Szczurzątko

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Soker
Nowy(a)
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie (pn) 2004, 02:00:00

Szczurzątko

Post autor: Soker » 30 sie (pn) 2004, 01:25:40

Siemanko Zyra! Jednak zostaje "Kama"? Spok podoba mi się... :D

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 30 sie (pn) 2004, 01:50:17

ojoj - Soker :) bedzie Kama ... to ześ mnie zaskoczył skubany 8O

Alexin
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 58
Rejestracja: 29 sie (ndz) 2004, 02:00:00

Siema. Mogę się dowiedzieć jak jest w tej waszej szkole?

Post autor: Alexin » 30 sie (pn) 2004, 12:03:33

wybieram się na grafikę ale nie wiem. Skonczyłam już jeden ciekawy kierunek ale praktyki okazały się jedną wielką lipą. Dlatego skoro juz jeden rok macie za sobą to może mi powiecie jak rzeczywiście jest? Fajnie? Czy - tak sobie?
Chciałabym wiedzieć. Byłabym wdzięczna za odpowiedź. :lol:

mefju
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 596
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: mefju » 30 sie (pn) 2004, 12:44:43

Alexin chyba coś z tematem nie trafiłaś, ale spoko. A co masz na myśli, że praktyki lipa? Gdzie robiłaś ten kierunek? Jak z praktykami jest to Ci nie powiem, bo jeszcze do końca sam nie wiem ;)

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 30 sie (pn) 2004, 12:53:05

Alexin - Ty to masz wyczucie kobieto ... jakbys nie zauważyła temat nosi nazwe "Szczurzątko" ... czytac nie potrafisz?
A co do szkoły to jest fajnie ... tyle .

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 30 sie (pn) 2004, 13:31:40

Nie no zaraz pobijcie dziewczyne ;) Kontaktu tylko szukala. A ze 2 tematy. Chyba kazdemu z nas zdarzylo sie zdublowac posta (mi napewno). A tematy podwojone tez juz byly prezes2 zdaje sie raz zrobil. A teraz jest trudniej bo edytki zrobic nie mozna.

Zawsze to admin czy mod moze posprzatac, chociaz podobno teraz jest taki trend zeby wszystko zostawalo

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 30 sie (pn) 2004, 13:42:01

przecierz jej nie pobije, bo jej nie znam ;) . Zresztą nie widze powodu, żeby sie urzalać nad nią, Niech wie, ze zrobiła źe to sie nauczy ... w koncu na błedach podobnbo sie uczymy-mam racje?

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 30 sie (pn) 2004, 16:45:56

Madry polak po skodzie i kupuje se fiata:)

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 03 wrz (pt) 2004, 04:52:49

BACZNOŚĆ! i co to wogóle za spory? - "mając na uwadze, że się może pojawic ewentualna krytyka, musimy tak pastępowac aby tej krytyki nie było..."
PS
Mefik - ty to jesteś naprawdę niezły ściemniacz - tu piszesz, ze nie wiesz jak wyglada praktyka a do mnie lecisz, ze by ja zaliczyc hehe. Pozwól, ze Ci przypomnę niewielki detal: To ty i Ewelina jesteście autorami reklamy dla Rolimpexu - w dodatku opublikowanej. I myslę, że jeszcze z tuzin Twoich zasług by sie dało znależć. A to, ze praktyke obowiązkową masz jeszcze przed sobą - z własnego wyboru, bo pojechałeś rwać "tam gdzie rosna poziomki" to juz inna inszość.
PSS
a tak na marginesie, to o co chodzi z tym szczurzątkiem, bo nie czaję bazy?

mefju
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 596
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: mefju » 03 wrz (pt) 2004, 07:26:29

No to hehe Drogi Awie właśnie moje lecenie spowodowane było niedoinformowaniem co i nie? :P

Alexin
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 58
Rejestracja: 29 sie (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Alexin » 03 wrz (pt) 2004, 13:05:38

Ponieważ jestem już na drugim Forum i po raz kolejny Zyrafa ma do mnie jakieś żale, jestem zmuszona powiedzieć POCAŁUJ SIĘ MAŁA w ......... CO CHCESZ. Bo poprostu podirytowałaś mnie ta swoja gatką. Nudzi Ci się? Lubisz najeżdżać na innych? Nie przyszło Ci do głowy,że ktoś może się poprostu machnąć? Skąd ma wiedzieć co oznacza temat SZCZURZĄTKO? Co? Jak zaczęłam temat "info o WSR?"-to przynajmniej wiadomo,że chodzi o zwykła pomoc(pewnie nawet nie wiesz co to oznacza,skoro tak sie wyrzywasz na nowych-mowa o mnie). Faxerta nie masz czy co? Znajdx sobie jakieś ambitne zajęcie jak Ci się nudzi. Pewnie siedzisz w domu i wymyślasz jakieś paranoiczne pomysy? Co? Jakaś katatonia czy depresja co kochana? :twisted:

Alexin
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 58
Rejestracja: 29 sie (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Alexin » 03 wrz (pt) 2004, 13:09:33

Ale ponieważ jesteśmy dorosłe, dajmy sobie poprostu spokój, co? Jak uważasz? Wyciągam rękę na zgodę?

PS.A ten FAXERT -to poprostu facet.

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 03 wrz (pt) 2004, 14:06:53

OK przestaje sie tu na forum bawic w strazaka, bo nie jestem od tego. Efekt godzenia Was jest i tak jest mizerny a tylko rozstroju zoladka mozna dostac. Jak jedna juz ostygnie to druga wlasnie kipi i tak w kolko. Fakt jestescie dorosle wiec przeczytajcie z raz co piszecie zanim to wysylacie.

aeila
Bywalec
Bywalec
Posty: 324
Rejestracja: 22 kwie (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: aeila » 03 wrz (pt) 2004, 14:23:45

ostro!!!
przyniesiemy do sali numer 1 basen i nalejemy kisielku i bedzie walka - tylko kobiety :)
a tak na serio - dziewczyny dajcie sobie po razie i spokoj!!!
i po co te nerwy,po co obrazanie a forum....
Wydaje mi sie ze Zyrafki uwaga nie byla zlosliwa.......no ale dobra,nie bede sie mieszac - wole kisiel :D

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 03 wrz (pt) 2004, 22:44:37

ja tez tej Alexin nie rozumiem ... ja do niej noramlnie ze robi cos zle, zeby sie dowiedziala, ze cos zle zrobila i zeby w przyszlosci nie popelniala wiecej takich bledow, a ona do mnie, zebym się gdzies pocalowala- a sama sie caluj jak masz ochote ...

Zresztą - chyba słowo "szczurzątko" każdy zna, a nepewno jesteś w stanie przeczytac dwa pierwsze posty.

A wogóle to powiec mi kochana Alexin czy gdzies Cie obrazilam, bo z tego co wiem to przyczepilam sie tylko do Twoich wypowiedzi na forum, a ty mnie najzwyczajniej w świecie obraziłaś na całego. Mam ambicje i to duże i staram sie osiągnąć nie jeden postawiony sobie cel życiowy. Dlatego nie pisz ze sie wyrzywam na nowych, bo jakos z innymi pierwszakami z forum potrafie sie jak z człowiekiem dogadać. Co do faceta to kij Ci w oko bo nie bede sie Tobie spowiadała z moich prywatnych spraw.
Wydaje mi sie ze to tobie alexin faceta brakuje bo nie mozesz przyjac do wiadomosci ze nie jestes idealna... ale nie chce robic przez ciebie burdelu na forum wiec i ja Ci reke na zgode wyciagam. Mam nadzieje, że uda nam sie topor wojenny zakopać. jeśli przestaniesz mnie bezpodstawnie obrażać obiecuje że i ja bez powodu tego nie zrobie.

Peace

ODPOWIEDZ