A moze jakis mix ? :idea:

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Zike
Nowy(a)
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie (sob) 2003, 02:00:00

A moze jakis mix ? :idea:

Post autor: Zike » 19 kwie (sob) 2003, 16:29:44

Szkoda, ze po ukonczeniu nie otrzymuje sie zadnego papierka jednak... przyjemne z pozytecznym.
Interesuje mnie jedna rzecz, czy jest mozliwosc wybierania sobie przedmiotow ? Tzn, czy mozna zrobic sobie lekki mix tego wszystkiego ? Byloby super, bo interesuje sie fotografia profesjonalna, malo tego jestem nawet na etapie przygotowywania swojego portfolio i pracuje jako asystent jednego z najlepszych polskich fotografów, a jednoczesnie zajmuje sie obrobka cyfrowa zdjec i grafika komputerowa, ale jakichs specjalnych uzdolnien plastycznych (mam na maysli te manualne :) ) nie posiadam, wiec przedmioty plastyczne wypadly by u mnie chyba kiepsko, z komputerem juz lepiej 8), byloby fajnie zmixowac sobie grafike z fotografia...

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

spóźniona odpowiedź

Post autor: aw » 31 maja (sob) 2003, 13:01:26

<b>Po pierwsze:</b>
już po zakończeniu pierwszego semestru na Twoją prośbę sekretariat wydaje Ci świadectwo ukończenia kursu menedżerskiego o kreślonej specjalizacji - i tak po każdej sesji pozytywnym wynikiem ukończonej.
<b>Po drugie:</b>
po czterech semestrach otrzymujesz Kuratoryjne świadectwo ukończenia szkoły - nie musisz podchodzić do dyplomu aby je uzyskać.
<b>Po trzecie:</b>
po zlożeniu i obronie pracy dyplomowej otrzymujesz tytuł zawodowy (lista zawodów MEN) stosowny dla wybranej przez Ciebie specjalizacji z oceną pozytywną w skali od 2 do 6.
<b>Po czwarte:</b>
jeśli średnia twoich ocen na świadectwie ukończenia szkoły jest wyższa/równa 4,0 otrzymujesz dyplom Warszawskiej Szkoły Reklamy potwierdzony powagą instytucji wspierających szkołę - m.in. ASP - więcej on dziś znaczy wraz z Twoją teczką prac dla pracodawców niż jakikolwiek inny papierek - jest swego rodzaju listem żelaznym szkoły gwarantującej Twoje przygotowanie do pracy w zawodzie.
<b>Po piąte:</b>
łączenie specjalizacji lub wybranych przedmiotów jest logiczną i najrozsądniejszą praktyką stosowaną u nas.

Powodzenia


PS
Czy chodzi o marketing mix? Czy o promotion mix? Czy może Panasonixmix?

W każdym razie coś z mix :oops:
Ostatnio zmieniony 12 paź (ndz) 2003, 07:19:47 przez aw, łącznie zmieniany 1 raz.

Miluuutka
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 210
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Miluuutka » 10 lip (czw) 2003, 15:04:12

Teraz już wszystko wiem :D Jak dobrze, że jest ktoś kompetentny i udziela takich informacji :) Duuuża buźka za to (jeśli można) :wink:

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

specjalnie dla ciebie

Post autor: aw » 11 lip (pt) 2003, 20:53:43

zainspirowany Twoimi postami i na twoją cześć postanowiłem zmienić swój avatar; witamy w rodzinie milutka.

zawieja
Nowy(a)
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze (ndz) 2003, 02:00:00

nowy obyczaj

Post autor: zawieja » 11 lip (pt) 2003, 21:19:53

widzę że mamy tu nową modę, więc i ja sie zastosuję;
pozdrawiam wszystkich z klanu WSR

Miluuutka
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 210
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Miluuutka » 17 lip (czw) 2003, 17:05:58

Hi hi bardzo mi miło :D Jestem już w rodzince jupi :mrgreen:

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 13 paź (pn) 2003, 09:27:57

No tak a ja to jestem juz z tej gorszej tak????
It's not fer....

ODPOWIEDZ