dawno temu w trawie...

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
super_gucia
Nowy(a)
Posty: 13
Rejestracja: 31 mar (czw) 2005, 02:00:00

dawno temu w trawie...

Post autor: super_gucia » 31 mar (czw) 2005, 12:02:53

chodzilam do tej szkoly na sg najpierw dzienne potem zaoczne;]noi poszlam na studia dzienne i nie zrobilam u was ostatniego semetru.bylam w zeszlym roku ale sie nie udalo....mialam przyjsc w tym roku zeby sie zapisac na 2 semestr 2 roku ale nie przyszlam....mam jeszcze poprawki z 1 semestru 2 roku i wogole moje prace poginely okazalo sie ze nie ma ocen....znalzlam te prace - nir=ektore-ale np nie mam oceny u pana piwockiego prace oddalam tylko nie dostalam wpisu.dawno juz jej nie mam....
moje pytanie:
zakladajac ze rusze sie i przyjde jaka mam szanse na dorobienie tego tego semstru?chcialabym to zalatwic przez net bo mam daleko...poprostu kiedy ja mam przyjsc zeby zalatwic wszytsko?

Wielkieoko
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 216
Rejestracja: 16 kwie (sob) 2005, 02:00:00

Post autor: Wielkieoko » 18 kwie (pn) 2005, 13:54:11

Niestety przez net raczej nie dasz rady! Trzeba z każdym wykładowcą oddzielnie porozmawiać, przypomnieć mu się i pogadać o zaliczeniu.
Prace pewnie nie tyle co poginęły, co Ty nie zadbałaś o to, żeby uzyskać wpisy! Wszystkich prac przecież nie przechowują w nieskończoność, bo gdzie by to wykładowcy trzymali?!
A niestety jest to szkoła juz dla ludzi dorosłych i trzeba sobie samemu wszystkiego przypilnować a zwłaszcza wpisów do indeksów!!
Nie ma tu już wychowawców klas, którzy by wszystko za nas robili!
Jak uczysz się dziennie to może wpadnij w weekend, porozmawiaj z Pania Dyrektor (jest w sobotę od ok. 10 do 15) i Ona poradzi Ci jak załatwić, np. Profesora, który bywa tylko w poniedziałki i piątki!
Zgłoś sie do Pani Dyr. z indeksem, na pewno Ci pomoże!
A szkołę warto skończyć, skoro się już zaczęło i tyle czasu jej poświęciło!!
Houk!

ODPOWIEDZ