semestr letni??

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
jasko44
Nowy(a)
Posty: 8
Rejestracja: 18 paź (sob) 2003, 02:00:00

semestr letni??

Post autor: jasko44 » 19 paź (ndz) 2003, 00:10:21

Mam ważne pytanie!!! Właśnie się bronię (inżynier Architektury Krajobrazu) i nie bardzo chyba mogę zacząć studia od listopada.. czy jest w Państwa Szkole nabór od stycznia (semstr letni) ??

ps. Piszę od Kolegi z 1 roku ( imprezka w "Shado" była rewelacyjna:> )

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 19 paź (ndz) 2003, 08:09:49

Są tu osoby bardziej kompetentne ode mnie, więc poczekaj na ich odpowiedź, ale wydaje mi się że nabór był tylko teraz tzn. od maja do października. Co nie znaczy że tak będzie zawsze. Nasze szkolne mózgi są otwarte na rózne koncepcje i kto wie co będzie w przyszłości. aw coś kiedyś wspominał np. o studiach wirtualnych. Może i będzie kiedyś nabór na semestr letni, ale nie wydaje mi się żeby to było w tym roku. Poczekaj jednak na odpowiedź aw.
PS. Co do imprezy w pełni się z Tobą zgadzam. Pozdrawiam.

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 19 paź (ndz) 2003, 19:54:19

A tu niespodzianka - w tym roku będzie nabór zimowy; dotychczas była tylko ograniczona ilość miejsc (ok. 20-u) dla osób, które nie "załapały się" na nabór letni i w związku z tym miały rezerwacę na luty;
Nabór zacznie się w styczniu, zajęcia startują od początku czwartego tygodnia lutego. Szczegółowe informacje dotyczące zasad uczestnictwa w zajęciach przez "Marcowe Koty" w siedzibie szkoły.

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 19 paź (ndz) 2003, 22:27:44

Hehee każdy powód jest dobry żeby zrobić następną imprezę :) A poważnie może to przy naszych modułach wiosenny nabór wydaje się całkiem logiczny. Może ściągnę parę swoich znajomych. Niech żyje marketing partyzancki!

vilku
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 53
Rejestracja: 02 paź (czw) 2003, 02:00:00

Post autor: vilku » 19 paź (ndz) 2003, 23:37:56

Popieram... po tym, jak kilkoru z mich znjomych powiedziałem, ze ide do WSR... no cóż... nie powiniennem się przyznawać... jestem swoistego rodzaju szpiegiem :wink: robie rozpoznanie, przed przyszłorocznym szturmem moich Kumpli i Kumplojek... a co śmieszniejsze, będą to magistrzy sztuki z ASP- Architektura Wnętrz i kolo-mgr. z Polibudy... hehehe.. nic nie ściemniam... oni chcą się tu uczyć..., tyle, że teraz bronia magisterki i musza troche odpocząc... będzie jazda jak 150... :D Ja jestem tylko tym, który przekaże im co się tutaj dzieje... a już na wstępie... obszar klimatyczny NASZEJ szkółki pobudza mnie do życia... nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie to uczucie dla kogos kto studiuje/ował Historie... Jest wypaśnie... Qlnewa naprawde mi się podoba...

jasko44
Nowy(a)
Posty: 8
Rejestracja: 18 paź (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: jasko44 » 20 paź (pn) 2003, 11:27:06

:lol: hurrra :) dzięki wielkie za dobre wieści :) do zobaczenia w marcu:)

lalallala

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 20 paź (pn) 2003, 14:45:34

Podzielamy Twoj entuzjazm - tez nam bedzie milo Ciebie goscic i mamy nadzieję, ze będziesz sie tu świetnie czuł, zdobędziesz wymarzoną pracę i zrealizujesz swoje pasje.

jasko44
Nowy(a)
Posty: 8
Rejestracja: 18 paź (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: jasko44 » 22 lis (sob) 2003, 20:07:35

aw pisze:A tu niespodzianka - w tym roku będzie nabór zimowy; dotychczas była tylko ograniczona ilość miejsc (ok. 20-u) dla osób, które nie "załapały się" na nabór letni i w związku z tym miały rezerwacę na luty;
Nabór zacznie się w styczniu, zajęcia startują od początku czwartego tygodnia lutego. Szczegółowe informacje dotyczące zasad uczestnictwa w zajęciach przez "Marcowe Koty" w siedzibie szkoły.
Dzisiaj miałem jakieś chwilowe przeczucie , że rozmowa na ten temat czyt. "Marcowe Koty" może przynieść coś niespodziewanego, coś nieoczykiwanego i tak też się stało :(

Pan Sławek Wojtkowski zapytany o marcowy nabór powiedział, że w tym roku tak jak w poprzednich zostanoą przyjęte osoby w ograniczonej ilości (w poprzednim roku było ich ośmioro) i tylko na indywidualny tok nauczania.

Pytanie brzmi: Jak zatem będzie?

sub-zero
Nowy(a)
Posty: 10
Rejestracja: 22 wrz (śr) 2004, 02:00:00

Post autor: sub-zero » 29 gru (śr) 2004, 12:03:13

Czy będzie w tym roku nabór zimowy?

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 31 gru (pt) 2004, 01:29:02

Zacytuję staropolskie 3XTAK

1. tak - będzie
2. tak - ilośc przyjętych będzie ograniczona jak co roku
3. tak - jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany dostanie się

ODPOWIEDZ