Kilka pytań kota :=)

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
painter
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 81
Rejestracja: 03 wrz (śr) 2003, 02:00:00

Kilka pytań kota :=)

Post autor: painter » 03 wrz (śr) 2003, 20:19:15

Słyszałem o tej szkole duuużo dobrego.
Wybieram się na dni otwarte 6 września (sobota), ale chciałbym uzyskać kilka odpowiedzi już teraz.


1. Swiadectwo ukończenia szkoły średniej
Mam ukończoną szkołę srednią L.O. (i swiadectwo ukończenia szkoły średniej), ale nie mam matury (w tym czasie miałem zabieg).
Czy muszę mieć maturę żeby podjąć naukę, chyba nie ale chce się upewnić (kto pyta nie błądzi)
:)
Maturę będę zdawał w styczniu.

2. Język Włoski
Zawsze chciałem zadziałać w tym temacie ale nie było okazji niestety.
Czy muszę uczyć się języka (znienawidzonego - Niemieckiego), którego uczyłem się w poprzedniej szkole ?
Jeśli nie to czy włoski jest od podstaw ? :roll:

3. Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do nauki w szkole
O co tu chodzi? Dostanę jakieś skierowanie? Do kogo ?
Dla uściśnienia mam sztywną nogę w kolanie i tak już zostanie na najbliższe 10 lat (długo by o tym mówić), w każdym razie nie przeszkadza mi to w poruszaniu się, nie chodzę o kulach itp.
Chyba nie będę musiał biegać :) heheh jeśli chce wybrać specjalizacje w której aktualnie pracuję - "Grafika" ? :)

4. Zaoczny systemy nauczania.
Czy są jeszcze miejscówki :?:
Pracuję pon-pią i nie będę miał czasu uczyć się w systemie dziennym.

she
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 221
Rejestracja: 23 lip (śr) 2003, 02:00:00

Post autor: she » 03 wrz (śr) 2003, 20:45:24

czesciowo moge ci odpowiedziec.
nauka jezykow obcych jest rowniez od podstaw.
zaswiadczenie lekarskie zalatwiasz sobie sam. biegac na zajeciach raczej nie bedziesz musial (bylam tez na grafice i zadnych cwiczen gimnastycznych wykonywac mi nie kazali), wiec noga nie jest przeszkoda.
co do matury - wydaje mi sie, ze nie jest konieczna, ale lepiej dowiedz sie u kogos bardziej kompetentnego.

pzdr :)

/dopisek aw: "dobrze mówi"/

senq
Ekspert
Ekspert
Posty: 1214
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Re: Kilka pytań kota :=)

Post autor: senq » 03 wrz (śr) 2003, 21:21:05

painter pisze:Słyszałem o tej szkole duuużo dobrego.
Wybieram się na dni otwarte 6 września (sobota), ale chciałbym uzyskać kilka odpowiedzi już teraz.


1. Swiadectwo ukończenia szkoły średniej
(...)

2. Język Włoski
(...)

3. Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do nauki w szkole
(...)

4. Zaoczny systemy nauczania.
(...)
Wg. mnie :wink:

Ad.1

Tak :) tzn. jest to policealna szkoła wiec bez maturki...

Ad.2

Tak :)

Ad.3

Zdrowe oczy masz? -> 8O

Ad.4

Najprawdopodobniej tak :)

Pozdrawiam

gwiazda
Bywalec
Bywalec
Posty: 331
Rejestracja: 21 mar (pt) 2003, 01:00:00

Post autor: gwiazda » 03 wrz (śr) 2003, 21:45:30

chyba ja juz sie tu nie przydam... wiedze, ze pocztakujacy duzo wiedza o szkole...
tylko dodam, ze obowiazkowy jest jezyk angielski... a pozostale mozesz, ale nie musisz, sobie wybrac jako przedmioty dodatkowe... sa miejsca na zaocznych jak i na dziennych... a zaswiadczenie bierze sie od lekarza... idziesz do niego a on ci je wypisuje...

p.s. WF-u na szczescie nie ma... :lol:

painter
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 81
Rejestracja: 03 wrz (śr) 2003, 02:00:00

Post autor: painter » 03 wrz (śr) 2003, 22:06:27

No to super już wszystko wiem :) i jestem strasznie napalony :) (papierosów nie palę) :twisted:

Z angielskim zawsze jakoś sobie dawałem radę, ale włoski tyż nie zaszkodzi.

A jak z wykładowcami? Ostrzy jak żyletki czy raczej wyluzowani?

kasiek
Nowy(a)
Posty: 9
Rejestracja: 03 wrz (śr) 2003, 02:00:00

Post autor: kasiek » 04 wrz (czw) 2003, 14:52:07

hej painter, odezwij sie do mnie na prv jak mozesz

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 04 paź (sob) 2003, 01:29:14

oni straszne sa zyletki i nikomu nie odpuszcza - jak zwierzaki sa normalnie

painter
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 81
Rejestracja: 03 wrz (śr) 2003, 02:00:00

Post autor: painter » 04 paź (sob) 2003, 17:22:43

Parę goleń i się stępią, będzie dobrze.

Jesteś wielki miszczu, mało kto tak potrafi ludziom tłumaczyć żeczy trudne i nudne. Respekt.

painter
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 81
Rejestracja: 03 wrz (śr) 2003, 02:00:00

Post autor: painter » 04 paź (sob) 2003, 17:38:44

Czy inni wykładowcy też tak potrafią ?

gwiazda
Bywalec
Bywalec
Posty: 331
Rejestracja: 21 mar (pt) 2003, 01:00:00

Post autor: gwiazda » 04 paź (sob) 2003, 17:42:48

wszyscy tak potrafia... chyba...

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 13 paź (pn) 2003, 15:52:10

bardzo dziekuje - ocena przedwczesna moim zdaniem, kazdy ma swoj jeden dzien i kazdy moze tez miec jeden gorszy - to mi utrudnia sprawe, bo bede teraz pod presją, zeby sprostac takim opiniom;
kazdy u nas jest inny i ma swoj niepowtarzalny styl, nikt jednak nie czyta z kartki a jak taki sie zdarza, to sobie długo nie poczyta...
są tez różne grupy, jak masz dobry kontakt z jakas, to poprostu płyniesz i jest super a jak sie trafi grupa, gdzie kilku gosci wie wszystko lepiej i zapisali sie do szkoły żeby uczyć wykładowców, którzy są tumanami, to może to wyglądać inaczej; co innego bowiem jak się dyskutuje i wymienia poglądy, argumenty a co innego jak ktoś chce zrobić wrażenie na innych przez podważanie autorytetu swojego rozmówcy - bez znaczenia wykładowcy czy ucznia...

painter
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 81
Rejestracja: 03 wrz (śr) 2003, 02:00:00

Post autor: painter » 13 paź (pn) 2003, 22:21:36

Wszyscy jesteśmy ludzmi wiec lepszy i gorszy dzien jest czymś naturalnym, te gorsze przychodzą pewnie w weekend kiedy trzeba zwlec swoje ciało i przyjechać do szkoły.. :) Znam to, znam :)

W każdym razie nie wielu jest ludzi którzy potrafią ciekawie prowadzić zajęcia. Przynajmiej ja niewielu takich pamiętam.

Stwierdzam fakt. Nie stosuję wazeliny :)

Nie mam ochoty uczyć nikogo, bo już raz uczyłem i wiem że najtrudniej jest uczyć nauczyciela. :lol: Tak, taki to ma zawsze 100 pytań na sekundę :) hhehe
W każym razie na pewno nie będę mądrzejszy od "kury" :)

Przyszedłem do tej szkoły żeby nauczyć się kilku ciekawych żeczy, wymienić doswiadczenia. Nie jestem alfą i omegą :) nawet w tych dziedzinach które już dobrze (wydaje mi się) znam.

Wracając do naszej niedzielnej rozmowy. Na pytanie czego chciałbym się nauczyć, mogę dodać że np directora w połączeniu z 3d. Chyba nici z tego bedą bo brakuje w polsce informacji na ten temat. Od pół roku mam w głowie szalony pomysł i szukam technologii, narzędzia które pozwoliłoby mi to zrealizować. Wiem że 3d max bedzie obowiązkowy na pewno, więc już się zapisałem :) .

Z kim w szkole mogę pogadać na tematy związane z np programowaniem-renderingiem w czasie rzeczywistym? O technologiach, czy mechanizmach z tym związanych ?
Chodzi o czysto techniczne podejście do sprawy. Chodzi o nakierowanie na literaturę itp.

elmeer
Nowy(a)
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: elmeer » 17 paź (pt) 2003, 02:05:33

niwidu.org

painter
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 81
Rejestracja: 03 wrz (śr) 2003, 02:00:00

Post autor: painter » 17 paź (pt) 2003, 22:08:01

elmeer pisze:niwidu.org
Dawno nic nie dodawałem :), ty z resztą też, chyba ostatnio dodałeś merlina mansona :roll:

ODPOWIEDZ