nie bijcie... musze spytac...

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
myimmortal
Bywalec
Bywalec
Posty: 340
Rejestracja: 03 lip (ndz) 2005, 02:00:00

nie bijcie... musze spytac...

Post autor: myimmortal » 25 wrz (ndz) 2005, 16:42:47

zapisalam sie do WSR po czym wyjechalam do Londynku i sie tu tak jakby osiedlilam... niestety nie bede w stanie rozpoczac nauki w tym roku, ale mysle o przyszlym roku, gdyz jak slyszalam wpisowe nie przepada... a teraz moje pytanie... czy trzeba zlozyc jakies podanie czy wystarczy zglosic sie odpowiednio wczesniej za rok lub dwa aby rozpoczac nauke?
pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz
Anka

Kali
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 3179
Rejestracja: 31 sie (śr) 2005, 02:00:00

Post autor: Kali » 25 wrz (ndz) 2005, 16:49:37

oj będzie takie lanie że hej :wink: nie masz już po co wracać :P nie chciałaś z nami w tym roku zacząć nauki tylko wolałaś Anglię nie ma przebacz :wink: ale tak naprawdę zacznij za rok to może się jeszcze poznamy 8) a w kwestiach regulaminu tej szkoły się nie wypowiem bo dopiero tu zacząłem się uczyć :) myślę że Happy nie długo powinna ci udzielić odpowiedzi :wink:

xerowka
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 598
Rejestracja: 06 wrz (wt) 2005, 02:00:00

Post autor: xerowka » 25 wrz (ndz) 2005, 17:21:15

wydaje Mi się, że powinnaś napisać podanie, ale najlepiej bedzie jak dowiesz się wszystkiego od Happy bo to Ona jest w tym wszystkim najlepiej poinformowana :D

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 25 wrz (ndz) 2005, 17:31:29

Wyślij chociażby mailem podanie o przerwanie nauki ze względu na wyjazd za granicę! Na szkolareklamy@szkolareklamy.pl i m.baldowska@szkolareklamy.pl. Dla pewności wyślij pod te dwa adresy! I za rok gdzieś tak w lipcu skontaktuj się ze szkoła i daj znak, że chcesz wrócić, żebyśmy przełożyli Twoje dokumenty!
Pozdrów od nas Anglię! :lol:

Wyślij te podanie szybko, żebyśmy Cię teraz nie wciągnęli na listę!!

ODPOWIEDZ