WSR-jaka jest??

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
ketlok
Nowy(a)
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja (wt) 2005, 02:00:00

WSR-jaka jest??

Post autor: ketlok » 10 maja (wt) 2005, 16:14:53

Jestem studentem fotografii na jednej z Łódzkich szkół artystycznych ..jednak wiedza przekazywana przez wykładowców nie pokrywa sie z ponoszonymi kosztami(gdyby się pokrywała szkoła byłaby zupełnie darmowa:/(dot.FOTO!!!)Chciałbym przenieść się do Warszawy i zacząć nauke na WSR..chciałbym zdobyć jak najwięcej umiejętności praktycznych + oczywiście teorię..(wykłady z PHOTOSHOPA na obecnej uczelni prowadzone są przy tablicy, a nie przy sprzęcie komputerowym)...bardzo proszę o obiektywne uwagi na temat WSR...czekam wszelkie sugestie i dobre

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 10 maja (wt) 2005, 16:30:54

Co do samej specjalizacji foto to moze wypowiedza sie osoby ktore na niej sa. Ja mam tylko obowiazkowe dla wszystkich warsztaty foto i one sa dla mnie dosc trudne bo do tej pory prawie nie mialem z nia do czynienia a Pawel Duma no coz jest dosc wymagajacy.

Photoshopa na pewno nie bedziesz miec na tablicy tylko na kompie. Choc fakt faktem czasem moze byc malo miejsc. Sa 2 poziomy a i przy tych poziomach w sumie dalsze poziomy bo rozni wykladowcy (np. Cezary Szulc).

ketlok
Nowy(a)
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja (wt) 2005, 02:00:00

WSR-jaka jest??

Post autor: ketlok » 10 maja (wt) 2005, 17:02:24

hmm no okey ,rozumiem czekam na jakieś informacje od osób na FOTO..jednak interesują mnie także opinie w związku z operatorką...a ogólnie jak oceniasz tą szkołę(ile wybrałeś specjalizacji np-czy da się tak serio powiązać dwa kierunki??)czy jest ona tylko uzupełnieniem już zdobytego wykształcenia??czy jest to pierwsza szkoła??pozdrawiam

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 10 maja (wt) 2005, 21:23:15

Szkola nie pierwsza. Raczej nie chodzilo mi o uzupelnianie wyksztalcenia tylko pojscie w innym kierunku. Reklama interesowalem sie od zawsze ale to co sie dowiedzialem wczesniej z ksiazek to w porownaniu ze szkola byla kropla w morzu potrzeb. Dlatego przyszedlem tutaj i nie zawiodlem sie. Myslalem jeszcze o tv ale to chyba nie jest profil dla mnie. Chociaz kto wie jeszcze o tym pomysle w przyszlosci.

2 specjalizacje dasz rade zrealizowac tylko na dziennych wzglednie w mixie dzienne-zaoczne czy ITN. W trybie zaocznym (czyli tym moim) tego nie zrobisz. No chyba ze po skonczeniu jednej specjalizacji 8) pozdrawiam

PS. Ketlok pozwolisz ze przesuniemy temat do dzialu Rekrutacja. Wiesz taki mamy tu juz na forum porzadek :)

ketlok
Nowy(a)
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja (wt) 2005, 02:00:00

...WSR -jak jest??

Post autor: ketlok » 10 maja (wt) 2005, 21:59:45

Dziękuję za wszelkie informacje...jestem bardzo wdzięczna.(ps. jestem dziewczyną a wcześniejsze noty były pisane przez mojego brata stąd męskie formy :D -z góry przepraszam za niejasność)W tym momencie jestem na 99% pewna,ze zdecyduję się na tę uczelnię(foto+operatorka)
Dziękuję za pomoc...
ps.a gdyby ktoś udzielił mi inf. na temat ludzi uczących się w tej szkole i ogólnie na temat wykładowców byłabym wdzięczna jeszcze bgardziej :D i ogólnie na temat klimatu panującego in)
jeszcze raz bardzo dziękuję
pozdrawiam Kama

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 10 maja (wt) 2005, 22:21:58

Ketlok/Kama zajrzyj tu
www.szkolareklamy.pl/sections-listartic ... -naj2.html

Jesli chodzi o konkretnych "zywych" ludzi na forum
wykladowcy: np. Andy/Wojtkowski
absolwenci: np. Seize/Gwiazda
pozostali forumowicze to sluchacze (jesli nie sa to maturzysci, licealisci lub jakies 12latki sprzedajace drukarke)

ketlok
Nowy(a)
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja (wt) 2005, 02:00:00

...:)

Post autor: ketlok » 10 maja (wt) 2005, 22:45:49

Dziękuję za info....nawet Ci od drukarek wypowiadają sie bardzo pozytywnie na temat uczelni na forum :D
pozdrawiam jeszcze raz gorąco...

Havoc
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 3908
Rejestracja: 03 paź (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Havoc » 10 maja (wt) 2005, 23:02:48

Kama pokrec sie po forum to najlepiej i najszybciej poznasz ludzi jacy tu chodza. Ja jestem z dziennych i moge Ci powiedziec ze jak to stare polskie przyslowie mowi "przez forum do szkoly" mozna ludzi poznac :twisted:

ketlok
Nowy(a)
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja (wt) 2005, 02:00:00

WSR-jaka jest??

Post autor: ketlok » 10 maja (wt) 2005, 23:08:00

kurcze jeszcze raz ps.
bo wiem ,ze sa dwa tryby..
1-wrzesien-czerwiec
2-pazdziernik-lipiec
i nie wiem jak jest w tym drugim trybie..kiedy dokladnie sie sesja letnia zaczyna?? czy mozna w zerowkach czesc pozaliczac by jak najszybciej w lipcu miec juz wolne...????

ketlok
Nowy(a)
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja (wt) 2005, 02:00:00

WSR-jak jest??

Post autor: ketlok » 10 maja (wt) 2005, 23:18:40

okey od dzisiaj wiruje na forum...sprawdzam i zadaje mnostwo pytan(bo pewnie tyle jeszcze bede miec)...mam nadzieje ze ta szkola bedzie wlasciwym wyborem..no ale sadzac po ogolnym ,przesympatycznym nastawieniu ludzi pewnie tak bedzie :D byle tylko dopisala mi odwaga i juz dawno "nieuzywana" erudycja(obecna szkola jest fatalna pod wzgledem poziomu) :D
goraco pozdrawiam
i naprawde bardzo dziekuje

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 11 maja (śr) 2005, 07:28:21

Wrzesien i pazdziernik jako grupy roznia sie tylko tym kiedy maja warsztaty (techniki sprzedazy 1 rok, negocjacje 2rok). Wrzesien ma je we wrzesniu, pazdziernik jak sama nazwa wskazuje w lipcu ;) Jesli chcesz uniknac zajec w lipcu polecam wrzesien. Nie mowiac juz o tym ze na warsztatach szybciej sie zintegrujesz nawet przed tradycyjnym wyjazdem dziennych w pazdzierniku.

Caly pozostaly rok zajecia wrzesnia i pazdziernika niczym sie nie roznia. Sesje sa w tym samym czasie. Takze poza warsztatami jest to raczej podzial administracyjny. Sesja letnia jest zazwyczaj w 1. polowie czerwca. Zerowka hmm u nas to funkcjonuje mozna powiedziec pod nazwa 1. termin bo dopiero jak zawalisz 2. to masz poprawke.

Havoc
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 3908
Rejestracja: 03 paź (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Havoc » 11 maja (śr) 2005, 09:02:02

Sinar ma racje oprocz jednego 8) Ja zaczynalem w tym drugim pozniejszym terminie i problemu z integracja nei bylo. Ucza sie tu bardzo fajni otwarci ludzie co powoduje ze szybko sie czlowiek integruje :wink: Poza tym tak jak mowilem dzialajac na forum ludzie sie najszybciej zzywaja i potem latwiutko te znajmosci przechodza na tlo kontaktow "off-line" :twisted: hehehe. Reszte odnosnie sesji Sinar podal :)

gwiazda
Bywalec
Bywalec
Posty: 331
Rejestracja: 21 mar (pt) 2003, 01:00:00

Post autor: gwiazda » 11 maja (śr) 2005, 10:51:59

ja tylko powiem, ze jak przeczytalam ten pierwszy post to normalnie poczulam sie jakbym czyala o szkole w ktorej tez sie uczylam (tylko jeden semstr) i dzownym zbiegiem okolicznoscie tez jest w Lodzi. na szczescie ja juz z niej zrezygnowalam. szkoda tylko, ze rodzice wydali na ta pomylke pond 5000 PLN !!!! ( a bylby dobry aparat foto za taka kase :cry: )

ps. informuje, ze moja opinia dotyczy tylko kierunku foto zaocznego na tej uczelni, co do innych sie nie wypowiadam, bo nie wiem.

jesli chodzi o WSR to tylko jedno powiem... skonczylam te szkole z dyplomem na 5 i jestem z siebie dumna (buzi buzi dla mojego skarba za pomoc :*)
nauke wspominiam bardzo dobrze, a jeszcze lepiej ludzi, ktorych w niej poznalam. do tego jeszcze niezapomniane wyjazdy do Zakopanego (w pazdzeirniku i w ferie)

pozdrawiam cala ekipie WSR i absolwentow mojego i poprzedniego rocznika!!!

ketlok
Nowy(a)
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja (wt) 2005, 02:00:00

WSR-jak jest??

Post autor: ketlok » 11 maja (śr) 2005, 12:51:25

Z tym aparatem GWIAZDA to masz 100% rację..moja obecna szkoła jest również bardzo droga..jednak w sumie nie żaluję wydanej kasy bo wielu rzeczy nauczyłąm się jeżeli chodzi o obraz filmowy ,kamerę..szkoda tylko,że ta wybrana specjalizacja tutaj tak kuleje(ale tak to jest jak kierownikiem katedry FOTO jest zadufany w sobie profesor)...zobaczymy jak tu będzie :) pozdrawiam
kama

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 11 maja (śr) 2005, 16:45:28

No to moze i ja cos powiem ... Hri Hri zreszta rowniez jako osoba ktora dyplom ma ozdobiony ocena 'bardzo dobry' :) Szkola zostala wybrana przeze mnie samemu i dzis uwazam to za jedna ze sluszniejszych swoich decyzji :) I choc moze ciezko tu powiedziec cos oryginalnego o klimacie bo juz wiele zotalo powiedziane - pozostaje tylko potwierdzic iz klimat spokojnie mozna okrelic mianem niepowtarzalnego ... zreszta skoro np. ja reprezentuje rocznik ktory w 2002 zakonczyl nauke a dalej pozwalam sobie nawiedzac szkole to cos w tym musi byc :)

I oczywiscie przy okazji pozdrawiam Pozdrawiajacą :)

ODPOWIEDZ