spcjalizacja realizacja tv i filmowa

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
makinia
Nowy(a)
Posty: 5
Rejestracja: 27 cze (ndz) 2004, 02:00:00

spcjalizacja realizacja tv i filmowa

Post autor: makinia » 19 sty (śr) 2005, 21:43:54

Czy mógłby ktos z tej specjalizacji zgłosić sie na forum. Bardzo chcicałabym się zdecydowac własnie na realizacje,ale mam obawy, że jedno to to co jest napisane na stronie www WSR a drugie to rzeczywistość ... Czy moge prosić o własne komentarze co dotej specjalizacji? Jak program jest realizowany , w jakich warunkach.Bardzo byłabym wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 20 sty (czw) 2005, 01:19:46

zacytuję słowa Kieślowskiego: to co było najlepsze w szkole, to to, że mozna było zrobic kilka filmów i nikt w tym nie przeszkadzał
od siebie dodam - najwięcej zależy od Ciebie - będziesz realizować własne prace, bedziesz miała o czym rozmawiać, nie, to sobie posiedzisz i posłuchasz

makinia
Nowy(a)
Posty: 5
Rejestracja: 27 cze (ndz) 2004, 02:00:00

Dzięki za odpowiedź.

Post autor: makinia » 20 sty (czw) 2005, 08:53:22

Dziękuję za odpowiedź. Wydaje mi się, że ogólnie jest taka zasada, że jesli ma się coś do powiedzenia to nalezy nie chować się,ale głośno mówić. A jesli nie znamy się na temaci po prostu trza usiąść i wysłuchac co inni maja do powiedzenia...
Jak myślicie czy mogłabym sie udać na jedne zajęcia "na próbę"(jakies związane z Realizacją tv i film.)? Musze zapewne otrzymać zgodę kogos wyższego rangą...kogo? Jakie zajęcia polecacie? Czy teraz w ogóle są zajęcia, bo może macie "sesję"...

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 20 sty (czw) 2005, 12:49:58

jesli nie przeraża cię wiedza na temat reklamowej produkcji telewizyjnej zapraszam na wtorek 12:00 lub poniedziałek 11:15 a jak chcesz czegoś z zakresu montażu np. to na analize do Ewy Smal lub na warsztat do Adama Zięciny we wtorek
w zasadzie za chwilę sesja, więc musisz się spieszyć

andy
Ekspert
Ekspert
Posty: 1223
Rejestracja: 03 lip (sob) 2004, 02:00:00

Post autor: andy » 20 sty (czw) 2005, 18:58:19

Pozwolę sobie jeszcze dodać, że chyba nieźle ekipa prowadząca zajęcia w tej specjalizacji uczy jak pisać scenariusze, tworzyć storyboardy, analizować film, tworzyć dobre story z ciekawą dramaturgią. I czerpać inspiracje do pomysłów na film autorski bynajmniej nie tylko z filmu, ale z dziedzin wielu.

andy
Ekspert
Ekspert
Posty: 1223
Rejestracja: 03 lip (sob) 2004, 02:00:00

Post autor: andy » 21 sty (pt) 2005, 14:43:27

Makinia, proszę pokornie o wybaczenie, jeśli to nie jest właściwy / istotny argument, ale dodatkowym atutem ekipy z specjalizacji TV I Filmowej jest hmmm uroda; jeśli chodzi o facetów spójrz proszę na moją fotkę (z paszportu ją zeskanowałem). Może jestem zbyt narcystycznie ukierunkowany, ale sądzę, że zajęcia z takim facetem to nie tylko satysfakcja merytoryczna, ale również silne doznania estetyczne.

mieze
Bywalec
Bywalec
Posty: 449
Rejestracja: 07 wrz (wt) 2004, 02:00:00

Post autor: mieze » 21 sty (pt) 2005, 23:54:20

andy pisze:Może jestem zbyt narcystycznie ukierunkowany, ale sądzę, że zajęcia z takim facetem to nie tylko satysfakcja merytoryczna, ale również silne doznania estetyczne.
:roll:

:wink:

:twisted:

makinia
Nowy(a)
Posty: 5
Rejestracja: 27 cze (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: makinia » 22 sty (sob) 2005, 12:36:32

:lol: :lol: :lol: Na pewno pojawię się na zajęciach:) A jak już się pojawię to dam znać,że ja to ja. To znaczy, że makinia to ja :D

Uczę się na dziennej Bałtystyce (to nie jest związne z biologią ani z geografią :D 8) ) na UW, w WSR też wolałabym dzienny tryb. Nawet myślę,że udało by mi sie to pogodzić bo nie mam dużo zajęć w tygodniu. Będę kombinowała:)

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 22 sty (sob) 2005, 16:05:40

większość moich znajomych studiujących na państwowych uczelniach ma na kolejnych latach zajęć tyle co kot napłakał i szukają czegoś "dla siebie"
uważam, że to kwestia zdrowego rozsądku i dobrze rozumianego skupienia na sobie, swoich potrzebach i planach

burak
Nowy(a)
Posty: 43
Rejestracja: 08 sty (czw) 2004, 01:00:00

odp.

Post autor: burak » 23 sty (ndz) 2005, 13:40:29

aw pisze:będziesz realizować własne prace
jeżeli wywalczysz kamerę ze szkoły to będziesz je realizować :D

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 23 sty (ndz) 2005, 14:56:34

z tego co widzę kamery leżą odłogiem w biurze, a jesli ktos w ostatniej chwili przed sesją chce wynająć studio lub sprzęt, to nie jest dziwne, że musi się wpisac w grafik, jesli walczeniem jest złożenie kartki papieru z terminażem zdjęć w biurze, to moge powiedzieć, że powinieneś się cieszyć, że odstapiliśmy od obowiązku dołączania zatwierdzonego przez któregoś z wykładowców scenariusza, co jest jak najbardziej logiczne

kana
Nowy(a)
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja (wt) 2005, 02:00:00

Post autor: kana » 19 sie (pt) 2005, 09:20:31

Mam pytanie , szukam zajęć z zakresu kierownictwa produkcji filmowej i telewizyjnej, czy na tej specjalizacji jest możliwośc pójścia w tym włanie kierunku?
Obecnie zajmuje sie bardziej fotografią prasową, ale zapisałam się na specjalizacje film i tv, już kiedys zaczynałam nauke na podobnym kierunku w AFiT

andy
Ekspert
Ekspert
Posty: 1223
Rejestracja: 03 lip (sob) 2004, 02:00:00

film i TV w Warszawskiej Szkoły Reklamy

Post autor: andy » 19 sie (pt) 2005, 11:39:43

W ramach jednej z czterech specjalizacji w WSR, TV & Film, jest sporo zajęć praktycznych i teoretycznych, projektów komercyjnych, do realizacji których zapraszamy naszych Słuchaczy, ćwiczeń, warsztatów i wykładów.

Sądzę, że ta specjalizacja bardzo wszechstronnie przygotowuje także do zawodu kierownika produkcji.

ODPOWIEDZ