czy ja mam pod gorke do szkoly...?

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
klatka
Nowy(a)
Posty: 7
Rejestracja: 28 sie (czw) 2003, 02:00:00

czy ja mam pod gorke do szkoly...?

Post autor: klatka » 11 paź (sob) 2003, 11:14:05

Ludu,

co sie dzieje, 7.10 zrobilam kilka przelewow przez internet w tym pierwsza rate za szkole, dzis grzecznie weszlam do swojego konta zrobic reszte platnosci a tam co widze... komunikat, ze nie moga zlokalizowac banku szkoly!!!
O co chodzi, numer na przelewie za czesne i w necie jest identyko, wiec czemu mi odrzucilo?
czyzby nie bylo mi dane normalnie rozpoczac nauki???????

Ktos ma juz podobne doswiadczenia czy to ja musze przefarbowac sie na blondynke??

pozdrawiam

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 11 paź (sob) 2003, 16:54:22

Powodów moze być kilka, podejrzewam jednak, że to kwestia banczku, z którego robisz transfer. Np. VW Bank nie czyta BP itp.
Pytanie wiec: gdzie masz konto?

Spróbuj na konto:

VW BANK
21300004-2145621-27001-013
Warszawska Szkoła Reklamy Sp. z o.o.
z dopiskiem Kto płaci i Za co?
Czyli np. czesne pierwszy semestr zaoczne Pipcińska Lonia.

Powodzenia.

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Re: czy ja mam pod gorke do szkoly...?

Post autor: Kesonex » 13 paź (pn) 2003, 11:48:55

klatka pisze:Ludu,

co sie dzieje, 7.10 zrobilam kilka przelewow przez internet w tym pierwsza rate za szkole, dzis grzecznie weszlam do swojego konta zrobic reszte platnosci a tam co widze... komunikat, ze nie moga zlokalizowac banku szkoly!!!
O co chodzi, numer na przelewie za czesne i w necie jest identyko, wiec czemu mi odrzucilo?
czyzby nie bylo mi dane normalnie rozpoczac nauki???????

Ktos ma juz podobne doswiadczenia czy to ja musze przefarbowac sie na blondynke??

pozdrawiam
Widzisz ja sie pytalem czy mozna przelewem wiec uslyszalem info w sekretariacie ze niby mozna ale i tak trzeba bedzie przyniesc potwierdzenie zaplaty/przelewu...
Stwierdzilem ze bez sensu bo potwierdzenia przychodza do mnei po miechu wiec jakby za pozno i zaplacilem sobie na poczcie :Dwiem trzeba stac w kolejakch. tak na marinessie jest jeszcze kwestia ibanow czyli starych i nowych kont wiec jesli masz stare konto tak ajk jest to konto szkoly o twoj bank ma na to swoja restrykcje i ogolnie dzialajace zasady, ktore powinny byc zamieszczone w regulaminie nowych odbiorcow.Jak dal mnei ja bym sie skontaktowal z bankiem i zapytal sie o co chodzi....

P.S. A moze poprostu napisz podanei do szkoly :idea: :?: :?: :lol:

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 13 paź (pn) 2003, 11:50:55

he he aw meni uprzedzil;]

ODPOWIEDZ