hejka ludzie pomocy!!Odpowiecie na kilka pytń??PLISSS

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
budzik
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 158
Rejestracja: 05 kwie (wt) 2005, 02:00:00

hejka ludzie pomocy!!Odpowiecie na kilka pytń??PLISSS

Post autor: budzik » 06 kwie (śr) 2005, 11:42:06


Witam wszystkich którzy zdecydowali się mi pomóc lib poczytać ze zwykłej ciekawości.
Mam 19 lat i piszę maturkę za jakieś 13 dni :) miodzik ...
Chodzi mi głównie o to że jestem niezdecydowana i potrzebuje waszej pomocy. Czy moglibyście coś opowiedzieć tak od serca o tej szkole..
Zastanawiam się czy spotkam tam u was osoby w moim wieku i czy będzie ich dużo czy może to mniejszość, czy więcej jest chłopaków czy dziewczyn, czy mogłabym obrać 3 kierunki???Czy warto tylko tam sie uczyć i niemieć studiów zaocznych w międzyczasie?? Czy znacie kogoś kto mieszka w akademiku i czy są w Wawie akademiki prywatne...Jestem z Oświęcimia ale do liceum chodziłam w Kraku czy jest w tej szkole ktoś z Krakowa bo strasznie się boję że uschnę z tęschnoty do ślicznego Krakowa...I czy Warszawa też jest taka piękna??Czy można zdobyć po 2 latach 2 papierki technika. Czy realizacjia filmowa jest interesująca i czy grafika nauczy mnie być profesjonalistką??Czy jeśli się będę bardzo przykładać to mam szanse płacić mniej na dziennym trybie nauki..I czy wy jak szliście do tej szkoły też byliście tacy zagubieni i pełni wątpliwości???Dzięki.DZIĘKI wielkie DZIĘKI za odpowiedz od kogokolwiek...I przepraszam za tak dużo pytań od jednej małej osóbki z innego miasta, ale nie mogłąm się powstrzymać!! POZDRAWIAM
ANia B

andy
Ekspert
Ekspert
Posty: 1223
Rejestracja: 03 lip (sob) 2004, 02:00:00

Re: hejka ludzie pomocy!!Odpowiecie na kilka pytń??PLISSS

Post autor: andy » 06 kwie (śr) 2005, 12:46:43

budzik pisze:Zastanawiam się czy spotkam tam u was osoby w moim wieku
Jasne, ze tak. Większość naszych Słuchaczy jest tuż po maturze, jakkolwiek są i studenci z innych uczelni.
czy więcej jest chłopaków czy dziewczyn,


Proporcje są mniej więcej równe, zależy od specjalizacji.

czy mogłabym obrać 3 kierunki???
teoretycznie tak, ale to byłoby bardzo trudne (czasowo i organizacyjnie). Ale WSR ma system "koledżowy", oznacza to, że studiując na 1-2 specjalizacjach masz do wyboru bardzo wiele zajęć dodatkowych.
I czy Warszawa też jest taka piękna??
Spędziłem 5.5 roku na studiach w Krakowie; Odpowiem trochę wymijająco: Warszawę da się polubić ;-)
Czy można zdobyć po 2 latach 2 papierki technika.
Papierek to trochę nieładne określenie ;-) Tytuł, który otrzymuje się po zakończeniu nauki brzmi Technik Organizacji Reklamy. Niezależnie od specjalizacji. Nie ma więc sensu otrzymanie dwóch takich samych dokumentów. Natomiast wszystkie zrealizowane specjalizacje wpisujemy do prywatnego Dyplomu Warszawskiej Szkoły Reklamy, czyli dokumentu prywatnego, którym honorujemy dodatkowo wszystkich Absolwentów.
Czy realizacjia filmowa jest interesująca i czy grafika nauczy mnie być profesjonalistką??
Zdecydowanie tak; jakkolwiek, jak wiesz, ostateczny rezultat jest wypadkowa poziomu szkoly i Twoich motywacji, zaangażowania. Zdecydowanie tak: zdąbędziesz podstawy do profesjonalnego wykonywania zawodu.
Czy jeśli się będę bardzo przykładać to mam szanse płacić mniej na dziennym trybie nauki..
Mamy system stypendium naukowych dla wyróżniających się Słuchaczy.
I czy wy jak szliście do tej szkoły też byliście tacy zagubieni i pełni wątpliwości???Dzięki.DZIĘKI
Jestem tu m. in. wykładowcą. Proszę zatem o wypowiedź Słuchaczy.

Havoc
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 3908
Rejestracja: 03 paź (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Havoc » 06 kwie (śr) 2005, 14:37:47

Nie bede tu mowil o innych specjalizacjach tylko o swojej SR. Klimat tej szkoly jest poprostu niespotykany. Bardzo fajni prowadzacy zajecia 8) Np. wyzej wymieniony przez siebie Andy :wink: Ludzie sa zyczliwi itd.;)) Yyy ja jak przychodzilem do tej szkoly to zacznijmy od tego ze hehe nie moglem jej znalezc :lol: :P ale sie udalo po zasiegnieciu jezyka tubylcow :D hihi Wiadomo jak z tak daleka czlowiek decyduje sie na nauke w innym miescie z dala od rosdzinnych stron to ma sie poczucie osamotnienia.... ale to szybko mija gwarantuje. WSR jest najlepszy :D Nie ma co sie zastanawiac walic tu smialo !

mieze
Bywalec
Bywalec
Posty: 449
Rejestracja: 07 wrz (wt) 2004, 02:00:00

Re: hejka ludzie pomocy!!Odpowiecie na kilka pytń??PLISSS

Post autor: mieze » 06 kwie (śr) 2005, 16:35:25

[quote="andy]
Spędziłem 5.5 roku na studiach w Krakowie; Odpowiem trochę wymijająco: Warszawę da się polubić ;-)[/quote]

Warszawa piękna jest:] Trzeba tylko wiedzieć jak na nią patzreć ;-) :twisted:

andy
Ekspert
Ekspert
Posty: 1223
Rejestracja: 03 lip (sob) 2004, 02:00:00

architektura

Post autor: andy » 06 kwie (śr) 2005, 17:00:50

To prawda, zależy, jak się patrzy. Trzeba umieć patrzeć.

Np. wiele wrażeń estetycznych może dostarczyć Warszawa zwolennikm turpizmu, czyli kultowi brzydoty.

(turpizm od łac. turpis 'szpetny, brzydki"). :mrgreen:

Jednakowoż Budzik, Warszawa roi się od Krakusów. Nie kieruj się zatem pięknem miasta, lecz możliwościami. Warszawa, jeśli idzie o media, reklamę itp. jest ciągle najważniejszym ośrodkiem w Polsce.

mieze
Bywalec
Bywalec
Posty: 449
Rejestracja: 07 wrz (wt) 2004, 02:00:00

Post autor: mieze » 06 kwie (śr) 2005, 17:33:31

Wiesz... Warszawa wprawdzie najładniejsza jest nocą, kiedy syfu na ulicach nie widać, ale są miejsca naprawdę fajne:-)

Havoc
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 3908
Rejestracja: 03 paź (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Havoc » 06 kwie (śr) 2005, 20:12:57

No jasne Wawka najpiekniejsza jest latem na polach Mokotowskich gdy nie widac nic innego jak tylko zielen, drzewa, krzaki, trawe, drzewa, lawki, fontanne, czy wspominalem juz o drzewach :twisted: :?:

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 06 kwie (śr) 2005, 22:31:41

Ania widze z wszystkich stron atakujesz ;)

Widzialem ladniejsze miasta od W-wy ale jestem z nia niektorymi miejscami tutaj zwiazany emocjonalnie. Mnie sie tu podoba :)

Z Krakowa na samych zaocznych znam ze 3 osoby. Do tego jeszcze Andy. Teraz Ty Ania. Inwazja krakusow (krakowiakow?) na WSR :)

PS. Btw mam troche rodziny w Oswiecimiu (na Balandy i Szarych Szeregow)

budzik
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 158
Rejestracja: 05 kwie (wt) 2005, 02:00:00

uuch od razu mi lepiej :)

Post autor: budzik » 08 kwie (pt) 2005, 02:03:08

:):):):)
;)
Serdeczne dzięki
Super że dowiedziam się tego wszystkiego, teraz możecie się mnie spodziewać w przyszłym roku ,no chyba że cudem dostane się na łudzką filmówkę :) ale jakoś brak mi wiary...Niewiem jak wy ale czy uczyliście się do maturki bo jakoś brak mi ostatnipo samozaparcia :)
Dalej nic nie wiem o akademikach więc jeśli ktoś wiedziałby o tym cuś więcej to byłabym w pełni szczęśliwa. Dziwne ale jak zobaczyłam rozkład godzin w waszej szkole to wiedziałam od razu że właśnie tego szukałam i choć na początku nie brałam pod uwagi Warszawy to teraz nie biore pod uwagi wiele nadto:). Ogólnie mam nadzieje że nie przeszkadza wam że krakowianie są w śród was ??:P
Jeśli chodzi o rodzine w Ośce to niestety nie znam tam wielu nazw ulic , ale jeśli twoja rodzinka się z tamtąd wywodzi to na pewno musisz być w gruncie rzeczy fajny,fajny :):):) Pozdrawiam
Ania

P.S.Czy ktoś z waszej szkoły próbował się dostać do łodzi ??<a może udało mu się tam studiować?????

willy
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 121
Rejestracja: 01 kwie (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: willy » 10 kwie (ndz) 2005, 05:55:17

ja mam plan taki - teraz isc do WSR, zrobic sobie teczke prac, a potem na asp do lodzi uderzac zaocznie... bo nigdzie indziej jakos nie ma studiow, ktore jakos by mi odpowiadaly... pozdrawiam!

Wielkieoko
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 216
Rejestracja: 16 kwie (sob) 2005, 02:00:00

Post autor: Wielkieoko » 18 kwie (pn) 2005, 13:11:51

No akademika to szkoła nie ma. Jest na to za mała. Tylko duże prywatne uczelnie no i oczywiście państwowe posiadają rozwiniętą bazę noclegową. Ale ludzie jakoś sobie radzą, na początku roku opiekun I roku robi takie spotkanie i pomaga coś zorganizować, nikt nie skarżył się jeszcze, że śpi w nocnym autobusie jeżdżąc od pętli do pętli.... :D
Zapraszamy do nas! Jest fajnie! A Krakusów baardzo lubimy! :D

pesca
Ekspert
Ekspert
Posty: 1500
Rejestracja: 07 wrz (wt) 2004, 02:00:00

Re: hejka ludzie pomocy!!Odpowiecie na kilka pytń??PLISSS

Post autor: pesca » 18 kwie (pn) 2005, 17:40:44

budzik pisze:
czy mogłabym obrać 3 kierunki???
Witaj!
Co do obrania 3 kirunków studiów to jest to możliwe, ale - tak jak powiedział Andy - będzie to trudne do pogodzenia. Ja aktualnie uczę się na dwóch z nich (Studio Grafiki oraz Fotografia Reklamowa) i muszę przyznać, że ledwo daję radę (ale zalezy mi na dobrych wynikach). Gdybym chciała wziąć trzeci kierunek musiałabym robić go chyba w trybie zaocznym, ale podejrzewam, że padałabym na twarz :)

Chciałaś wiedzieć coś o szkole. Tak jak pisałam, ja przyszłam tutaj w tym roku i naprawdę czuję się tu świetnie! Owszem jest parę niedociągnięć, ale gdzie ich nie ma! Atmosfera jest tu naprawdę dobra, zarówno między uczniami jak i nauczycielami przyjedź na dni otwarte a Sama zobaczysz!

ODPOWIEDZ