jak odpowiecie to jestem z wami !!

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Lawka
Nowy(a)
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja (pn) 2005, 02:00:00

jak odpowiecie to jestem z wami !!

Post autor: Lawka » 16 maja (pn) 2005, 02:21:22

witam wszystkich,
tak sobie czytam od kilku h wasze forum i jestem coraz bardziej zainteresowany wybraniem tej własnie uczelni :!: :!: atmosferka jest gitas :D ale nie uslyszalem odp na kilka powaznych pytań, napiszcie prosze coś o poziomie nauczania (tylko konkretnie prosze) najlepiej zeby to studenci sie wypowiedzieli nie wykladowcy :!: i jeszcze jedno czy ciezko po tym wyrwać prace, mam nadzieje ze wiekszosc uczniow nie konczy na bruku :wink: zainteresowany jestem realizacja telewizyjna i filmowa, nie widzialem jeszcze zadnej osoby z tego kierunku, jakos dziwnie. prosze o konkrety. a i jeszcze jedno ile jezykow jest obowiązkowych :?:
no to tyle THX :D
narta

RafMak
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 224
Rejestracja: 21 sie (sob) 2004, 02:00:00

Post autor: RafMak » 16 maja (pn) 2005, 06:34:04

obowiazkowy jest jeden jezyk (angielski), reszte wybierasz wedlog wlasnych upodoban.
Co do poziomu to hmm ja WSR traktuje bardziej jako pracownie w ktorej to ja narzucam sobie poziom, a nie szkole :)



P.S Szkoła za Ciebie pracy nie zalatwi ;)

senq
Ekspert
Ekspert
Posty: 1214
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: senq » 16 maja (pn) 2005, 09:20:57

Oczywiscie ze nie załatwi bo to w zasadzie ją nie obchodzi ;) taka prawda.

No chyba, ze w sklepie za kasą.

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 16 maja (pn) 2005, 10:37:25

Pozytywne myślenie Senq!
Już nikt za nikogo nic nie załatwia! Ale można na praktykach się gdzieś dostać, tylko trzeba być dobrym w tym co się robi i wykazać się!
No i jak najczęściej się uśmiechać!
Nikt nie zatrudni ponuraka! :D

Nicole_a
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 907
Rejestracja: 07 sie (sob) 2004, 02:00:00

Post autor: Nicole_a » 16 maja (pn) 2005, 10:49:23

W tej szkole wiele od ciebie zależy i np. poziom nauczania bo możesz bardzo wiele wynieśc lub po prostu "przejść".
Angielski i programy internetowe są z podziałem na zaawansowane i nie (angielski ma 8 poziomów).
Ps. błagam nie pisz "narta" - nienawidzę takich określeń :evil:
Z kierunku filmowego też są osoby i się wypowiadają po prostu możesz nie wiedzieć kto jest kto :wink: Ale to chyba oczywiste, że najwięcej na forum jest osób z Grafiki :wink:

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

grafika rządzi

Post autor: aw » 18 maja (śr) 2005, 13:51:33

co do poziomu, jesli chodzi o wywkładowców, to mam wrażenie jest lepiej niż ok!
jesli chodzi o ludzi, oni sami decyduja jakie przedmioty wybierają, ile i jak się do nich przygotowują - np. jak ktos na zaliczenie robi projekt, nad którym powinien pracować semestr lub co najmniej kilka tygodni w jedną noc, to sam określa swój poziom...
skala ocen jest od 1 do 6 i zaliczyc nie może chyba tylko ta osoba, która kompletnie olewa i zwyczajnie wogóle nie przychodzi
co do pracy, rzeczy maja się tak, że dla osób z kwalifikacjami ofert jest bez liku - szczególnie z grafiki ale nie tylko, najtrudniej jest załatwic praktyki ale i te szkoła kazdemu oferuje
większość agencji zwyczajnie mówi, ze nie ma czasu przyjmowac kogoś kim trzeba się zajmowac i szuka osób z portfolio i konkretnymi umiejetnosciami
a co do słów senqa mam tylko jedna odpowiedż - guzik prawda - kazdy ma to, na co sobie zapracował, ponadto wystarczy zerknąc na tablice ogłoszeń w szkole i pofatygowac się na interview

ODPOWIEDZ