To moje marzenie!!!

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Sil
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar (pt) 2004, 01:00:00

To moje marzenie!!!

Post autor: Sil » 26 mar (pt) 2004, 22:37:21

Czesc! Mam na imię Sylwia , jestem z Nowego Sącza obecnie uczęszczam do 2 kl szkoły po gimnazialnej. Od ok. 5 lat wiem co chce robic w zyciu – zajmować się reklama. ( telewizja, radio, prasa, firma ) Może obsesja to za mocne slowo ale reklama mnie tak fascynuje ze nie wyobrażam sobie by moc w przyszłości skupic się na czyms innym. Dzisiaj jestem pierwszy raz na stronie WSR….gdy czytałam specjalizacje i zobaczyłam strategie reklamy – wiem może dziwienie to wyglada ale zaczelam plakac., dlatego ze to jest to co przede wszystkim mnie interesuje. I tak czytałam po kolei wszystko co znajduje się na stronie i coraz bardziej płakałam bo choc to moje największe marzenie to wiem ze uczenie się w tej szkole , dodatkowo mieszkanie w Warszawie no i ogolnie zycie codzienne wiaze się z dużymi kosztami. Podjąć prace i system zaoczny oczywiście ale chyba nie musze pisac jak z praca w Polsce, poza tym zaocznie to nie to samo bo jeżeli już reklama to dla mnie znaczy praca, pasja, ogromny potencjał i wielkie serce które włożyłabym w uczenie się tego co jest moim życiowym celem.
Inne studium nie maja takich przedmiotow, które naprawde wiaza się z reklama a tu jest ich masa. To jest jednym słowem RAJ dla mnie! Mam nadzieje ze nie utracony bo będę starac się ze wszystkich sil by moc uczyc się w tej szkole.
Chciałabym bardzo nawiązać kontak z osobomi uczącymi się w WSR jeżeli możecie mi poswiacic troszke czasu to piszcie ( gg 3547432 )
Dziekuje!

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 27 mar (sob) 2004, 14:31:16

Witaj w klubie. Mamy podobne podejscie do reklamy. Zreszta wszyscy tutaj tacy sa. Kazdy ma tu oczywiscie swoje ulubione poletko najczesiej zblizone do specjalizacji, chociaz nie zawsze. Ale wszyscy sa swirnieci na punkcie reklamy.

Tez zaczalem sie interesowac reklama gdzies tak pod koniec podstawowki,ale to byla kreta droga ktora mnie tu doprowadzila. Chcialem sie tu uczyc od jakis 3-4 lat, ale rozne zobowiazania i przeszkody mi na to nie pozwalaly. No ale sie udalo i jest swietnie. Takze nie martw sie Sil. Przeszkody sa po to zeby je pokonac. Jesli tylko chcesz na pewno wczesniej czy pozniej sie uda :)

Sil
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar (pt) 2004, 01:00:00

Post autor: Sil » 27 mar (sob) 2004, 16:24:33

Dziekuje bardzo za mile przyjecie :)

Musi mi sie udac, bo nie ma innej mozliwosci!!!!!!

Ato
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 868
Rejestracja: 29 wrz (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Ato » 31 mar (śr) 2004, 23:37:11

skoro jest takie miejsce to i ja sie trohe pozwierzam :wink:
juz od dawna cos z reklama musialem miec wspolnego skoro zawsze kumple sie dziwili o co mi chodzi i pukali w czolo jak pytalem sie czy widzieli nowa fajna reklame tego lub tamtego.. teraz zreszta sie juz troche przyzwyczaili i czasem tez cos w tv wylukaja :wink:
nawet moj nick pochodzi od ato boldona, a raczej od fajnej reklamy adidasa czy nike z nim,

niektorzy do tej szkoly przyszli ze wzgladu na swoje kierunki , ja tez jako haslo w wyszukiwarce wpisalem grafika komputerowa, jednak ze to jest grafika reklamowa duzo pomoglo w wyborze szkoly,

i cos odemnie na pocieszenie, system zaoczny nie jest taki zly, nie ma to jak nauka w szkole i jednoczesne wyprubowanie wiedzy w zyciu czyli w pracy. mi sie wiele rzeczy przydalo ktore dowiedzialem sie w szkole..

Sil
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar (pt) 2004, 01:00:00

Post autor: Sil » 02 kwie (pt) 2004, 13:21:42

Hejka Ato :)

Wiem, ze system zaoczny nie jest zly ale wtedy nie mozna sie calkowicie oddac temu co jest z tym zwiazane!!

Przeciez marzenia sa do spelnienia wiec ja zamiast plakac musze kombinowac :) i przede wszystkim WIERZYC !!
Buziaki

DiGi
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 86
Rejestracja: 06 cze (pt) 2003, 02:00:00

Post autor: DiGi » 02 kwie (pt) 2004, 15:01:29

Chyba nie zrozumilas ATO wlasnie mozna wtedy oddac sie bo pracujesz przez caly tydzien zawodowo w tej branzy a weekendy spedzasz czas w WSR :) Np. ato zajmuje sie poligrafia :) robi ulotki, katalogi, broszury reklamowe i inne bajery do druku wiec on tworzy caly tydzien a w weekend w szkole dowiaduje sie nowych ciekawych rzeczy :)

Sil
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar (pt) 2004, 01:00:00

Post autor: Sil » 02 kwie (pt) 2004, 20:18:44

Hej DiGi :)

Jezeli pracuje w swojej branzy to jak najbardziej!!
Nie pomysl sobie, ze jestem jakas pesymistka bo bynajmniej tak nie jest ale dostanie pracy wiazacej sie z moimi zainteresowaniami zwiazanymi z reklama napewno nie jest proste, nawet raczej nie mozliwe po ukonczeniu szkoly srednie z matura. Do tego jest potrzebna glebsza wiedza. ATO ja juz posiadal wiec szczerze mu zazdrozcze i zycze jak najwiekszych sukcesow :)

Sil
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar (pt) 2004, 01:00:00

Jestem szczesliwa

Post autor: Sil » 03 lip (sob) 2004, 19:37:24

Czesc wszystkiem!
Zmienilo sie bardzo duzo!! Jak wiecie nie bylam pewna tego czy pojde do WSR poniewaz nie wiedizalam czy mnie na to stac! A terez zmiana o 360 stopni :) Na wakacje zalatwilam sobie prace w agencji reklamowej w moim miescie teraz mam za zadanie zrobic plakaty i ulotki do restauracji wloskiej:))) To narazie poczatki ale idzie mi bardzo dobrze no i juz jestem pewna na 100% ze za roczek bede w WSR na strategii reklamy i mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze zrobic realizacje TV i filmowa! Wszytsko przede mna, ale wierze w to ze sie spelni, ze spelni sie moje marzenie a juz powoli do tego dochodzi:)
No,wiec wszytkim, ktorzy marza zycze spelniania bo marzenia sa po to by je spelniac! A jesli na dodatek sie bardzo stara i brnie do przodu to jest pieknie! Pamietajcie: WCZORAJSZY DZIEN JEST HISTORIA, JUTRZEJSZY TAJEMNICA A DZISIEJSZY DAREM! Korzystajcie z tego daru!
Pozdrawiam Sil

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 03 lip (sob) 2004, 19:57:50

Super. Gratulacje Sil. Tak trzymaj i nie puszczaj :)

PS. To prawda zawsze jest tylko dzisiaj

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 03 lip (sob) 2004, 22:04:42

jestem w szoku, jak mnie nie bedzie, wiem juz kto przejmie po mnie stery, to mi bardzo poprawia nastroj
i widze ze nie tylko ja jestem nienormalny
ale optymizm jaki od was bije ogrzewa mnie jak dwa plus dwa to cztery
:) oczywiscie

mi
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 153
Rejestracja: 07 gru (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: mi » 03 lip (sob) 2004, 22:47:26

podziwiam optymizm i zapal :wink:
jak sie czegos pragnie to nie wolno siedziec na tylku , dlubac w nosie.
trzeba wstac i komus kopa dac
do przodu dziewczyno, 8)

Ato
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 868
Rejestracja: 29 wrz (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Ato » 03 lip (sob) 2004, 22:59:33

gratuluje sil, w agencji poznasz ta prace troszke od kuchni juz zanim do nas zawitasz,
w takim razie do zobaczenia w pazdzierniku - jednak licze ze do tego czasu jednak, juz teraz dolaczysz do naszych forumowych dyskusji

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 04 lip (ndz) 2004, 07:39:17

Jeszcze roczek. Sil musi najpierw skonczyc szkole :)

mi
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 153
Rejestracja: 07 gru (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: mi » 04 lip (ndz) 2004, 23:42:28

ale pomarzyc mozna drogi Sinarku :wink:

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 05 lip (pn) 2004, 10:14:07

Pewnie Mi. Marzenia sie spelniaja. Szczegolnie jak sie marzy b. intensywnie i cos sie robi w tym kierunku.

ODPOWIEDZ