nieśmiałość - bariera.

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
spojrz
Nowy(a)
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie (pn) 2005, 02:00:00

nieśmiałość - bariera.

Post autor: spojrz » 18 kwie (pn) 2005, 22:33:33

witam Was.
chciałam tylko dowiedzieć się, wg Waszej opinii, czy WSR jest miejscem dla osób b. nieśmiałych, niepewnych siebie, mających trudności z "efektywnym" komunikowaniem się z innymi oraz bojących się występów publicznych? Czy takie osoby mają szanse na "przetrwanie" ( :wink: ) w tym specyficznym środowisku WSR? Pytam się ponieważ sama jestem taką osobą a obawiam się, że nie pasowałabym w WSR. Bardzo mnie interesuje ta szkoła lecz sądzę, że mój charakter mógłby sprawiać mi trudności w dopasowaniu się do tej szkoły. Czy warto spróbować?

Z góry dziękuję za wypowiedzi :)

senq
Ekspert
Ekspert
Posty: 1214
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: senq » 18 kwie (pn) 2005, 22:38:20

Szkoła jest otwarta. Zauważyłem swym okiem, że tutaj jest tolerancyjnie. Geje i różno-regilijni nie są tępieni. To dobrze nie? To rodzaj polityki prowadzonej przez samą górę po jednostki zainteresowane.

Wielkieoko
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 216
Rejestracja: 16 kwie (sob) 2005, 02:00:00

Post autor: Wielkieoko » 18 kwie (pn) 2005, 22:44:50

Wiesz co ja myślę, że co jak co ale swoją niesmiałość właśnie tu możesz przezwyciężyć! Jest tu taki klimacik specyficzny, że stwarza terapeutyczną aurę dla nieśmiałych i zalęknionych ludzi. Bo nie znam innej szkoły, w której jest tyle tolerancji i taki pełen luz!
Jest tu dużo ludzi, którzy nie lubią wypowiadać się publicznie, ale dają sobie radę. Na negocjacjach są podobno nawet ćwiczenia na przełamywanie własnej nieśmiałości.
No cóż spróbować warto! Myślę, że dasz radę i u nas na nowo ukształtujesz swój "nowy" charakter!!

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 18 kwie (pn) 2005, 23:12:25

napewno warto. Moim zdaniem bez problemu sie zaklimatyzujesz i "przetrwasz". Tak jak moi przedmówcy wspomnieli - atmosfera i tolerancja w WSR jest niewątpliwie jej atutem. Żadko mozna natrafic na szkołe, w której otrzyma sie tyle wyrozumiłości i ciepła. Tu tak jest. Powiem Ci szczerze, że warto spróbować - i to nie jest żadna ściema.

pozdrawiam - zyrafka

Havoc
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 3908
Rejestracja: 03 paź (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Havoc » 18 kwie (pn) 2005, 23:23:04

tu jest okropnie :!: :cry: nikt nei lubi kotka :? Łeee

Ato
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 868
Rejestracja: 29 wrz (pn) 2003, 02:00:00

Re: nieśmiałość - bariera.

Post autor: Ato » 18 kwie (pn) 2005, 23:28:09

spojrz pisze:witam Was.
chciałam tylko dowiedzieć się, wg Waszej opinii, czy WSR jest miejscem dla osób b. nieśmiałych, niepewnych siebie, mających trudności z "efektywnym" komunikowaniem się z innymi oraz bojących się występów publicznych? Czy takie osoby mają szanse na "przetrwanie" ( :wink: ) w tym specyficznym środowisku WSR? Pytam się ponieważ sama jestem taką osobą a obawiam się, że nie pasowałabym w WSR. Bardzo mnie interesuje ta szkoła lecz sądzę, że mój charakter mógłby sprawiać mi trudności w dopasowaniu się do tej szkoły. Czy warto spróbować?

Z góry dziękuję za wypowiedzi :)
potwierdze za reszta - pewnie ze warto. jesli tylko interesuje cie reklama lub/i grafika, foto, tv to udezaj do nas. najgorsza rzecza jaka mozesz zrobic to nie pojsc do szkoly ktora cie interesuje bo sie boisz, wstydzisz..
w sumie ja tez jestem niesmialy a przetrwalem 2 lata, sie swietnie w tej szkole bawilem i jakby byla taka mozliwosc moglbym zostac jeszcze trzy (wiecie ta magisterka z innego topicu ;) )

Havoc
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 3908
Rejestracja: 03 paź (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Havoc » 18 kwie (pn) 2005, 23:33:39

witam Was.
chciałam tylko dowiedzieć się, wg Waszej opinii, czy WSR jest miejscem dla osób b. nieśmiałych, niepewnych siebie, mających trudności z "efektywnym" komunikowaniem się z innymi oraz bojących się występów publicznych? Czy takie osoby mają szanse na "przetrwanie" ( ) w tym specyficznym środowisku WSR? Pytam się ponieważ sama jestem taką osobą a obawiam się, że nie pasowałabym w WSR. Bardzo mnie interesuje ta szkoła lecz sądzę, że mój charakter mógłby sprawiać mi trudności w dopasowaniu się do tej szkoły. Czy warto spróbować?

Z tamtym poprzednim postem to naprawde nie zartowalem wszyscy mnei tempia ;( hehehe

Ale wiesz sam jestem bardzo niesmialy mzoe to powiedziec kazdy czlowiek z dziennych ktory mnei zna. I jakos zyje szybko sie wkrecilem bo ludzie sa bardzo mili otwarci i ja tu tez nei sciemniam, wszyscy Ci co sie tu wypowiadaja maja racje ta szkola jest unikalna jesli chodzi o klimat :) Wiesz jesli faktycznie masz klopoty z szybkim wkreceniem sie tak jak ja to polecam zaczac na forum dzialac a potem to sie praktycznie natychmiast przeniesie na grunt ludzi w realu bo jak Cie poznaja w sieci tu na forum to w realu mozna jzu startowac z pozycji czlowieka ktory juz jakies osoby zna a potem poznaja Cie z jeszcze innymi ludzmi i bedzie totalny luzik :D Potem to juz z gorki sama zobaczysz. Zapraszamy :!: :D

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Re: nieśmiałość - bariera.

Post autor: seize » 18 kwie (pn) 2005, 23:43:40

Ato pisze:[...] i jakby byla taka mozliwosc moglbym zostac jeszcze trzy [...]
Niom nie da sie ukryc - nie jest sie latwo sie 'odseparowac' od tej szkoly - wiem co mowie :D

spojrz
Nowy(a)
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie (pn) 2005, 02:00:00

Post autor: spojrz » 19 kwie (wt) 2005, 00:13:07

dziękuję bardzo za Wasze wypowiedzi. :wink:
teraz tylko trzeba zadbać o to, żeby się dostać. oby udało się :wink:

Neema
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 523
Rejestracja: 09 wrz (czw) 2004, 02:00:00

Post autor: Neema » 19 kwie (wt) 2005, 00:25:26

Havok pisze:tu jest okropnie :!: :cry: nikt nei lubi kotka :? Łeee
No wiesz kotek jak możesz tak pisać. Ależ my Cię kochamy i Twoją "odmienność" też :wink:

Co do szkoły to powiem tak że wręcz powinnaś się do niej zapisać, bo jest ona świetnym lekarstwem na nieśmiałość, niepewność siebie i trudności z "efektywnym" komunikowaniem się z innymi. Wiem to po sobie i patrząc na innych widzę że można się w WSR nieźle rozkręcić, jeśli tylko oczywiście będzie się tego chciało. Jeśli jednak wolisz pozostać taka jak teraz jesteś to również spokojnie możesz się do nas zapisać. Szkoła ta ceni sobie indywidualność każdego z nas i nic nie wymusza, także można również się w niej spokojnie uczyć bez zbytniego wychylania i narażania na występy publiczne.

Pozdrawiam wszystkich a szczególnie Havoczka żeby nie czół się tępiony i niezrozumiany :P (strasznie mnie wzruszyłeś kotku aż musze Twoją wypowiedz głębiej przemyśleć :roll: )

Wielkieoko
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 216
Rejestracja: 16 kwie (sob) 2005, 02:00:00

Post autor: Wielkieoko » 19 kwie (wt) 2005, 00:35:06

Oj tak potwierdzam Neema była bardzo nieśmiała jak się zapisała do szkoły a teraz tak szaleje, że nie można jej utrzymać w postronkach!
Oj robi ta szkoła z ludzi.....robi!
Spróbuj a zobaczysz! Przekonasz się sama!

Neema
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 523
Rejestracja: 09 wrz (czw) 2004, 02:00:00

Post autor: Neema » 19 kwie (wt) 2005, 00:46:19

No Wielkieoczysko ja tam jestem na 99% pewna, że jesteś tą osoba, którą mam namyśli i którą kotek się w tobie dopatruje, czyli w skrócie D z S, ale zastanawialiśmy się, w jaki sposób jesteś na forum o tak późnej porze, bo myślałam ze nie masz netu w domu. No cóż w zasadzie dawno nie rozmawiałyśmy wiec może się coś zmieniło.

Havoc
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 3908
Rejestracja: 03 paź (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Havoc » 19 kwie (wt) 2005, 00:49:17

Ja sie nei czuje niezrozumiany ja jestem przez innych nei rozumiany i tempiony :D :twisted: 8)

ODPOWIEDZ