Czy będą DRZWI OTWARTE.. :) ??

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
aluniec
Nowy(a)
Posty: 3
Rejestracja: 05 kwie (wt) 2005, 02:00:00

Czy będą DRZWI OTWARTE.. :) ??

Post autor: aluniec » 07 kwie (czw) 2005, 19:02:31

Witam wszystkich very sery :lol: (bardzo serdecznie)!!! :D
Jestem na 3 roku pedagogiki wczesnoszkolnej. I co?... :idea: Postanowiłam, że bede sie uczyc w tej szkole, bo dzieci sa zajefajne :P .. ich glowy pelne prostych i zaskakujacych pomyslow... zachwytu jest co nie miara! siedzenie z nimi to czysta przyjemnosc... czego nie mozna powiedziec o zawodzie nauczyciela. Nie wiem czy to kogos interesuje, ale nauczyciel kształcenia zintegrowanego (tak sie teraz nazywa nauczanie kl. I-III) ma tak przesrana prace!! 15% to właśnie to siedzenie z dziećmi, a reszta.. ona na pewno nie jest milczeniem! reszta, moi przyjaciele, to papiery- bzdurne papiery. To czasami przypomina prace w urzedzie... Zreszta "prawda ma dwa kije" i drugi koniec jest taki, ze to szkola byla prawie w domu, a ja za kilka chwil bede miala licenjat...
Do czego zmierzam? ... zmierzam do waszej szkoly, tylko jest to dla mnie niezłe wyzwanie.
Mieszkam w Elblągu.. :? I troche daleko mam do was.. a do tego w Wawce praktycznie rzadnego punktu zaczepienia.. mimo to jednak mam nadzieje, ze mi sie uda, bo propozycja waszej szkoly jest naprawde interesujaca i zachecajaca dla kogos kto zawsze czekal na REALIZACJE TELEWIZYJNA I FILMOWA na WSR :D
Pisze teraz licencat, w czerwcu mam obrone i do tego czasu chcialabym byc juz do konca zdecydowana, ale zeby tak sie wzielo i stanelo chcialabym zobaczyc wasza szkole.. moimi wlasnemi oczemi, stad tez prosba o podanie terminu drzwi otwartych :?: Wiem, zdaje sobie sprawde z tego, ze moze juz byc za pozno, ale czekałam na komunikat jakis na stronie szkoly i sie nie doczekalam.. byc moze go przeoczylam.. nie wiem..
A chce wiedziec...
Pomozecie?
...

aluniec

aluniec
Nowy(a)
Posty: 3
Rejestracja: 05 kwie (wt) 2005, 02:00:00

Post autor: aluniec » 07 kwie (czw) 2005, 19:14:00

Albo... czy DRZWI będą OTWARTE :roll:
Pozdrawiam wszystkie poZIOMKI!! :lol:

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 07 kwie (czw) 2005, 19:23:58

Tez Cie Aluniec witam very sery :) Co maja nie byc jak zwykle sa. Zazwyczaj dni zaczynaja sie w czerwcu (i tak do wrzesnia) choc bywalo 2-3 lata temu ze startowaly juz w maju czy kwietniu. Informacja bedzie na stronie glownej jak zazwyczaj wiec jesli bedziesz zagladac w miare regularnie nie sposob jej przeoczyc. Zwykle sa to 2h w piatek wieczorem i sobote kolo poludnia. I tak w cyklu co ok. 2 tygodnie. Oczywiscie opieram sie na autopsji a nie na oficjalnych informacjach czy planach wiec moga byc drobne roznice w tym roku.
Ostatnio zmieniony 07 kwie (czw) 2005, 20:44:04 przez sinar, łącznie zmieniany 1 raz.

aluniec
Nowy(a)
Posty: 3
Rejestracja: 05 kwie (wt) 2005, 02:00:00

Post autor: aluniec » 07 kwie (czw) 2005, 19:33:10

o prosze... i nawet odpowiedz jest szybka...

Dzięęęękuuuujeeemyyyy.. !!!

Wielkieoko
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 216
Rejestracja: 16 kwie (sob) 2005, 02:00:00

Open door!

Post autor: Wielkieoko » 18 kwie (pn) 2005, 13:19:19

Jak sie wyluzuje z maturami to będą u nas na pewno drzwi otwarte.... Tylko teraz młodzież zajęta, pilnie pracuje nad matruami to nie miałaby czasu do nas zajrzeć, ale jak już się wyciszy to u nas się wtedy zacznie amok! :D
Zapraszamy koniecznie!

Wielkieoko
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 216
Rejestracja: 16 kwie (sob) 2005, 02:00:00

Post autor: Wielkieoko » 18 kwie (pn) 2005, 13:21:50

A realizacja jest fajna! Ja jestem na innej specjalizacji, ale widzę artystów jak biegają z kamerami po korytarzach i podwórkach i cały czas coś kręcą i kręcą z wypiekami na twarzy.... :D

ODPOWIEDZ