tajemnice waszej szkołki:)- pytanko

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
poczech
Nowy(a)
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie (wt) 2005, 02:00:00

tajemnice waszej szkołki:)- pytanko

Post autor: poczech » 05 wrz (pn) 2005, 17:14:42

Wiatm Was serdecznie. :P
Mam na imię Karolina i chciałam Was prosić, abyście powiedzieli mi coś na temat kierunku strategii reklamy oraz grafiki. Nie znam sie na tym, ale chciałabym spróbować. Może to jest coś co mnie zainteresuje i pochłonie..:)
Zastanawiam sie czy trzeba znać sie na "czymś" żeby startować do Was .. Jaka atmosfera panuje w szkole??. Czy jest interesująco?czy wymagająco? .. równolegle studiuje na innym kierunku i zastanawiam się czy sobie poradzę:)? :wink:
..a i jeszcze jedno.. z informatora wywnioskowałam, że można studiować jeden kierunek a dodatkowo można sie zapisywać na inne zajęcia z innych kierunków...czy dobrze wniosuję :lol: ???
hmm..?Nie wiem o co mogłabym się jeszcze zapytać...Jak możecie to zdradźcie jakieś ciekawe tajemnice kierunku strategii albo grafiki, coś co mogłabym.. albo powinnam wiedzieć udając się do Waszej szkoły:).
Tymczasem pozdrawiam gorąco.
Karolina -Postrzałek:)

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7154
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 05 wrz (pn) 2005, 17:56:14

Droga Karolino.
Najlepiej jak masz czas to wpadnij do sekretariatu szkoły ( 9.00 - 20.30 ) i dowiedz się sama osobiście lub zajrzyj na dni otwarte 15 i 29 września ( czwartek ) o godzinie 15.30 lub 17 września ( sobota ) o godzinie 12.00 a jeżeli na to nie znajdziesz czasu to zadzwoń do sekretariatu 644 28 58 tam życzliwe osoby odpowiedzą na Twoje pytania. :D

Freud
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 173
Rejestracja: 31 lip (ndz) 2005, 02:00:00

Post autor: Freud » 05 wrz (pn) 2005, 21:10:24

Co moge powiedzieć ci o (SR)? hmmm...
Na pewno zapraszam cie ten kierunek, z wielką przyjemnością :D
Im bedzie Nas więcej tym lepiej !!!

A co do szkoły da sie lubić :)

poczech
Nowy(a)
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie (wt) 2005, 02:00:00

:)

Post autor: poczech » 06 wrz (wt) 2005, 09:26:14

Dzięki wielkie za odpowiedź:)

Na dni otwarte na pewno pójdę bo *raczej* jestem zdecydowana na Waszą szkółkę 8)

Już Was nie będę męczyć pytaniami,..przejdę się tam i się wszystkiego wywiem... tymczasem jeszcze raz dzięki i ..może do zobaczenia:)

kajka
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 101
Rejestracja: 01 wrz (śr) 2004, 02:00:00

Post autor: kajka » 06 wrz (wt) 2005, 09:48:53

Ze mna do grupy chodzi pare osób, które równolegle studiuja dziennie. Dają sobie rade! A ja ich podziwiam, bo wolnego czasu mają niewiele.
Grafika jest świetna! Ja na niej jestem. Trzeba sporo pracować w domu aby się czegos nauczyć ( jestem na zaocznych). A to zależy od ciebie. Są talenty ( ja do nich nie należe) :oops:. Jak trafiłam do szkółki to wiedziałam tyle co ty na temat grafiki komputerowj. Dopiero na zajęciach po raz pierwszy stanęłam oko w oko z photoshopem. I...
"pędziwiatr" nie miał dla nas litości( mówie tu o laikach) a w grupie była wiekszość co juz jako tako znała program. W każdym razie jest ok. Warto!
Klimat jest cudny! Wymagania- powiem tak: sama je sobie stawiasz, chcesz cos osiągnąć, nauczyć się to musisz popracować. Szkoda kasy wydawać aby tylko mówić, że gdzies do szkoły się chodzi.
Pozdrawiam i zapraszam!

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7154
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 06 wrz (wt) 2005, 10:44:29

Karolino zamęczej nas pytaniami.
Po to jest przecież forum i po to są osoby pracujące w sekretariacie szkoły aby służyć Ci pomocą.
I nie może do zobaczenia tylko do zobaczenia :D

poczech
Nowy(a)
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie (wt) 2005, 02:00:00

Post autor: poczech » 06 wrz (wt) 2005, 15:51:27

Ojejaa...serdeczne dzięki!! Jesteście bardzo życzliwi :D

Dzięki Kajka za te kilka uwag na temat grafiki bo zastanawiam sie właśnie co wybrać: grafikę czy strategię. :wink:
Skłaniam się jednak ku grafice..tak na początek... a może później zajmę sie reklamą... :?:
W informatorze napisali, że na strategię chodzą "mózgi" szkoły...co oni mieli na myśli? To aż taki wymagający kierunek??

Jeszcze chciałam zapytać o praktyki czy staże (zwał jak zwał) czy macie?, jeżeli tak to czy szkoła je zapewnia czy raczej we własnym zakresie trzeba załatwiać??

Tak czy owak IDE do Was... wywiem się jeszcze o kilka szczegółów i złożę papierki:) mam nadzieję, że nie będzie za późno :lol:

A jak ludzie ? Miła atmosferka?
Macie jakieś imprezki integracyjne albo coś w tym rodzaju?

Tak pytam z ciekawości...powiedzieliście że mogę pytać to będę Was bombardować pytaniami co dzień :D

Gorące Pozdrawienia!!

poczech
Nowy(a)
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie (wt) 2005, 02:00:00

Post autor: poczech » 06 wrz (wt) 2005, 16:35:47

..jeszcze kilka pytanek :wink:

Chciałam się jeszcze zapytać o zajęcia...bo jak dobrze się doczytałam (mówię o zaocznych) w niedzielę są obowiązkowe a w sobotę dodatkowe..tak??
Moglibyście mnie oświecić dokładnie o co chodzi z tymi dodatkowymi zajęciami? Czy można wybierać sobie np.zajęcia z innego kierunku, czy normalnie się je zalicza?
I pytanko ostatnie dzisiejszego dnia :lol: czy na koniec szkoły, po dwóch latach, zdaje się jakiś końcowy egzamin?


..jeszcze odnośnie grafiki..ile jest przedmiotów do zaliczenia na I semestrze?

Już na dziś wiecej pytań nie mam 8)

paa :D

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 06 wrz (wt) 2005, 17:18:07

Dodatkowe to przedmioty informatyczne, jezyk angielski, warsztaty foto i rysunkowe i kilka kursow hobbystycznych typu ;)

Zasadniczo na zaocznych niemozliwe jest robienie 2. fakultetu co jest wykonalne na dziennych. Wzorowym przykladem jest tu Pesca. Jezeli zachce ci sie robic 2. speca to wez indywidualny tok nauki i wtedy bedziesz pewnie chodzic czesciowo na dzienne.

Jezeli chodzi Ci o poszczegolne przedmioty to musisz z tym uderzyc do sekretariatu czy tez dyrekcji. Chodzi o to zeby dali Ci blogoslawienstwo na lekkie odstepstwo od programu. Zwykle jednak laczy sie to z koniecznoscia zaliczenia przedmiotu ktory opuszczasz z wlasnej specjalizacji. Zajecia wszystkich specow sa w niedziele o tej samej porze - cos musisz "stracic"

Jesli chcesz miec dyplom pod koniec szkoly zdajesz egzamin dyplomowy. Ale przymusu nie ma

Z grafiki tak jak na kazdej innej specjalizacji bedziesz miec 5 przedmiotow w semestrze. Do tego musisz doliczyc sobotnie angielski i jakis przedmiot informatyczny. Czyli 7 przedmiotow to takie mininum jesli nie wezmiesz warsztatow lub czegos innego dodatkowo.
poczech pisze:A jak ludzie ? Miła atmosferka?
Macie jakieś imprezki integracyjne albo coś w tym rodzaju?
Imprezy nie oficjalne sa prawie nonstop czyli co tydzien. Wiecej info na haslo Narcyz Club :lol: Imprezy oficjalne sa pare razy do roku. Ostatnio jest pomysl zeby byly tak co miesiac. Wiele podobno zalezy jak sie towarzystwo zabawi w NewDeepie 17.09

poczech
Nowy(a)
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie (wt) 2005, 02:00:00

Post autor: poczech » 06 wrz (wt) 2005, 20:04:39

Znowu dziekuję za informacje...
Już niedługo będę wszystko wiedziała :D

ODPOWIEDZ