wsr czy warto???

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
kretka
Nowy(a)
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja (sob) 2005, 02:00:00

wsr czy warto???

Post autor: kretka » 07 maja (sob) 2005, 12:14:33

szukałam właśnie takiej szkoły, a czytając jej oferte czułam że znalazłam, ale teraz już sama nie wiem czy to to.... Powiedzcie czy naprawde to się opłaca skoro nie ma się po niej tak naprawde NICZEGO (chdzi o jakiś świstek z którego zadowoleni będą rodzice) czy te dwa lata nie będą zmarnowane? boje się troche ale bardzo chce do tej szkoły iść. Mam szerokie zainteresowania i napewno nie skończe na jednych studiach. Chce pracować w przyszłości właśnie w reklamie, ale skończyć także fotografie, filozofie, religioznawstwo.... Czy wasza szkoła pomoże mi dostac prace??? :?

Havoc
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 3908
Rejestracja: 03 paź (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Havoc » 07 maja (sob) 2005, 12:49:05

Pracy mozesz nei dostac nawet po UJ, UW czy polibudzie. Nawet po PJWSTK to nie jest w 100% pewne. W wsr uzyskasz skillsy ktor niewatpliwie szanse pracy Ci ostro podniosa. Nie ma cudow w dzisiejszych czasach. Po zawodowce mozna zostac prezesem czy politykiem a z mgr bezrobotnym :roll: Sama wiesz jak jest, ale niewatpliwie moge powiedzien na przykladzie swojej osoby ze umiejetnosci ktore tu nabywam mi sie niewatpliwie przydadza. Rest is up to You :)

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Re: wsr czy warto???

Post autor: seize » 07 maja (sob) 2005, 14:06:05

kretka pisze:Chce pracować w przyszłości właśnie w reklamie, ale skończyć także fotografie, filozofie, religioznawstwo....
Ja powem od siebie tak : jesli chodzi o nauke to w WSR masz mozliwosc i nauczenia sie wielu rzeczy o reklamie, jako specjalnosc mozesz wybrac fotografie reklamową a i dla chetnych filozofii nie brakuje czy to na zajeciach z historii filozofii czy to czasem nawet na zupelnie niezwiazanych z nia :) Zatem skoro chesz isc dalej w innych kierunkach to sadze ze bedzie to dobra rozgrzewka i mozliwosc zobaczenia co tak naprawde najbardziej ciagnie jezeli chodzi o przyszle kierunki :)

ODPOWIEDZ