info o WSR?

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

Alexin
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 58
Rejestracja: 29 sie (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Alexin » 04 wrz (sob) 2004, 01:02:34

ok. :)
Więc przepraszam,że narobiłam tyle bałaganu :cry: . Poprostu pierwszy raz byłam na tej stronie i nie miałam pojęcia jakie zasady tu obowiązują. Przepraszam wszystkich za te drobne nieporozumienia. Sorry Zyrafko. Nie miałam nic złego na myśli. Mam nadzieję,że to się nie powtórzy.
Co do tego napięcia to ok. przyjmuję taką wersję. Ale wiesz co? Ponieważ nie miałam nic złego na myśli zrobiło mi się trochę przykro.
I ok. Będę przyjmować wszelką krytykę. Człowiek pomimo "starego wieku" :oops: i tak uczy się na błędach.
Trochę głupio wyszło :roll: - zacząć tak znajomość z "koleżanką" ze szkoły, nieprawdaż?
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz SORRY. :lol:

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 04 wrz (sob) 2004, 01:15:58

ja tez przesadzilam .... tez sory za wszystkie nieprzyjemnosci z moje strony, ale naprawde... kiepsi mialam tydzien chociarz mnie to nieusprawiedliwia. Naprawde nie chodzilo mi o to zeby zrobic Ci przykrosc.
Na pocieszenie napisze tylko, ze podobno kto sie czubi ten sie lubi.
Moze to prawda?

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 04 wrz (sob) 2004, 03:33:21

No dobra to rzeczy teraz.
Nie widze specjalnie sensu powtarzać tego co juz napisał Sinar.
Moge żeby się wstrzelic w konwencję śmiertelnie sie obrazić za pytanie "czy rzeczywiście..." i zacząć ujadać ale po co?
Wyjaśniam więc: ta lista to nawet nie wierzchołek góry lodowej - kadra poza nielicznymi wyjątkami zmienia się co semestr a dodatkowo na część zajęć zapraszani są na gościnne wykłady specjaliści od konkretnych zagadnień i nikt ich z lenistwa nie wpisuje na stronę. Gdybysmy chcieli pisac o wszystkim co robimy strona powinna miec co najmniej tyle działów co tematów na forum.
W kwestii praktyk info jest proste: dla dziennych są obowiązkowe - dla zaocznych dobrowolne i to my je organizujemy a nie ludzie sami sobie mają ich szukać i nie w pakowni butelek lub skupie makulatury tylko w branży. Gdzie trafisz zależy od specjalizacji ale i od twoich indywidualnych potrzeb i umiejetności. Troche tez od Twoich koleżanek i kolegów, bo jesli kogos gdzies slemy a on tam robi wioche na 10 fajerek to mimo ze to jest kontakt osobisty mozesz juz zapomniec ze tam ktos jeszcze trafi i wowczas trafia ale nas szlag, bo to prawdziwa sztuka zorganizować praktyki dla kilkuset osób.

ODPOWIEDZ