu)

13:45-15:15
zajęcia akademickie dla I, II i III roku
Ochrona własności intelektualnej (M. Osińska-Wilińska) :arrow: zespół WSBMiR I ST (kod: pj4yczk)

15:30-17:00
zajęcia akademickie dla I roku
Historia mediów i dziennikarstwa (W. Pławski) :arrow: zespół WSBMiR I ST (kod: pj4yczk)
zajęcia akademickie dla II i III roku
Podstawy socjologii (A. Irzyńska/S. Wojtkowski) :arrow: zespół WSBMiR III ST (kod: lpv58fk)
+ Seminarium licencjackie (S. Wojtkowski) :arrow: zespół WSBMiR III ST (kod: lpv58fk)

17:15-17:30
zajęcia akademickie dla I roku
Podstawy socjologii (A. Irzyńska/S. Wojtkowski) :arrow: zespół WSBMiR I ST (kod: pj4yczk)

Uwaga!
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dany słuchacz / student / kursant jest na dany przedmiot zapisany; jeśli tak - to mimo zmienionej godziny są to zajęcia dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10011
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup dziennych

Post autor: s_wojtkowski » 17 maja (ndz) 2020, 13:59:17

Plan zajęć na 18 maja 2020 (poniedziałek)

(wszystkie zajęcia na MS Teams)

08:30-10:00
Reklama zewnętrzna (A. Bakiensztos), :arrow: zespół Reklama prasowa / Reklama zewnętrzna / Reklama drukowana (kod: 3kqa6uz)
Reklama prasowa (S. Wojtkowski), :arrow: zespół SR I i II ST (kod: 3673mgn)
Promocja i dystrybucja filmu (E. Szwarc), :arrow: zespół FILM I ST (kod: zd69woc)

10:15-11:45
Reklama telewizyjna (A. Waczko), :arrow: zespół Reklama radiowa / Reklama telewizyjna / Reklama audiowizualna (kod: iqze6s7)
Reklama internetowa (M. Zeprzałka), :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
Organizacja postprodukcji tv/f (E. Szwarc), :arrow: zespół FILM II ST (kod: yquv696)

12:00-13:30
Reklama internetowa (M. Zeprzałka), :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
Psychologia reklamy (R. Korsak), :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
Przygotowanie produkcji tv/f (E. Szwarc), :arrow: zespół FILM I ST (kod: zd69woc)

13:45-15:15
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej (A. Szacho-Głuchowicz), :arrow: zespół Historia sztuki (kod: t55p5k9)
Sztuka współczesna (Z. Żubka-Chmielewska), :arrow: zespół Sztuka współczesna (kod: dd56aqp)

15:30-17:00
Reklama radiowa (K. Furst-Wojtkowska), :arrow: zespół Reklama radiowa / Reklama telewizyjna / Reklama audiowizualna (kod: iqze6s7)

17:15-18:45
Dyskusyjny Klub Filmowy WSR (Z. Żubka-Chmielewska), :arrow: zespół DKF WSR (kod: dic2xa5)

Uwaga!
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dany słuchacz / student / kursant jest na dany przedmiot zapisany; jeśli tak - to mimo zmienionej godziny są to zajęcia dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10011
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup dziennych

Post autor: s_wojtkowski » 18 maja (pn) 2020, 18:43:23

Plan zajęć na 19 maja 2020 (wtorek)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

08:30-10:00
Maya (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
Fotografia plenerowa (D. Raczyński) :arrow: zespół FOTO I ST (kod: h8ls5b6)
Storyboarding (A. Witkowska) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/75450854021?p ... NzYURBUT09 Meeting ID: 754 5085 4021 Password: 2JKzdZ
Komputerowe techniki animacji 3D (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)

10:15-11:45
ToonBoom (S. Nabok) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/71243990656?p ... hGN3NrZz09 Meeting ID: 712 4399 0656 Password: 120520
Ang B2/C1 (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSRB2: https://bit.ly/2JIV1B3 Meeting ID: 350-105-181 Hasło: 525243
Pracownia foto II: Portret + Cyfrowe techniki fotograficzne (M. Grabowiecki) :arrow: zespół FOTO I ST (kod: h8ls5b6)
Komputerowe techniki animacji 2D (S. Nabok) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/71243990656?p ... hGN3NrZz09 Meeting ID: 712 4399 0656 Password: 120520
Realizacja filmu animowanego (A. Witkowska) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/74881938342

12:00-13:30
Blender (P. Gutsche) :arrow: zespół Informatyka Piotr Gutsche (kod: p3re61e)
AfterEffects pocz. (S. Nabok) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/72877105177?p ... FhRm1Udz09 Meeting ID: 728 7710 5177 Password: 120520
Ang Exam (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSR Exam: https://bit.ly/2Rfp9bv Meeting ID: 729-018-362 Hasło: 154321
Pracownia foto IV: Reklama + Produkcja sesji zdjęciowej (M. Grabowiecki) :arrow: zespół FOTO II ST (kod: 7p0grvb)
Historia filmu animowanego (M. Mróz) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/76046820806?p ... g3V3E5UT09 Meeting ID: 760 4682 0806 Password: 200512

13:45-15:15
ZBrush (P. Gutsche) :arrow: zespół Informatyka Piotr Gutsche (kod: p3re61e)
PhotoShop BA (M. Sioma) :arrow: zespół Informatyka Marek Sioma (kod: oge9d6t)
Ang A2/B1 (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSRA2: https://bit.ly/3dTeT2p Meeting ID: 134-979-106 Hasło: 212332
Fotografia reklamowa (Z. Tomaszczuk) :arrow: zespół FOTO I ST (kod: h8ls5b6)

15:30-17:00
InDesign PR (M. Sioma) :arrow: zespół Informatyka Marek Sioma (kod: oge9d6t)
Warsztaty druku 3D (P. Gutsche) :arrow: zespół Warsztaty radiowe / filmowe / druku 3D (kod: 4z2weep)

17:15-18:45
Illustrator (M. Sioma) :arrow: zespół Informatyka Marek Sioma (kod: oge9d6t)
Warsztaty filmowe (P. Modzelewski) :arrow: zespół Warsztaty radiowe / filmowe / druku 3D (kod: 4z2weep)

Uwaga!
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dany słuchacz / student / kursant jest na dany przedmiot zapisany; jeśli tak - to mimo zmienionej godziny są to zajęcia dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10011
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup dziennych

Post autor: s_wojtkowski » 19 maja (wt) 2020, 17:58:49

Plan zajęć na 20 maja 2020 (środa)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

08:30-10:00
Premiere zaaw. (P. Gołębiowski) :arrow: zespół Informatyka Paweł Gołębiowski (kod: t2563ll)
Identyfikacja wizualna (A. Acher) :arrow: zespół PG I ST (kod: 42j8y1c)
Kompozycja 2+3D (M. Stryjecki) :arrow: zespół M I ST (kod: 1j0rbua)
Podstawy programowania (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M II ST (kod: nm4y60b)
Media relations (A. Waczko) :arrow: zespół SR I i II ST (kod: 3673mgn)

10:15-11:45
Scenografia multimedialna + ResolumeArena (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
Projektowanie graficzne (M. Stryjecki) :arrow: zespół PG I ST (kod: 42j8y1c)
Poligrafia (W. Krysiak) :arrow: zespół PG II ST (kod: 7xkpu3a)
Strategia reklamy (A. Karczmarek) :arrow: zespół SR I i II ST (kod: 3673mgn)

12:00-13:30
PhotoShop BA (R. Forowicz) :arrow: zespół Informatyka Roch Forowicz (kod: hxc2rm7)
Ang B1/C2 (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSRB1: https://bit.ly/2xU943Y Meeting ID: 222-133-189 Hasło: 096742
Typografia (B. Łęska-Jasiak) :arrow: zespół PG I ST (kod: 42j8y1c)
Projektowanie opakowań (M. Orzewska) :arrow: zespół PG II ST (kod: 7xkpu3a)
Tworzenie gier interaktywnych (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M II ST (kod: nm4y60b)
Negocjacje biznesowe (J. Sosnowski) :arrow: zespół SR I i II ST (kod: 3673mgn)

13:45-15:15
Premiere pocz. (A. Sagin) :arrow: zespół Andrzej Sągin WSR (kod: 3t23zm1)
Projektowanie reklam drukowanych (S. Wojtkowski) :arrow: zespół PG II ST (kod: 7xkpu3a)
Tworzenie stron www (M. Zeprzałka) :arrow: zespół M I ST (kod: 1j0rbua)

15:30-17:00
InDesign MM (M. Stryjecki) :arrow: zespół Informatyka Mat Stryjecki (kod: mheo6st)
Blender (M. Zeprzałka) :arrow: zespół Informatyka Michał Zeprzałka (kod: hqlcpwm)
Wychowanie fizyczne (T. Patej) :arrow: zespół WSBMiR III ST (kod: lpv58fk)

17:15-18:45
PhotoShop BA (F. Dowjat) :arrow: zespół Informatyka Filip Dowjat (kod: 8ux3uqv)
Warsztaty promocyjne 360 st. (A. Sągin) :arrow: zespół Andrzej Sągin WSR (kod: 3t23zm1)

19:00-20:30
Warsztaty charakteryzacji (A. Wojciechowska) :arrow: zespół Warsztaty charakteryzacji (kod: kk132gu)

Uwaga!
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dany słuchacz / student / kursant jest na dany przedmiot zapisany; jeśli tak - to mimo zmienionej godziny są to zajęcia dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10011
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup dziennych

Post autor: s_wojtkowski » 20 maja (śr) 2020, 18:48:36

Plan zajęć na 21 maja 2020 (czwartek)

(zajęcia na MS Teams + specjalnie oznaczone na Zoom)

08:30-10:00
Illustrator (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
Historia filmu (Z. Żubka-Chmielewska) :arrow: zespół FILM I ST (kod: zd69woc)

10:15-11:45
PhotoShop FE (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
Ang A2/B1 (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSRA2: https://bit.ly/3dTeT2p Meeting ID: 134-979-106 Hasło: 212332
Podstawy montażu filmowego (P. Gołębiowski) :arrow: zespół FILM I ST (kod: zd69woc)
Reżyseria filmowa (P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM II ST (kod: yquv696)

12:00-13:30
PhotoShop FM (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444
CaptureOne (M. Zagórny) :arrow: zespół Informatyka Michał Zagórny (kod: gs5s6et)
Ang B1/B2 (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSRB1: https://bit.ly/2xU943Y Meeting ID: 222-133-189 Hasło: 096742
Oświetlenie planu zdjęciowego (P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM I ST (kod: zd69woc)
Formy i gatunki tv/f (Ł. Korwin) :arrow: zespół FILM II ST (kod: yquv696)

13:45-15:15
LightRoom (M. Zagórny) :arrow: zespół Informatyka Michał Zagórny (kod: gs5s6et)
AfterEffects pocz. (D. Szwejkowski) :arrow: zespół Informatyka Daniel Szwejkowski (kod: xouw4be)
Ang Exam (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSR Exam: https://bit.ly/2Rfp9bv Meeting ID: 729-018-362 Hasło: 154321
Sztuka pracy z aktorem i tekstem (Ł. Korwin/P. Modzelewski) :arrow: zespół FILM I ST (kod: zd69woc)

15:30-17:00
DaVinci (D. Szwejkowski) :arrow: zespół Informatyka Daniel Szwejkowski (kod: xouw4be)
Ang C1/C2 (A. Dąbrowska) :arrow: Zoom WSRC1: https://bit.ly/39LgjZp Meeting ID: 655-798-486 Hasło: 594598
Warsztaty fotograficzne (M. Zagórny) :arrow: zespół Warsztaty fotograficzne / digital painting / ciemniowe (kod: oacwba5)

17:15-18:45
AfterEffects zaaw. (D. Szwejkowski) :arrow: zespół Informatyka Daniel Szwejkowski (kod: xouw4be)
Warsztaty digital painting (K. Szarek) :arrow: Zoom https://us04web.zoom.us/j/4313794696?pw ... hjdVZPQT09 Meeting ID: 431 379 4696 Password: 444444

Uwaga!
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dany słuchacz / student / kursant jest na dany przedmiot zapisany; jeśli tak - to mimo zmienionej godziny są to zajęcia dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10011
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup dziennych

Post autor: s_wojtkowski » 21 maja (czw) 2020, 13:31:07

Plan zajęć na 22 maja 2020 (piątek)

(wszystkie zajęcia na MS Teams)

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

10:15-11:45
zajęcia dla słuchaczy I roku szkoły artystycznej (grupy stacjonarne, wszystkie specjalizacje)
Warsztaty malarskie (M. Orzewska) :arrow: zespół Warsztaty malarskie (kod: 2bi43i0)

ZAJĘCIA AKADEMICKIE

10:15-11:45
zajęcia akademickie dla I roku
Podstawy kulturoznawstwa z elementami konwersatorium o kulturze (E. Pagel) :arrow: zespół WSBMiR I ST (kod: pj4yczk)
zajęcia akademickie dla II i III roku
Etyka dziennikarska (K. Woźniak) :arrow: zespół WSBMiR II ST (kod: x3k02zu)

12:00-13:30
zajęcia akademickie dla I roku
Retoryka praktyczna i erystyka (K. Woźniak) :arrow: zespół WSBMiR I ST (kod: pj4yczk)
zajęcia akademickie dla II i III roku
Współczesne media w Polsce z lektoratem prasy i analizą przekazów medialnych (W. Pławski) :arrow: zespół WSBMiR II ST (kod: x3k02zu)

13:45-15:15
zajęcia akademickie dla I roku
Historia mediów i dziennikarstwa (W. Pławski) :arrow: zespół WSBMiR I ST (kod: pj4yczk)
zajęcia akademickie dla II i III roku
Dziennikarstwo TV (A. Waczko) :arrow: zespół WSBMiR II ST (kod: x3k02zu)

15:30-17:00
zajęcia akademickie dla I, II i III roku
Ochrona własności intelektualnej (M. Osińska-Wilińska) :arrow: zespół WSBMiR I ST (kod: pj4yczk)

Uwaga!
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dany słuchacz / student / kursant jest na dany przedmiot zapisany; jeśli tak - to mimo zmienionej godziny są to zajęcia dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10011
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup dziennych

Post autor: s_wojtkowski » 23 maja (sob) 2020, 18:41:45

Uwaga grupy PG I, M I, G/M I lic.

W ostatnią środę (20/05) niewiele osób uczestniczyło w zajęciach z Typografii.
W najbliższą niedzielę (24/05) można odrobić te ważne zajęcia.

12:00-13:30
Typografia (B. Łęska) :arrow: zespół PG w I NST (kod: b24e3nd)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10011
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup dziennych

Post autor: s_wojtkowski » 24 maja (ndz) 2020, 19:20:11

Plan zajęć na 25 maja 2020 (poniedziałek)

(wszystkie zajęcia na MS Teams)

08:30-10:00
Reklama zewnętrzna (A. Bakiensztos), :arrow: zespół Reklama prasowa / Reklama zewnętrzna / Reklama drukowana (kod: 3kqa6uz)
Reklama prasowa (S. Wojtkowski), :arrow: zespół SR I i II ST (kod: 3673mgn)
Promocja i dystrybucja filmu (E. Szwarc), :arrow: zespół FILM I ST (kod: zd69woc)

10:15-11:45
Reklama telewizyjna (A. Waczko), :arrow: zespół Reklama radiowa / Reklama telewizyjna / Reklama audiowizualna (kod: iqze6s7)
Reklama internetowa (M. Zeprzałka), :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
Organizacja postprodukcji tv/f (E. Szwarc), :arrow: zespół FILM II ST (kod: yquv696)

12:00-13:30
Reklama internetowa (M. Zeprzałka), :arrow: zespół Reklama internetowa (kod: fd9vk9b)
Psychologia reklamy (R. Korsak), :arrow: zespół Psychologia reklamy (kod: zl6h18a)
Przygotowanie produkcji tv/f (J. Banach), :arrow: zespół FILM I ST (kod: zd69woc)

13:45-15:15
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej (A. Szacho-Głuchowicz), :arrow: zespół Historia sztuki (kod: t55p5k9)
Sztuka współczesna (Z. Żubka-Chmielewska), :arrow: zespół Sztuka współczesna (kod: dd56aqp)

15:30-17:00
Reklama radiowa (K. Furst-Wojtkowska), :arrow: zespół Reklama radiowa / Reklama telewizyjna / Reklama audiowizualna (kod: iqze6s7)

17:15-18:45
Dyskusyjny Klub Filmowy WSR (P. Modzelewski), :arrow: zespół DKF WSR (kod: dic2xa5)

Uwaga!
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dany słuchacz / student / kursant jest na dany przedmiot zapisany; jeśli tak - to mimo zmienionej godziny są to zajęcia dla takiej osoby obowiązkowe.

ODPOWIEDZ