powitanie i pytanie - życiowe !!!

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Jenny
Nowy(a)
Posty: 8
Rejestracja: 20 lis (sob) 2004, 01:00:00

powitanie i pytanie - życiowe !!!

Post autor: Jenny » 20 lis (sob) 2004, 21:59:12

Witam wszystkich użytkowników tego forum.
Poczytałam trochę z przyjemnością i widac, że sympatyczni jesteście ;)
Mam pytanie i proszę o pomoc.
Chciałabym zapisać się do Waszej szkoły , jednak po pierwsze, trochę się spóźniłam ze swoją decyzją , bo od października zaczęły się zajęcia i nie jestem pewna , czy rusza u Was semestr I od stycznia lub lutego ??
A drugie moje pytanie - czy wszyscy słuchacze WSR to osoby młodziutkie zaraz po maturze. ??
Bo wiecie, ze mną jest inaczej. MAturę zrobiłam 9,5 roku temu 8O
skończyłam jedne studia, teraz ciągnę podyplomowe, jednak nie jestem do końca zadowolona :(
cały czas szukam swojej drogi, a w tych poszukiwaniach znalazłam ścieżkę prowadzącą do WSR. Czy jest wsród Was ktoś , kto również teraz zaczyna iść tą drogą a nie jest już 20 - latkiem?
Pozdrawiam i czekam

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 20 lis (sob) 2004, 22:02:57

Ja mam juz troszke wiecej niz 20:)
ALe powiem tak mozesz psokojnie zaczac ta szkole.Jelsi nadal czujesz sie na silach i starczy ci energiii wal smialo:)

Tak zaczyna sie jakos chyab semestr zimowy czy letni sam nie wiem po nowym roku ale najlepiej musisz sie zmobilizowac i w miare wczesnei zadzwonic do sekretariatu!!Zycze powodzenia i czekamy na nowa twarz w naszych szeregach :twisted:

Jenny
Nowy(a)
Posty: 8
Rejestracja: 20 lis (sob) 2004, 01:00:00

Post autor: Jenny » 20 lis (sob) 2004, 22:31:18

energii na szczescie nie brakuje mi, jak na razie.
Chodzi mi o to, że interesuję się produkcją TV .
Zastanawiam się, jak tam absolwenci WSR sobie radzą w życiu??
Czy mają fajne zajęcie obecnie?

Mysha
Ekspert
Ekspert
Posty: 1082
Rejestracja: 28 sie (sob) 2004, 02:00:00

Post autor: Mysha » 21 lis (ndz) 2004, 20:24:15

sorry ze tak nie do tematu ale Jenny czemu w awatarku mash Squala? ueeee to taki fajny facio jest.. ;( zmien sobie ten avatarek na jakas abke :P do nashej shkoly chodz osoby w naprawde roznym przedziale wiekowym ja np jestem swiezo po maturce ale jest tu tez pani ktora jest zdecydowanie ponad 2 razy starsha ode mnie :P

Jenny
Nowy(a)
Posty: 8
Rejestracja: 20 lis (sob) 2004, 01:00:00

Post autor: Jenny » 22 lis (pn) 2004, 11:32:41

buahahhaa :D Dzięki, facio jest do mnie podobny i całkiem mi sie podobał, ale jak ma kogoś boleć w oczy.... to zmieniam :) jeszcze ktoś pomyśli, że jestem obojga płci, chociaż nic nie mam osobiście do takich osób ...
Wracając do tematu, wlaśnie obawiam się, że byłabym Panią starszą i to mnie martwi, czas leci szybko i nieubłaganie...
Niedawno zdawałam maturę, a tu minęło tyle lat. skończyłam jedne studia, drugie w trakcie, praca, zabawa, praca, zabawa ... tymczasem sie okazuje, że nie tak miało być !!

yarlan
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 949
Rejestracja: 15 wrz (śr) 2004, 02:00:00

Post autor: yarlan » 22 lis (pn) 2004, 12:21:32

wczoraj w sekretariacie ktos sie wpisywal na wyjazd do kazimierza.. trzeba bylo podac date urodzin... myslalem ze jestem stara doopa.. a tu patrze rocznik 72 .... 8O
Zapisuj sie - chyba mozna w polowie roqoo sie zapisac - bo rozmawialem ludzmi torzy byli na 1.5 roku :)

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 22 lis (pn) 2004, 12:40:56

a ja znam osoby, ktore rok temu przyszly w połowie roku i to z zaocznych czy dziennych ( jestem na 2 roku). Poza tym w naszej szkole jeśli ktos ma 30 lat to nie jest ani "pania starszą", ani osobą zastarą na nauke w naszej szkole- miejmy nadzieje, że niedługo i Twojej. Pozdrawiam Cie serdecznie i o wiek sie naprawde nie martw, a o szczegóły z rozpoczęciem nauki od stycznia radze zadzwonic do sekretariatu :).

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 22 lis (pn) 2004, 13:17:16

Jenny szczegolnie na zaocznych znajdziesz calkiem sporo osob w Twoim wieku i starszych. Sam jestem przykladem na to. Sa tez ludzie na i po studiach. Poza tym nie ma mowy o jakis (starszych) paniach/panach. Trudno zeby byly jakies takie podzialy i bariery jak z wiekszoscia wykladowcow (tez w roznym wieku) od razu jest sie na ty. Wszyscy sa po prostu obyci z taka sytuacja ze sa tu ludzie w roznym wieku

Jenny
Nowy(a)
Posty: 8
Rejestracja: 20 lis (sob) 2004, 01:00:00

Post autor: Jenny » 24 lis (śr) 2004, 18:22:15

Dzięki Wam bardzo, już sobie wyobrażam, jak to będzie i już mi się podoba. W przyszłym tygodniu zadzwonię do sekretariatu, bo aktualnie zawalona jestem innymi rzeczami. Dowiem się wtedy co i jak.

ODPOWIEDZ