prawie same pytania

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Felicia
Nowy(a)
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis (ndz) 2003, 01:00:00

prawie same pytania

Post autor: Felicia » 30 lis (ndz) 2003, 21:00:21

Czesc! Podoba mi sie ta szkola, bo widze, ze nie uczy tylko samych teorii, ale takze praktyki. Zreszta jestem zainteresowana i reklama, i grafika, i filmem :) Mozna sie uczyc 3 specjalizacji naraz? :) Przeczytalam w rekrutacji, ze po 2 latach w tej szkole ma sie tytul technika, ale mozna zostac na 5 lat- i co wtedy? Bede miec tytul licencjata? Na forum przeczytalam w jakies odpowiedzi, ze po tej szkole nie bede miec swiadectwa ukonczenia Wyzszej Szkoly. Jak to nie? Przeciez to jest Wyzsza Szkola :) Mam jeszcze inne pytanka: czy na wakacjach mozna sie dodatkowo doksztalcac? I w czym jestescie najlepsi? Czy wiekszosc osob po tej Szkole dostaje prace? Jak narazie tyle pytan :) Czekam na odpowiedzi :) Pa, pa
P.S. Czy rekrutacja się jakos zmieni w 2005 roku?

mefju
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 596
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: mefju » 01 gru (pn) 2003, 13:23:55

Cześć Felicio,
Co prawda chodzę do tej szkoły ze względów towarzysko rozrywkowych ;), ale o ile wiem to nie jest to szkoła wyższa tylko szkoła policealna. Nie trzeba mieć nawet matury. Lepiej poczekaj aż Ci tutaj coś prezes odpisze.

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 04 gru (czw) 2003, 11:23:50

Tyle pytan 8O . Sprobuje odpowiedziec, ale zastrzegam, ze tak jak mefju jestem tu pierwszy rok i bardziej kompetentnych odpowiedzi moze udzielic aw.

- 3 specjalizacje w teorii mozliwe, ale w praktyce chyba tylko jak zostaniesz w szkole na troche dluzej. No ale jak sie uprzesz kto wie.

- po roku czy nawet po pol roku na Twoje zyczenie kuratoryjne swiadectwo ukonczenia kursu menadzerskiego w danej specjalizacji, po 2 latach obrona praca dyplomowej i tytul technika, a jesli zostaniesz jeszcze rok dluzej tytul uczelni - projektant kampani promocyjnych. Nie jestesmy szkola wyzsza. Dlatego nawet jesli spedzisz tu 5 lat lub wiecej nie dostaniesz tytulu licencjata. No chyba ze zmieni sie nastawienie wladz szkoly w tej kwestii.

- z tego co wiem mozna sie doksztalcac w wakacje. I co moze Ciebie zainteresowac Felicia czesc tej oferty jest skierowana do osob spoza szkoly. W te wakacje co kilka tygodnii obok dni otwartych byly rowniez bezplatne kilkugodzinne szkolenia z zakresu informatyki, grafiki, marketingu, PR. A na dodatek na koniec dostawalas dyplom ukonczenia takiego kursu :)

- trudno przewidziec czy zasady rekrutacji zmienia sie w 2005. Z tego co wiem nawet panstwowe uczelnie nie planuja z wyprzedzeniem na 2 lata.

Wszystko to z pamieci i na slowo honoru (aw prosze ewentualnie o weryfikacje tych informacji). Jesli chcesz wyczerpujacych informacji przyjdz kiedys do szkoly lub zadzwon do sekretariatu.

cokolwiek
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 58
Rejestracja: 29 wrz (śr) 2004, 02:00:00

Post autor: cokolwiek » 29 wrz (śr) 2004, 17:32:40

Siemanko. Pierwszy raz w życiu piszę posta tak więc wybaczcie proszę błędy. Chciałem ja się zapytać czy owo zapisanie się przez internet jest róznoznaczne z osobistym zapisaniem się do szkółki tzn. czy ma to wpływ przy dobieraniu szcęśliwców, którzy się do WSR dostaną i czy w ogóle są jakieś różnice? Byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź. Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 29 wrz (śr) 2004, 22:45:00

Tak jak jest napisane to deklaracja (uczestnictwa). Zaoszczedza Ci to sporo papierkowej roboty a konkretnie smarowania dlugopisem. Mialem taka przyjemnosc w zeszlym roku. Ale zeby sie tak na dobre zapisac do szkoly zeby stac sie sluchaczem studium musisz sie u nas pojawic osobiscie i przyniesc wymagane dokumenty m.in swiadectwo, zdjecia. Trzeba tez wplacic wpisowe. Najpierw dowiedz sie w sekretariacie czy sa jeszcze wolne miejsca na Twojej wymarzonej specjalizacji. Musisz sie spieszyc bo to juz ostatni dzwonek - rekrutacja powoli sie konczy.

cokolwiek
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 58
Rejestracja: 29 wrz (śr) 2004, 02:00:00

Post autor: cokolwiek » 30 wrz (czw) 2004, 19:29:10

Dziekuję ślicznie za odpowiedź. Ja w sumie pytam się tak na zapas bo dopiero za rok się wybiorę, ale wybiorę się na pewno więć interesować się trza... to big senk ju i szystkiego dybeściackiego z okazji dnia chło.... ee mężczyzny papa

ODPOWIEDZ