szkoła, dni otwarte, ludzie i inne takie tam...

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
novy
Nowy(a)
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar (pn) 2004, 02:00:00

szkoła, dni otwarte, ludzie i inne takie tam...

Post autor: novy » 29 mar (pn) 2004, 23:29:46

no więc - mam 19 lat i chciałbym zapisać się do WSR na realizację TV i filmową :D
w sumie wszystko na tej stronie pisze (lub jest napisane ;) ), ale ja wolałbym się upewnić - więc pytam was - żywych ludzi, studentów tej interesującej szkoły o rzeczy następujące: ;D
- kiedy są dni otwarte?
jestem z pomorza, więc wolałbym wiedzieć trochę wcześniej, bo nie zawsze mogę tak po prostu pojechać sobie do Warszawy :(
- jako, że mieszkam, gdzie mieszkam - przydałoby się jakieś miejsce do spanka.. ludzie z poza Wawki ---> mieliście z tym duże problemy??
- jakim zainteresowaniem cieszy się WSR? czy żeby się do was dostać, należy się spieszyć z zapisywaniem czy wolne miejsca znajdą się też we wrześniu?
- czy osoby bez ("technicznego" :P) doświadczenia poradzą sobie na realizacji..? czy może właśnie o to chodzi?
cieszę się, że WSR większy nacisk kładzie na praktykę niż na teorię - chyba, że jest inaczej?
- aa.. no i w o ogóle ilu uczniów ma ta szkoła? :D

PS

wybaczcie mi te głupie i banalne pytania, ale po prostu interesuje mnie wasza szkoła i tylko martwię się, ...bo jeśli nie WSR to co? ;D

senq
Ekspert
Ekspert
Posty: 1214
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: senq » 30 mar (wt) 2004, 19:04:18

1. Dni otwartch brak...no codzien sa. Mozesz wpasc do nas na kawe ;-)
2. Ze spankiem to raczej dla osob zaocznych spoza Warsaw - oni Ci poradza co i jak...
3. WSR ciszy sie duzym zainteresowaniem wsrod rolnikow ;) hehe....cieszy sie. A miejsca we Wrzesniu sa. I napewno dla wszystkich chetnych i ambitnych, pieknych i mlodych miejsca sie znajda.
4. Zaplecze techniczne mile widziane ;-) szukam fachowca - hehe. A z ta teoria i praktyka to zalerzy jak ambitny jestes.
5. 350 (tak gdzies slyszalem) ale mowia ze w podziemiu dziala jeszcze z setka.

pozdrawiam
senq

ODPOWIEDZ