co ja bede z tego mial??

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
disaster
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 61
Rejestracja: 08 cze (wt) 2004, 02:00:00

co ja bede z tego mial??

Post autor: disaster » 08 cze (wt) 2004, 11:32:48

witam, chcialem zlozyc papiery na kierunek fotografii reklamowej, ta szkola wydaje mi sie jak na razie najlepszym wyjsciem, jednak mam pytanie, co otrzymam po ukonczeniu nauki?? czy dostane tylko jakis glupi dyplom ?? jakos nie mam ochoty meczyc sie 3 lata w szkole po ktorych nic mi nie zostanie?? co konktretnie otrzymuje po ukonczeniu tej szkoly?? poza tym czemu nauka moze trwac od 1 do 3 lat?? tego juz kompletnie nie rozumiem. mam nadzieje ze ktos mnie oswieci. dzieki.pzdr.

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 08 cze (wt) 2004, 15:06:27

Poszukaj dokaldnie bo juz sie ktos o to pytal i podejrzewam ze pisanie tego poraz kolejny do bedzie nudne.....

Poza tym bedziesz musial tak czy innaczej wlozyc samemu duzo w to zeby ci po tej szkole zostalo.Samo nie przyjdzie.

Roznica tez polega na tym czy wezmiesz sobie zaocznie czy dziennie, bo na zaocznych napewno duzo samemu trzeba wypracowac bo jest zbyt malo zjazdow i upychamy wiedze zipem do glowy.:)

Tak czy innaczej cos ci powiedzialem:)

disaster
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 61
Rejestracja: 08 cze (wt) 2004, 02:00:00

Post autor: disaster » 08 cze (wt) 2004, 15:25:00

ale chodzi mi nie o wiedze tylko konkretnie o papierek jaki dostane po ukonczeniu szkoly, zamierzam isc zaocznie.

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 10 cze (czw) 2004, 14:34:52

rok, dwa, lub trzy a nawet pół roku - to nic dziwnego, zwyczajnie po każdym z semestrów decydujesz co chcesz robić dalej; obowiązuje punktowy system (UE), w zależności od ilości zdobytych punktów - prościej, ilości zaliczonych modułów (przedmiotów) otrzymujesz określony dokument; jesteśmy nastawieni na pomoc w poszukiwaniu pracy przez naszych absolwentów, dlatego po pół roku możesz dostać licencję meneżerską stopnia pierwszego Warszawskiej Szkoły Reklamy w specjalizacji adekwatnej do profilu wybranych przedmiotów - jeśli dzieki niej oraz posiadanej wiedzy zdobędziesz pracę i zechcesz lub będziesz musiał przerwać naukę, nikt się nie obrazi - po to jesteśmy; po kolejnych semestrach uzyskujesz kolejne kwalifikacje i możliwośc uzyskania kolejnych świadectw, m.in. dyplom ukończenia Warszawskiej Akademii Fotografii i Filmu, dyplom technika adekwatny do wybranej specjalizacji itd.; Najważniejszy i najbardziej cenny wydaje się być dyplom Warszawskiej Szkoły Reklamy z tytułem projektanta kampanii reklamowych - który jest rodzajem listu rekomendacyjnego dla pracodawców, sygnowany przez wspierające szkołę agencje i instytucje branżowe ma mówić, że jesteś jednym z najlepszych w swojej specjalności. Otrzymują go absolwenci 4 semestrów ze średnią ocen min. 4,0, absolwenci, którzy poddali się dodatkowemu egzaminowi sprawdzającemu praktyczne przygotowanie do pracy w branży, absolwenci 6 semestrów WSR.

disaster
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 61
Rejestracja: 08 cze (wt) 2004, 02:00:00

Post autor: disaster » 10 cze (czw) 2004, 14:37:26

dzieki :)

ODPOWIEDZ