czego sie naucze?

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
zwart
Nowy(a)
Posty: 4
Rejestracja: 21 mar (ndz) 2004, 01:00:00

czego sie naucze?

Post autor: zwart » 21 mar (ndz) 2004, 22:23:02

czesc!
jestem zainteresowana szkola,zachecila mnie reklama i to co tu wypisujecie.zajmuje sie rysunkiem-glownie szkicem-od dziecinstwa,w sumie opanowalam dosc zgrabnie olowek, ale na tym sie skonczylo. chce poszerzyc warsztat,poznac i nauczyc sie poslugiwac weglem,piorkiem itp..
chce poznac zasady kompozycji, barwy, ulozenie.. ucze sie tez photoshopa, i flasha (ale tu idzie mi slabo). interesuja mnie studia zaoczne-bo jestem na beznadziejnej germanistyce na uw po czym moge max liczyc na oberwanie szkolnym krzeslem po studiach pracujac za grosze jako nauczycielka. tak wiec z jednej str interesuje mnie grafika, z drugiej plastyka,malarswto i kompozycja.
ktory kierunek powinnam wybrac? czego moge sie spodziewac po szkole? warto uczestrzac? czego sie naucze?
greetsy
mi

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 21 mar (ndz) 2004, 22:33:42

z tego co napisalas to chyba najodpowiedniejsza bulaby grafika gdyz wlasnie na tej specjalizacji mozna sobie troche porysowac . Zasady kompozycji itd. -podstawy to są, ale ciezko mi powiedziec cos wiecej bo nie wiem czego oczekujesz . Najlepszym wyjsciem bedzie dla Ciebie przyjechac do naszej szkoly . Niedlugo bede dni otwarte i zapraszam . Dla uscislenia - to nie studia , a studium - policealna 2-letnia szkola .
Dla mnie warto jest sie tu uczyc gdyz uczysz sie ciekaswych rzeczy i tego co chcesz ( powiedzmy ;) ) gdyz masz mozliwosc sama sobie wybrac zajecia na ktore chcesz chodzic . Co wiec - nie wiem o mczym pisac , wiec koncze i zapraszam do WSR na odwiedzinki i oblukanie itp szkolki .

zwart
Nowy(a)
Posty: 4
Rejestracja: 21 mar (ndz) 2004, 01:00:00

Post autor: zwart » 21 mar (ndz) 2004, 22:44:40

to spoko, a kiedy sa dni otwarte dokladnie?
czego chce od szkoly to zeby nie dobijala psychicznie i bym nie czula ze w niej gnije i trace czas. aby ludzie nie chodzili z zadartymi nosami( u mnie w szkole to typowe) i bym czula ze sie rozwijam, i ze ktos z wykladowcow interesuje sie tym czy robie postepy, aby mozna bylo rozmawiac o tym co sie robi, o tym co dzieje sie na rynku, i aby to nie bylo takie dolujace jak na uw.
a jak to jest z jezykami? sa rozne poziomy? musze zaliczac czy moge?
greetsy
mi

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 21 mar (ndz) 2004, 23:05:43

Nie tylko Ciebie doluje UW :) Ta szkola napewno bedzie dla Ciebie odmiana. Ja tu odpoczywam po calym tygodniu na uniwerku, a przy okazji zawsze sie cos naucze

Kiedy beda dni otwarte to pewnie wie aw. Jak sie tu pojawi z zaswiatow to napewno Ci odpisze. Zreszta bedzie to od razu widac na stronie glownej (pewnie czerwonymi literami a jak :) )

Co do jezykow - angielski jest obowiazkowy dla wszystkich. Jest 8 poziomow. Najwyzsze z native speakerami. Na poczatku masz test kwalifikujacy. Inne jezyki sa dla chetnych. Jak zbierze sie okreslona grupa ludzi kolo 8-10 osob. Na zaocznych udalo sie to nam tylko z hiszpanskim. Ale na dziennych sa jeszcze wloski, francuski, niemiecki i to nawet ze 2 poziomy.

zwart
Nowy(a)
Posty: 4
Rejestracja: 21 mar (ndz) 2004, 01:00:00

Post autor: zwart » 21 mar (ndz) 2004, 23:23:26

jesli chce zaczac szkole od pazdziernika( czy tez wrzesnia) kidy musze zlozyc papapiery? ile osob jest przyjetych na jeden rok? czy grupy sa duze?
hehe..rozkrecam sie z pytaniami.. :twisted: faza jest taka ze ciezko trafic na dobra szkole, szczegolnie w polsce, dlatego wole wypytac zanim doloze sobie obowiazkow i dojazdow ( mieszkam na bemowie ).
placi sie jakies wpisowe, racja?
a uw jest rzeczywiscie esensja beznadziejnosci i pustych obowiazkow..a szkoda, bo zdajac examy bylam napalona na ta szkole :?

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 22 mar (pn) 2004, 09:19:40

Papiery skladalo sie w poprzednich latach od 1 czerwca lub 1 maja. Informacja zawsze pojawia sie na stronie. Na pewno nie musisz leciec pierwszego dnia ale nie ma tez sensu czekac z tym za dlugo. Wpisowe jest. Ale z nim jest tak ze raz wplacone nie przepada. Czyli na tej podstawie mozesz zaczac nauke teraz albo za rok czy dwa lata. A jak Ci sie odechce w ogole mozesz odebrac w naturze ;) - masz wtedy prawo wybrac sobie 1 czy 2 przedmioty (dokladnie nie pamietam) i ich sie uczyc w WSR.

Kilka uwag na boku. Pamietaj to jest tylko forum. Wiekszosc ludzi tutaj to osoby uczace sie w szkole a nie jej personel. I ja nie jestem pracownikiem szkoly. Miarodajne, wiarygodne informacje mozesz dostac w sekretariacie albo przeczytac w dziale Rekrutacja. Tu na forum jest jak widac podobny dzial. Mowiac szczerze to wiele pytan sie powtarza. Przejrzyj posty na pewno wyjasnia wiele watpliwosci. Szczegolna uwadze polecam te sygnowane przez aw. Co do pozostalych osob to traktuj nasze glosy jako opinie. Mozemy Ci opowiedziec o blaskach i cieniach szkoly wiemy tez cos o zasadach tu panujacych ale do informacji tu podawanych podchodz raczej ostroznie. Forum to zawsze troche jak gluchy telefon. Latwo jest cos przekrecic czy zle zrozumiec, a przeciez pozniej nie powiesz: na forum to inaczej mowili :) No takze tak samo potraktuj to co napisalem wyzej - dobrze jest to wiedziec ale jeszcze lepiej spytac i upewnic sie na miejscu

zwart
Nowy(a)
Posty: 4
Rejestracja: 21 mar (ndz) 2004, 01:00:00

Post autor: zwart » 22 mar (pn) 2004, 11:48:51

mega dzieki :wink:
przejade sie do szkoly

ODPOWIEDZ