jak wyglada plan zajec?

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
jaqb
Nowy(a)
Posty: 41
Rejestracja: 20 sie (pt) 2004, 02:00:00

jak wyglada plan zajec?

Post autor: jaqb » 20 sie (pt) 2004, 15:29:19

tak sie sklada, ze od tego roku bede sie u was uczyl, mam tylko maly problem, a mianowicie studiuje rowniez w innym miejscu i chce sprobowac pogodzic oba kierunki, w tym celu musze jak najszybciej zorientowac sie ile i w jakich godzinach bede mial zajec, zeby jakos rozsadnie poustawiac sobie plan. skad i w jaki sposob mozna wyczarowac rozklad zajec na najblizszy rok? moze ktos moze mi podac orientacyjnie jak wygladalo to rok temu(ile i kiedy lektoratow/cwiczen.wykladow etc etc). Mam w planach udac sie na strategie.

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 20 sie (pt) 2004, 17:58:29

Na razie planu nie ma. Zapewne jak bedzie to poza szkola bedzie raczej dostepny tylko na forum naukowym lub szkolnym. Aby uzyskac do nich dostep musisz zadzialac zgodnie z procedurami czyli zglosic sie do admina. Zweryfikuje on Twoje dane - tam maja dostep tylko osoby zwiazane ze szkola uczniowie, absolwenci etc.

Grafik z zeszlego roku wygladal mniej wiecej tak:

grupy dzienne

zajecia obowiazkowe (pon - strategia i grafika, wtorek - tv i foto) czyli jeden z tych dni masz na pewno wolny
zajecia fakultatywne sro,czw,pt - uwaga w piatek w semstrze letnim byl jeden oblig

grupy zaoczne

obligi - niedziela - wszystkie specjalizacje
fakultety - sobota

-zajecia w poniedzialek i niedziele 8.30-17 - na to powinienes chodzic
-pozostale dni poza sobota 8.30-17 ale tu zajecia wybierasz sam wiec nie musisz siedziec caly dzien. Czasem w niedziele zdarzaja sie zajecia na 6. godzinie (17.15-18.45). Mialem wtedy np. hiszpanski
-w sobote fakultety od 8.30-20.30

w pozostalych godzinach "kolka zaintersowan". Masz pomysl, musisz cos zrobic na zajecia mozesz posiedziec na kompie, w ciemni (brrrr), studiu foto czy wizazu (tylko najpierw daj znac, zapytaj)

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 20 sie (pt) 2004, 19:18:45

Ja dodam tylko ze tak jak w zeszlym roku kiedy sie zapisywalem II rok mial pierwszenstwo w zapisach:)

Tym razem to my je mamy i chetnie z niego skorzystam :twisted:

jaqb
Nowy(a)
Posty: 41
Rejestracja: 20 sie (pt) 2004, 02:00:00

Post autor: jaqb » 20 sie (pt) 2004, 19:25:46

to troche mnie pociesza, bo slyszalem ze istnieje spora szansa na to ze plan bedzie bardzo podobny do zeszlorocznego. troche mnie ten piatek martwi bo ja bede mial zajecia tam u siebie przez caly piatek:/ i to jest raczej nie zmienialne. a tak apropos jakie sa przedmioty obowiazkowe? i jak wlasciwie wyglada zapisywanie sie na zajecia obowiazkowe i nie obowiazkowe, bo przyzwyczailem sie do tego, ze to zazwyczaj jest jakas ostrzejsza walka o to, zeby sie zalapac na liste.

pozdrawiam
Kuba

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 03 wrz (pt) 2004, 05:22:17

obowiązkowe jak sama nazwa wskazuje sa obowiązkowe i na nie nie musisz sie zapisywac - nie ma wiec żadnej walki
fakultety i warsztaty sam wybierasz - ilośc, czas, rodzaj - co do walki, niektóre sa bardziej inne mniej oblegane - generalnie jednak problem moze dotyczyć tylko tego czy coś zrobisz w 1, 2, 3 czy 4 semestrze - więc często nie ma sensu kruszyć kopii - drugi rok ma wszędzie pierwszeństwo - to taka nasza fala - trzeba się jednak kierować zasadą ogólnie przyjetą, że jesli Ci na czyms bardzo zależy a nie da sie tego osiągnąć tzn. że sie da :) - co to znaczy? - zobaczysz

jaqb
Nowy(a)
Posty: 41
Rejestracja: 20 sie (pt) 2004, 02:00:00

Post autor: jaqb » 04 wrz (sob) 2004, 12:03:46

to ja juz sie nie bede czepiac ale tak z czystej ciekawosci jakie sa obowiazkowe przedmioty;)?

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 04 wrz (sob) 2004, 17:20:18

Po starej strategicznej znajomosci

Dla wszystkich

m.in
Reklama prasowa
Reklama tv
Marketing
Public realations


Strategia

Reklama radiowa
Prawo reklamy
Badania reklamy,
Strategia reklamy,
Planowanie i rynek mediów,
Strategia PR,
Zarządzanie personelem,
Handel zagraniczny,
Socjologia reklamy,
Historia gospodarczo-polityczna (z el. hist sztuki i rekl.),
Kultura słowa/Warsztaty dziennikarskie,
Marketing polityczny

To z grubsza program na 2 lata z autopsji i ze strony WSR inne spece moga obejrzec sobie przedmioty programowe o tu
www.szkolareklamy.pl/sections-viewarticle-31.html

Moga byc male odchyly np. sezonowe - czesc przedmiotow kazdy spec ma laczony 1 i 2 rok - wiec w sumie sa co 2 lata. Zobaczymy tez czy sa jakies nowe zalecenia kuratorium co do przedmiotow i godzin.

A po za tym jest w szkole zasada ze wybrane przez Ciebie fakultety staja sie dla Ciebie obowiazkowe to znaczy musisz je zaliczyc. Jesli w pore nie poprosisz o wykreslenie z takiego faku to juz pozniej zostaje Ci tylko go zdac na koniec semestru

ODPOWIEDZ