SALON EDUKACYJNY

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
supermyszka
Nowy(a)
Posty: 23
Rejestracja: 08 sty (czw) 2004, 01:00:00

SALON EDUKACYJNY

Post autor: supermyszka » 05 mar (pt) 2004, 18:52:20

Roczarowalam sie.... targi edukacyjne "Salon Edukacyjny"w Expo trwaja, pomyslalam, ze skoro tam jestem to wskocze na stoisko WSR, a tu ani widu ani slychu.. czyzby WSR nie zalezalo na promowaniu sie..???
Myslalam, ze z kims pogadam, ze mnie ktos zacheci do rozpoczecia studiow, dowiem sie czegos wiecej niz to co jest na stronie, ze pogadam z zywymi ludzmi... ale musialam obejsc sie smakiem... no i obejsc cala hale kilka razy zeby sie upewnic czy nie przegapilam stoiska WSR...


smutno... :cry:

Ato
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 868
Rejestracja: 29 wrz (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Ato » 05 mar (pt) 2004, 19:48:56

bo WSR bylo za drzwiami "only for VIP" :wink:

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 05 mar (pt) 2004, 19:51:41

Supermyszko nigdy na podstawie targow nie wybieralbym szkoly. Takie imprezy zwykle przypominaja supermarket. Promocje degustacje ;) Obecnosc na konkretnych targach to tez kwestia terminu i pewnej strategii.

Sztywniaki w garniturkach nie zywi ludzie. Jak chcialas pogadac z zywymi ludzmi trzeba bylo wpasc do szkoly. Dotknac tych murow, powachac kawy z automatu :) Tez dzisiaj bylem na chwile moglismy sie spotkac. Hope to see you soon :)

Mika
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 537
Rejestracja: 06 lip (ndz) 2003, 02:00:00

Post autor: Mika » 05 mar (pt) 2004, 23:37:48

Nasza szkoła chyba nie potrzebuje się promować. :)

supermyszka
Nowy(a)
Posty: 23
Rejestracja: 08 sty (czw) 2004, 01:00:00

Post autor: supermyszka » 06 mar (sob) 2004, 21:56:46

no wszystko fajnie, z checia pojechalabym i weszla do WSR nie ten drobny szczegol ze musialam sterczec na swoim stoisku. A gdyby WSR bylo na targach nie musialabym jezdzic przez pol miasta i moglabym pogadac sobie z kims, niekoniecznie z kims w mundurku...

ale wiem, mam za duze wymagania..



pozdrawiam

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 07 mar (ndz) 2004, 01:04:58

dziewczyno - masz rzeczywiscie zaduze wymagania .

Mika miala racje-nasza szkola nie potrzebuje sie promowac na targach. Jesli Ci jest ciezko przyjechac na moment do WSR to nie wiem co bedzie jak bedziesz musiala tak codziennie dojerzdzac . Zamiast marudzic i miec pretensje -zacznij dzialac. Przyjedz i pogadaj z kim tam chcesz .
Acha - wiem , ze juz jakis czas temu zainteresowalas sie wsr - pamietam z forum , wiec tylko nie pisz - "nie mialam czasu .. " .

Mika
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 537
Rejestracja: 06 lip (ndz) 2003, 02:00:00

Post autor: Mika » 07 mar (ndz) 2004, 09:15:23

Rzeczywiście z Centrum 15 min. drogi metrem... straszna wyprawa. Poza tym czego dowiesz się na targach? Weźmiesz ulotkę i usłyszysz to co na każdym stoisku, że "nasza szkoła jest najlepsza i warto do niej iść". Sama to musisz ocenić. Ja np. nie wyobrażam sobie pójścia do jakiejś szkoły bez uprzedniego jej obejrzenia itd. Będą zapewne spotkania informacyjne przed rekrutacją, więc radzę przyjechać.
I jeszcze raz... po co mamy się promować na targach i wydawać na to kasę skoro chętnych do szkoły jest sporo, a nawet więcej? Sami ją promujemy między sobą...

senq
Ekspert
Ekspert
Posty: 1214
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: senq » 07 mar (ndz) 2004, 09:47:14

Pani Krysia z warzywnika tez wie ze nasza szkola istenije a to juz cos!

supermyszka
Nowy(a)
Posty: 23
Rejestracja: 08 sty (czw) 2004, 01:00:00

Post autor: supermyszka » 07 mar (ndz) 2004, 16:00:39

Jezu, przepraszam, ze poruszylam ten temat, przepraszam ze wogole zyje

nie bede sie tu tlumaczyc, czasu nie mam i juz! nie mieszkam jeszcze w w-wie!!!

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 07 mar (ndz) 2004, 17:07:44

Tak w sumie myszka przyjechala tu raczej sluzbowo a nie dla przyjemnosci. Trudno ja winic ze nie jechala gdzies w ciemno, na radar metrem. Zajecia zwykle koncza o 17 i pozniej poza sekretariatem (jest czyny b. dlugo chyba do 21) uswiadczyc mozna tylko kilka osob. Na dodatek w ten weekend nie bylo zjazdu zaocznych. Supermyszko tu sporo osob ma podany nr GG wiec latwo mozesz nawiazac kontakt, porozmawiac i wyrobic sobie zdanie. Kilka dni temu rozmawialem z Filcia i potwierdzala ze slyszala b. duzo dobrego o szkole. Chociaz byla zdziwiona ze sa tu ludzie ze Szczecina, Cieszyna, Lodzi, Slupska, Olsztyna, Plocka. Mysle sobie ze cos jest w tej szkole ze wlasnie przyjezdzaja tu uczyc sie ludzie z calej Polski. A jak widzisz Myszko po tych reakcjach za szkole dadza sie niemal pokroic :) Po prostu dziwia sie ze jeszcze Cie tu nie bylo.

DiGi
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 86
Rejestracja: 06 cze (pt) 2003, 02:00:00

Post autor: DiGi » 07 mar (ndz) 2004, 19:48:39

A ze Stargardu Szczecińskiego to co SINARZE :P zapomniałeś nie ładnie :P

supermyszka
Nowy(a)
Posty: 23
Rejestracja: 08 sty (czw) 2004, 01:00:00

Post autor: supermyszka » 07 mar (ndz) 2004, 22:33:34

Dzieki Sinar, ze chociaz ty nie chciales mnie oskalpowac :)
a co do odwiedzin szkoly to na 100% procent pojawie sie na otwartych drzwiach, o ile nie wypadna w slub mojej przyjaciolki.
Tak to ciezko mi sie wyrwac z chaty, bo albo szkola albo praca, albo korepetycje, albo hiszpanski a jak mam juz "wolny" weekend to ciesze sie, ze mam jakies male 5 minut na odpoczynek...
no, ale mialam sie nie tlumaczyc....

dzieki jeszcze raz Sinar!

Pozdro

Mycha

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 07 mar (ndz) 2004, 22:45:21

:lol:

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 08 mar (pn) 2004, 10:20:02

Digi wcale nie zapomialem. Tez jestem patriota lokalnym i kocham moja mala ojczyzne (Heimat ;) ) Poza tym kiedys w dziecinstwie spedzalem wakacje gdzies tam kolo Ciebie w Gardominie. Stamtad pochodzi czesc mojej rodziny m.in 1 kolarz.

Ten Szczecin mial tak zobrazowac sytuacje. Soul tez nie jest z Cieszyna. No ale jak Ty i jeszcze jedna kolezanka pojawiacie sie w drzwiach to sie mowi ze "Szczecin przyjechal".

Myszko jak pamietam z poprzednich lat dni otwarte zaczynaja sie gdzies tak w marcu lub w kwietniu i trwaja do wrzesnia. Zwykle byl to 1 lub 2 weekendy w miesiacu - piatek wieczor i sobota popoludniu. Czy cos sie zmieni w tym roku nie mam pojecia, ale na pewno znajdziesz taki termin, ktory nie bedzie kolidowal z innymi waznymi wydarzeniami. Informacje zawsze pojawiaja sie na stronie glownej, nie sposob tego przegapic. Pozdrawiam

adacho
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 247
Rejestracja: 03 sie (wt) 2004, 02:00:00

Post autor: adacho » 07 sie (sob) 2004, 23:24:07

Jesli chodzi o promowanie tej szkoly, to rzecza ktora byla milym zaskoczeniem dla mnie jest wlasnie preznie dzialajace forum, ktorego posiadanie przez szkoly jest cholerna rzadkoscia. Jak ktos sie wybiera do szkoly REKLAMY to powinien umiec skorzystac z komputer, internetu i dowiedziec sie czegos na ten temat.

ODPOWIEDZ