poloneza czas zacząć

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
BaronLSD
Nowy(a)
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip (pt) 2005, 02:00:00

poloneza czas zacząć

Post autor: BaronLSD » 22 lip (pt) 2005, 11:59:45

Małymi kroczkami zbliżył się do mnie moment podjęcia decyzji odnośnie wyboru szkoły która będzie wspomagała rozwijać moje zainteresowania. Jestem już człowiek po studiach (mgr inż. specjalizacji informatycznej) i obecnie udzielam się zarobkowo jako osoba zajmująca się szeroko pojętą grafiką komp. W związku z tym zapragnąłem namiętnie zgłębiać tajniki związane z wyżej wymienionym. Od pewnego czasu przeczesuję internet w poszukiwaniu szkoły najbardziej odpowiadającej moim oczekiwaniom:
- kierunek grafika komp. blisko związana z webdesignem:
- techniki pracy i oprogramowanie: flash PhotoSHop Illustrator QuarkX.
- planowanie projektów i zarządzanie nimi.
- chciałbym aby wiedza przekazywana oparta była przede wszystkim na praktyce a nie suchej teorii: rozwiązania i projekty wykonywane aktualnie w agencjach reklamowych itp.
- chcę jeszcze bardziej uwrażliwiać się na piękno otaczającego świata i czerpać z niego inspiracje, myślę że wykładowcy szkoły powinni próbować naprowadzać studentów na odpowiednie tory w zależności od ich predyspozycji.
- wiem również (z krótkiego doświadczenia) ze najwięcej zależy od nas samych naszej motywacji oraz pracowitości ale potrzebna jest również pomoc ludzi doświadczonych fascynatów, którzy będą przekształcać nas z postaci nieoszlifowanego kamienia w piękne i błyszczące klejnoty.
Natrafiłem na kilka instytucji z których najbliżej przyjrzałem się WSR, lecz w Warszawie istnieją również:
studio sztuki
collage
i
inne policealne studia plastyczne.

Czy macie więcej informacji na ich temat czy znacie opinie studentów którzy uczą się w tych szkołach?. Czy uważacie że z pomocą WSR zdobędę nejlepszą wiedzę i kwalifikacje i dlaczego?

W WSR interesuje mnie SG niestety ze względu na prace tylko w trybie zaocznym :(

Neron
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 59
Rejestracja: 19 wrz (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Neron » 24 lip (ndz) 2005, 13:54:52

lubisz grzybki??:]
wchodzisz na forum WSR i sie pytasz czy wsr jest dobra czy zla :) hmmm ;] znasz juz odpowiedz

a tak serrio ide na 1 rok jestem po maturce sam jestes webmasterem slyszalem duzo dobrego o wsr wiem ze jest nastawiona na praktyke ktora mi sie przyda ;] - jesli chesz robic robic robic i zdobywac doswiadczenie to WSR - przyjazna uzytkownikowi

ODPOWIEDZ