rekrutacja

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 04 wrz (sob) 2004, 03:05:13

no keson tobie to trudno dogodzic
miales juz dwa terminy na techniki sprzedaży - jak widze z żadnego nie skorzystałeś
teraz jest trzeci i juz chlipiesz, że nie bedziesz, bo pracujesz
a zatem pozostaje Ci teraz zrealizowac negocjacje a w lipcu techniki lub odwrotnie - co z tego jesli sa w tym samym czasie? wiec jesli pracujesz to ani na jedne ani na drugie nie bedziesz mogl przyjechac - to dosyc trudna zagwostka i nie wiem co mam na to powiedziec i nie dziwie sie jesli i sekretarka nie wiedziala
Sprawa prosta musisz znalezc czas albo sprobowac byc na takiej ilosci na jakiej mozesz i uzupelnic info - tylko poinformuj o tym problemie wykladowce, jak tylko sie pojawisz.
PS
Ewentualnie mozesz zrobic techniki w lipcu 2005 a negocjacje we wrześniu 2005 z aktualnymi jedynkami - ale jak znam życie wówczas też będziesz pracował więc może rzeczywiście ITN, możesz wówczas przychodzić tez w tygodniu - ale czy wtedy nie pracujesz? poza tym ITN kosztuje wiecej niz zaoczne.
Tak czy siak decyzje musisz podjąć sam, ja trzymam kciuki.
PSS
Czy wy pracujecie 7 dni w tygodniu?

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 06 wrz (pn) 2004, 12:18:47

Tak wlasnei nei ktorzy musza jezdzic na te porypane szkolenia nie szkolenia nawet poza wawe....i czasami przeklada sie to do poniedzialku czyli w weekend zadko bywam na wsi u siebie....

Poza tym czesto padaj przetargi ktore chcac nie chcac trzeba montowac w weekend tak zeby oferty byly gotowe zawiezione juz w poniedzialek rano bo terminy gonia....

Wiec jak widac na zalaczonym obrazku ciezko jest pogodzic to ze wszystkim, wkoncu skadz kase na szkole trzeba miec :cry:

Ale dzieki za info szkoda tylko wlasnei ze z sekretariatem tak wyszlo, sprobuje jakos zadzwonic i sie dopytac moze cos wymysle i jeszcze zdaze bo ciezko potem moze byc i nie wiadomo jak wypadnie wiec czym lepiej tym wczesniej lub na odwrot:)

Jeszcze raz serdeczne THANKS!!

ODPOWIEDZ